Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co jej szukasz?

auta od g 9ej :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 11:33_________________________________________________ :hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co jej szukasz?

szukałem sejciaka ale po obejrzeniu kilku odpuściłem, jadę zaraz do Będzina Polo oglądać ale to jest jedyne auto które nie zostało sprzedane więc jestem ciekaw stanu, choć czego można oczekiwać po aucie za max 6k :decayed:

btw chyba zacznę dilować takimi furami za 4-7 k bo wszystkie się sprzedają

Opublikowano

pokaz ogloszenie

Opublikowano

a co jej szukasz?

szukałem sejciaka ale po obejrzeniu kilku odpuściłem, jadę zaraz do Będzina Polo oglądać ale to jest jedyne auto które nie zostało sprzedane więc jestem ciekaw stanu, choć czego można oczekiwać po aucie za max 6k :decayed:

btw chyba zacznę dilować takimi furami za 4-7 k bo wszystkie się sprzedają

Taka prawda. Wczoraj gadałem z kumplem, który sobie coś tam handluje i tak właśnie jest. Tańsze furki szybciej idą.
Opublikowano

maly tani disel w miare mlodym roczniki to moment ludzie kupuja

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

maly tani disel w miare mlodym roczniki to moment ludzie kupuja

ja yhym :decayed:
Opublikowano

Adam do zatoru jedziesz?

Bulik a co z toba leszczu?

Opublikowano

Adam do zatoru jedziesz?

Bulik a co z toba leszczu?

moja mnie nie pusci :embarrassed:
Opublikowano

Adam do zatoru jedziesz?

Bulik a co z toba leszczu?

moja mnie nie pusci :embarrassed:

noi? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Adam do zatoru jedziesz?

Bulik a co z toba leszczu?

moja mnie nie pusci :embarrassed:

noi? :polew: :polew: :polew:

powiedziała ,że imprezy z Tobą konczą sie tak samo jak wygląda Twój avatar :naughty: ...... no i :no:
Opublikowano

Adam do zatoru jedziesz?

Bulik a co z toba leszczu?

moja mnie nie pusci :embarrassed:

noi? :polew: :polew: :polew:

powiedziała ,że imprezy z Tobą konczą sie tak samo jak wygląda Twój avatar :naughty: ...... no i :no:

nierozumiem twojej, przeciez jestes tak brzydki ze i tak nic nie poderwiesz wiec niewiem czemu sie o ciebie martwi :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Adam do zatoru jedziesz?

Bulik a co z toba leszczu?

moja mnie nie pusci :embarrassed:

noi? :polew: :polew: :polew:

powiedziała ,że imprezy z Tobą konczą sie tak samo jak wygląda Twój avatar :naughty: ...... no i :no:

nierozumiem twojej, przeciez jestes tak brzydki ze i tak nic nie poderwiesz wiec niewiem czemu sie o ciebie martwi :polew: :polew: :polew:

Kasia jest zazdrosna o Ciebie :nose: bo wie co robisz po pijaku :polew: :polew:
Opublikowano

Kasia jest zazdrosna o Ciebie :nose: bo wie co robisz po pijaku :polew: :polew:

chyba zazdrosna ze nie moze jechac :cool1: pozatym tym razem mam zamiar nie pic
Opublikowano

Kasia jest zazdrosna o Ciebie :nose: bo wie co robisz po pijaku :polew: :polew:

chyba zazdrosna ze nie moze jechac :cool1: pozatym tym razem mam zamiar nie pic

:facepalm:
Opublikowano

Kasia jest zazdrosna o Ciebie :nose: bo wie co robisz po pijaku :polew: :polew:

chyba zazdrosna ze nie moze jechac :cool1: pozatym tym razem mam zamiar nie pic

:facepalm:

:tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bulik to powiedz Kasi że pojedziesz zemna i Olą ... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Do Zatoru nie mogę jechać bo w każdą sobotę pracuje ;(

Opublikowano

Do Zatoru nie mogę jechać bo w każdą sobotę pracuje ;(

pochytaj jakis urlop czy cos :wink4:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 12:30_________________________________________________dzisiaj będzie dzień w którym zatrzyma się ziemia

idę na karczmę, na kopalnie :sick3::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.