Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No motor kupiłem, ściule :decayed:

Honda Hornet, 2008 rok, wersja "N", 600cm3

szoł mi real foto :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No motor kupiłem, ściule :decayed:

Honda Hornet, 2008 rok, wersja "N", 600cm3

szoł mi real foto :decayed:

Jeszcze nie zrobiłem :rolleyes:

Opublikowano

:hi: Z wieczora..... ide jebąć drina i do spania.

:polew::decayed::good:

Opublikowano

No motor kupiłem' date=' ściule :decayed:

Honda Hornet, 2008 rok, wersja "N", 600cm3

[/quote']szoł mi real foto :decayed:

Jeszcze nie zrobiłem :rolleyes:

no to szoruj do garage :wink4:

pokaz przykladowa aukcje z allegro albo foto z neta

Opublikowano

No motor kupiłem, ściule :decayed:

Honda Hornet, 2008 rok, wersja "N", 600cm3

szoł mi real foto :decayed:

101804_skanowanie0002.jpg:decayed:

Opublikowano

No motor kupiłem, ściule :decayed:

Honda Hornet, 2008 rok, wersja "N", 600cm3

szoł mi real foto :decayed:

101804_skanowanie0002.jpg:decayed:

pewnie w pejncie rysowales? :decayed:
Opublikowano

narka :hi:

Opublikowano

:hi: Z wieczora..... ide jebąć drina i do spania.

:polew::decayed::good:

Trzeba się odstresować po tym chorym dniu :sick3:
Opublikowano

:hi: Z wieczora..... ide jebąć drina i do spania.

:polew::decayed::good:

Trzeba się odstresować po tym chorym dniu :sick3:

jak codzien :nose:
Opublikowano

:hi: Z wieczora..... ide jebąć drina i do spania.

:polew::decayed::good:

Trzeba się odstresować po tym chorym dniu :sick3:

tez tak myślę :kox:

Opublikowano

że tak powiem dzień jak codziń :naughty:

Opublikowano

zdjcie0525z.jpg

Honda and Seves :decayed:

Opublikowano

Taki mały :offtopic:

Może byśmy tak zrobili grupowe zamówienie kalendarzy klubowych dla Katowickich :?:

Opublikowano

Taki mały :offtopic:

Może byśmy tak zrobili grupowe zamówienie kalendarzy klubowych dla Katowickich :?:

jak sie uzbiera wieksza ekipa to mozna puscic :wink4:

zdjcie0525z.jpg

Honda and Seves :decayed:

ladne cacko :good:
Opublikowano

Taki mały :offtopic:

Może byśmy tak zrobili grupowe zamówienie kalendarzy klubowych dla Katowickich :?:

to zamawiaj i napisz, że wysyłka do mnie :wink4:

Opublikowano

Zamówiłem już dawno.

W sumie to chyba ze 4 osoby jak na tą chwilę są z rejonu.

Zaraz dopiszę że wysyłka do Ciebie.

Opublikowano

Ja kalendarz tez zamówiłem.... ale dopiero dzisiaj więc chyba jestem nr 5...

Co do postów Griszy to sie musiałeś dziś nalatac..... że odstresowania potrzebujesz.... :decayed::wink4::cool1:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:52_________________________________________________Pucku teraz moge oficjalnie zapytac czemu kupiłes Horneta a nie np CBR 600F ??? Pytm serio czy po prostu miałeś okazje czy widzisz w tym motorze coś więcej niż w mniejszym scigu bo mi sie marzy bardziej 600F ale może jestem w błędzie ....

Opublikowano

Pucek poszedl opier*olic stejka

Opublikowano

Pucek poszedl opier*olic stejka

:decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:58_________________________________________________

Ja kalendarz tez zamówiłem.... ale dopiero dzisiaj więc chyba jestem nr 5...

Co do postów Griszy to sie musiałeś dziś nalatac..... że odstresowania potrzebujesz.... :decayed::wink4::cool1:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:52_________________________________________________Pucku teraz moge oficjalnie zapytac czemu kupiłes Horneta a nie np CBR 600F ??? Pytm serio czy po prostu miałeś okazje czy widzisz w tym motorze coś więcej niż w mniejszym scigu bo mi sie marzy bardziej 600F ale może jestem w błędzie ....

etam ścigacz :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.