Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W rybniku się piszę pyrdka :kox:

Ja tam to jest normalne jak przestawianie auta o 24:00 na druga strone ulicy ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale żeście sobie temat wybrali :gwizdanie:

Może już odpuście Mariowi,bo chłopak się przejmie i zacznie się jąkać albo zamknie się w sobie.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W rybniku się piszę pyrdka :kox:

Ja tam to jest normalne jak przestawianie auta o 24:00 na druga strone ulicy ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bywa :decayed:

Na szczęście u mnie na wsi nie ma takiego problemu bo śmierdzi gnojem :>

Opublikowano

W rybniku się piszę pyrdka :kox:

Ja tam to jest normalne jak przestawianie auta o 24:00 na druga strone ulicy ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bywa :decayed:

Na szczęście u mnie na wsi nie ma takiego problemu bo śmierdzi gnojem :>

w Rybniku smierdzi gnojem... hmm nie wiedziałem ale skoro tak piszesz... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 21:56_________________________________________________

Ale żeście sobie temat wybrali :gwizdanie:

Może już odpuście Mariowi,bo chłopak się przejmie i zacznie się jąkać albo zamknie się w sobie.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mario lubi ciete riposty... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Zobacz sobie bitwe płocką ... :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

chyba se kupie motor jakoś w zimie :kox:

Opublikowano

chyba se kupie motor jakoś w zimie :kox:

Ja tak jak P ... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Jak byś wiedział gdzie mieszkam, ale nie chce mi się tłumaczyć, bo po co jak i tak Cię nigdy nie zaproszę :>

lecę małyhujcu :hi:

chyba se kupie motor jakoś w zimie :kox:

Kup sobie teraz :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 21:58_________________________________________________

chyba se kupie motor jakoś w zimie :kox:

Ja tak jak P ... :gwizdanie:

:decayed:

Jak byś miał o tym pojęcie to byś wiedział dlaczego kupiłem teraz :rolleyes:

Opublikowano

Tak jest wszyscy kupujcie... jeszcze grupowo na pogrzebie nie byliśmy... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie przeglądam nałogowo allegro i ceny ładnie poleciały...[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:00_________________________________________________

Tak jest wszyscy kupujcie... jeszcze grupowo na pogrzebie nie byliśmy... :gwizdanie: :gwizdanie:

pier**lisz jak moja stara (Ula) wrona jesteś żeby krakać :facepalm:

Opublikowano

Pucku ja nie krytykuje że kupiłes na zime... czytaj prosze z zrozumieniem.. :gwizdanie: a co do motoru tylko pozazdroscic...[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:01_________________________________________________

no właśnie przeglądam nałogowo allegro i ceny ładnie poleciały...[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:00_________________________________________________

Tak jest wszyscy kupujcie... jeszcze grupowo na pogrzebie nie byliśmy... :gwizdanie: :gwizdanie:

gadasz głupoty jak moja stara (Ula) wrona jesteś żeby krakać :facepalm:

Nie ale stypa mogła by byc ciekawa... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka, no poleciały, ale tu nie chodzi o to, na wiosnę będzie więcej ofert, ale za to więcej takich poskładanych po strzałach, dlatego ta grupa maszyn w tym momencie jest wyeliminowana, każdy szykuje motor do sprzedaży zimą :rolleyes:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:03_________________________________________________Stypa będzie w zatorze :decayed:

Opublikowano

Zator bedzie :kox: :kox: :kox: :kox: jak co roku ... :decayed: tylko dalej nie ma podziału na domki ... :gwizdanie:

Opublikowano

Jak byś miał o tym pojęcie to byś wiedział dlaczego kupiłem teraz :rolleyes:

teraz to przeczytałem coś kupił możesz PW jak się nie chcesz chwalić :decayed:

jak cenowo w porównaniu do sezonu ?

gadaj :naughty:

Opublikowano

Jak byś miał o tym pojęcie to byś wiedział dlaczego kupiłem teraz :rolleyes:

teraz to przeczytałem coś kupił możesz PW jak się nie chcesz chwalić :decayed:

jak cenowo w porównaniu do sezonu ?

gadaj :naughty:

Przeca juz wszyscy wszystko wiedzą... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

krolu PW rozesłał z Hot Info ... :decayed:

Opublikowano

Fakt jest jeden, każdy kozak ma małego pyrdka :hi:

ja jestem kozak i wypier*alaj :decayed: :decayed: nie napinam sie i faje mam spora :kox: takze niszcze stereotypy

siema tępe h*je

images?q=tbn:ANd9GcStqoPVi8E1v44rjVyJ67IzsI-ffzVnhcCNksA4gnWXL9P6EZB3XzDkk1WtPg

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No tak, nie zdążyłem się pochwalić bo koledzy to zrobili za mnie :polew:

Kędzior, Ty i kozak :polew:

chyba taki leśny kozak :wink4:

Opublikowano

Fakt jest jeden, każdy kozak ma małego pyrdka :hi:

ja jestem kozak i wypier*alaj :decayed: :decayed: nie napinam sie i faje mam spora :kox: takze niszcze stereotypy

siema tępe h*je

images?q=tbn:ANd9GcStqoPVi8E1v44rjVyJ67IzsI-ffzVnhcCNksA4gnWXL9P6EZB3XzDkk1WtPg

:decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: i oto mój ziommm :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:13_________________________________________________

No tak, nie zdążyłem się pochwalić bo koledzy to zrobili za mnie :polew:

Kędzior, Ty i kozak :polew:

chyba taki leśny kozak :wink4:

Pochwal sie wkońcu oficjalnie a nie rób wielkich tajemnic ... :wink4:

Opublikowano

No tak, nie zdążyłem się pochwalić bo koledzy to zrobili za mnie :polew:

Kędzior, Ty i kozak :polew:

chyba taki leśny kozak :wink4:

co kupiles pochwal sie

Opublikowano

No motor kupiłem, ściule :decayed:

Honda Hornet, 2008 rok, wersja "N", 600cm3

Opublikowano
:hi: Z wieczora..... ide jebąć drina i do spania.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.