Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior, nie mój gust, wolę szatynki :polew:

Mi by pasowała do czarnego Leo ale za bardzo podobna do pustaka o ksywie mandaryna ... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiepska ... kojarzy mi się z madaryna ... :thumbdown:

mnie sie podoba

Kędzior, nie mój gust, wolę szatynki :polew:

wiem

laski-tuning-bmw.jpg

Opublikowano

Kiepska ... kojarzy mi się z madaryna ... :thumbdown:

mnie sie podoba

Kędzior, nie mój gust, wolę szatynki :polew:

wiem

laski-tuning-bmw.jpg

Idziesz w dobrym kierunku... jeszcze troche i dojdziesz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Kiepska ... kojarzy mi się z madaryna ... :thumbdown:

mnie sie podoba

Kędzior, nie mój gust, wolę szatynki :polew:

wiem

laski-tuning-bmw.jpg

Jaki to rozmiar? :cool1::naughty:
Opublikowano

Kiepska ... kojarzy mi się z madaryna ... :thumbdown:

mnie sie podoba

Kędzior, nie mój gust, wolę szatynki :polew:

wiem

laski-tuning-bmw.jpg

Jaki to rozmiar? :cool1::naughty:

Nie wiem ale wydaje sie idealny na hiszpana ... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:09_________________________________________________P.S. Na HBO leci dobry film ... Eden Lake ... :good:

Opublikowano

Kiepska ... kojarzy mi się z madaryna ... :thumbdown:

mnie sie podoba

Kędzior, nie mój gust, wolę szatynki :polew:

wiem

laski-tuning-bmw.jpg

Jaki to rozmiar? :cool1::naughty:

Nie wiem ale wydaje sie idealny na hiszpana ... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 23:09_________________________________________________P.S. Na HBO leci dobry film ... Eden Lake ... :good:

Pytałem o opony! :decayed: :decayed:

P.S.Film dobry. :wink4:

Opublikowano

robiłem komórką :decayed:

64b1027a5288112ef365c12cd443d587.jpeg

Opublikowano

marzyciele :gwizdanie:

Opublikowano

robiłem komórką :decayed:

64b1027a5288112ef365c12cd443d587.jpeg

Taaaa pamiętam zrobiłeś ta fotke na szybko z ukrycia minute przed tym jak ja zapiołem... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahahahahaha :decayed:

marzyciele :gwizdanie:

Nikka ty tez cos wklej :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

robiłem komórką :decayed:

64b1027a5288112ef365c12cd443d587.jpeg

Ale powyginana... :kox: :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

robiłem komórką :decayed:

64b1027a5288112ef365c12cd443d587.jpeg

Ale powyginana... :kox: :kox: :gwizdanie:

jest tak ładnie wypieta że już sie bałem że zaraz ktoś napisze tekst typu ... "Ciekawe jaka kupe robi " .... :polew: no nie Stanley ... :gwizdanie:

Opublikowano

5365_6fbe.jpeg

f608c03bac398384a4d14ec118b93254,62,37.jpg

8721_7da5.jpeg

fryzury-dlugie-657.jpg

Opublikowano

więcej fotek na wątku klubowym :kox::decayed:

Opublikowano

więcej fotek na wątku klubowym :kox::decayed:

Gdzie!? Gdzie!? :naughty: :naughty: :wink4:
Opublikowano

więcej fotek na wątku klubowym :kox::decayed:

Gdzie!? Gdzie!? :naughty: :naughty: :wink4:

w albumach rodzinnych :polew:

Opublikowano

więcej fotek na wątku klubowym :kox::decayed:

Gdzie!? Gdzie!? :naughty: :naughty: :wink4:

to Ty nie wiesz :shocked:

Opublikowano

więcej fotek na wątku klubowym :kox::decayed:

musze sobie zalatwic klubowicza :polew:
Opublikowano

więcej fotek na wątku klubowym :kox::decayed:

Gdzie!? Gdzie!? :naughty: :naughty: :wink4:

to Ty nie wiesz :shocked:

:wink4::cool1:
Opublikowano

mam więcej wiadomości w "innych" wątkach, niż na technicznym :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.