Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema ludziki hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema ludziki hehe

Siema alebo sie nie ma... he he he...
Opublikowano

1. akjam nie mam twojego maila ;/

2. panowie kiedyś deklarowaliście się, że jak będę miał chatę to mi pomożecie w remoncie :naughty: :naughty: macie okazje się wykazać w środę się muszę przeprowadzić...

Opublikowano

1. akjam nie mam twojego maila ;/

2. panowie kiedyś deklarowaliście się, że jak będę miał chatę to mi pomożecie w remoncie :naughty: :naughty: macie okazje się wykazać w środę się muszę przeprowadzić...

Ad. 1. Poszło PW

Ad. 2. CHętnie wpadnę na parapetówę. :naughty::wink4:

Opublikowano

1. akjam nie mam twojego maila ;/

2. panowie kiedyś deklarowaliście się, że jak będę miał chatę to mi pomożecie w remoncie :naughty: :naughty: macie okazje się wykazać w środę się muszę przeprowadzić...

i nagle wszyscy będą bardzo zajęci :decayed:

Opublikowano

1. akjam nie mam twojego maila ;/

2. panowie kiedyś deklarowaliście się, że jak będę miał chatę to mi pomożecie w remoncie :naughty: :naughty: macie okazje się wykazać w środę się muszę przeprowadzić...

Uciekasz od rodzinnych obiadków, ciepła domowego, i widoku Pucka rozjeb... na twoim tapczanie jak wracasz z pracy ????

Co się stało ????? Co sie stało ???

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w srode bedzie mnie bolal kregoslup hehe pozatym musze byc na forum zeby nabic 5000str wiec niestety odpadam a chcialbym ;p i gdzie sie przeprowadzasz? dalej na wsi w chorzowie czy gdzies blizej?

Opublikowano

dobra... a przyjdziecie jeszcze żeby się skimać po chlaniu :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

w srode bedzie mnie bolal kregoslup hehe i gdzie sie przeprowadzasz? dalej na wsi w chorzowie czy gdzies blizej?

A może niedaleko... jeden zjazd dalej z DTS-ki ... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

w srode bedzie mnie bolal kregoslup hehe i gdzie sie przeprowadzasz? dalej na wsi w chorzowie czy gdzies blizej?

A może niedaleko... jeden zjazd dalej z DTS-ki ... :gwizdanie: :gwizdanie:

te rejony ale nie tam
Opublikowano

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

Opublikowano

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

:polew:

Opublikowano

w srode bedzie mnie bolal kregoslup hehe i gdzie sie przeprowadzasz? dalej na wsi w chorzowie czy gdzies blizej?

A może niedaleko... jeden zjazd dalej z DTS-ki ... :gwizdanie: :gwizdanie:

te rejony ale nie tam

A tak na serio to sam będziesz mieszkał czy się wszyscy przeprowadzacie????

Opublikowano

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

widzę, że chyba się dzisiaj nie napracowałeś bo humor dopisuje :decayed:

Opublikowano

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

ja nie potrzebuje ludzi do przeprowadzi ja potrzebuje ludzi do położenia gładzi i przemalowania pokojów :kox:

70 m2 Chorzów ... 2 pokoje - ale jeden będzie na części do audi...

mieszkanie po babci..

Opublikowano

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

widzę, że chyba się dzisiaj nie napracowałeś bo humor dopisuje :decayed:

Humor mu dopisuje bo powiedział Ewelinie że wychlał jej desperadosa i go nie spoliczkowała... :decayed:

Opublikowano

w srode bedzie mnie bolal kregoslup hehe i gdzie sie przeprowadzasz? dalej na wsi w chorzowie czy gdzies blizej?

A może niedaleko... jeden zjazd dalej z DTS-ki ... :gwizdanie: :gwizdanie:

te rejony ale nie tam

A tak na serio to sam będziesz mieszkał czy się wszyscy przeprowadzacie????

sam, a babcia idzie na moje ciepłe miejsce u rodziców... niestety choroba i już nie może mieszkać sama :kwasny:
Opublikowano

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

ja nie potrzebuje ludzi do przeprowadzi ja potrzebuje ludzi do położenia gładzi i przemalowania pokojów :kox:

70 m2 Chorzów ... 2 pokoje - ale jeden będzie na części do audi...

mieszkanie po babci..

To kazacko szykuje sie niezły kurwidołek na imprezy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co ty masz do przeprowadzania? co sobie laptopa i kabli nie przeniesiesz??? hehe to pochwal sie gdzie i ile pomieszczen hehe

ja nie potrzebuje ludzi do przeprowadzi ja potrzebuje ludzi do położenia gładzi i przemalowania pokojów :kox:

70 m2 Chorzów ... 2 pokoje - ale jeden będzie na części do audi...

mieszkanie po babci..

To kazacko szykuje sie niezły kurwidołek na imprezy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

dzielnia też imprezowa - lepiej w nocy nie wychodzić :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

w srode bedzie mnie bolal kregoslup hehe i gdzie sie przeprowadzasz? dalej na wsi w chorzowie czy gdzies blizej?

A może niedaleko... jeden zjazd dalej z DTS-ki ... :gwizdanie: :gwizdanie:

te rejony ale nie tam

A tak na serio to sam będziesz mieszkał czy się wszyscy przeprowadzacie????

sam, a babcia idzie na moje ciepłe miejsce u rodziców... niestety choroba i już nie może mieszkać sama :kwasny:

Szkoda babci ale dla niej to bedzie lepsze a i dla ciebie chyba tez... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.