Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witka...

zbierałem sie na spota..... zamek w drzwiach sie zepsuł... rozwiercona wkładka nic nie dała.. to z buta pociągnałem...

9 rygli antywłamaniowych - wszystkie złamałem

zdjcie019o.th.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

DSC00414.jpg

c**j z wami :decayed: przynajmniej sobie pojeździłem swoim autem w koncu :kox:

Opublikowano

siema. mnie moja dzis usiedlila wiec niedalem rady. noi standardowo dzisiaj bylem wyjebany :polew:

no a ja dopiero skończyłem robotę i padam na pysk :hi:

witka...

zbierałem sie na spota..... zamek w drzwiach sie zepsuł... rozwiercona wkładka nic nie dała.. to z buta pociągnałem...

9 rygli antywłamaniowych - wszystkie złamałem

zdjcie019o.th.jpg

Każda historia inna ale Taliba najlepsza! :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Mogliśmy wcześniej pomyśleć bo przecież dziś "mikołajki" i nie każdy miał czas na spota... :gwizdanie:

Opublikowano

Talib co fotami ?

Opublikowano
  • Autor

Mogliśmy wcześniej pomyśleć bo przecież dziś "mikołajki" i nie każdy miał czas na spota... :gwizdanie:

se było bajtli nie robić :decayed:
Opublikowano

Mogliśmy wcześniej pomyśleć bo przecież dziś "mikołajki" i nie każdy miał czas na spota... :gwizdanie:

se było bajtli nie robić :decayed:

My też mamy dzieci i Marek na spocie był :tongue4:

Opublikowano

Mogliśmy wcześniej pomyśleć bo przecież dziś "mikołajki" i nie każdy miał czas na spota... :gwizdanie:

se było bajtli nie robić :decayed:

Nikt nie mówi, że przeszkadzają... a wręcz przeciwnie. :cool1::wink4:
Opublikowano

Talib co fotami ?

wysle ci rano... ide spac padam na pyska

Opublikowano

:hi:

DSC00414.jpg

ch*** z wami :decayed: przynajmniej sobie pojeździłem swoim autem w koncu :kox:

no keżor nie ma co gratuluje ci ;)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 22:21_________________________________________________yyy keżor jeszcze jedna uwaga... sylwester raczej nie jest 31.11.2011 :kox:

Opublikowano
  • Autor

yyy keżor jeszcze jedna uwaga... sylwester raczej nie jest 31.11.2011

:good:

:hi:

DSC00414.jpg

ch*** z wami :decayed: przynajmniej sobie pojeździłem swoim autem w koncu :kox:

no keżor nie ma co gratuluje ci ;)

no powiem Ci , że cieszyłem sie dziś jak dziecko :) na każdym biegu mielił :P to pewnie przez letnie lacie jeszcze , ale wydaje mi sie , że sie polepszyły osiągi , no i chyba sie wisko naprawiło , bo fajnie groźnie szumi przy dodawaniu gazu :decayed::kox:
Opublikowano

Dośc długo nie miałeś wozu, co? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dośc długo nie miałeś wozu, co? :cool1:

nom :) tak mnie dziś wytelepało na nierównościach , że masakra :kox:
Opublikowano

Dośc długo nie miałeś wozu, co? :cool1:

nom :) tak mnie dziś wytelepało na nierównościach , że masakra :kox:

:kox: :kox: Ale se trochę pojeździłeś pewnie... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Dośc długo nie miałeś wozu, co? :cool1:

nom :) tak mnie dziś wytelepało na nierównościach , że masakra :kox:

:kox: :kox: Ale se trochę pojeździłeś pewnie... :gwizdanie:

wc**j sie bałem , bo 2 stopnie były , a ja na letnich ;)
Opublikowano

Ja już zmieniłem na zimówki z dwa tygodnie temu ale tylko dlatego, że złapałem dwa kapcie w ciągu dwóch dni... :naughty: :naughty: :naughty:

BTW Ogląda ktoś Wojewódzkiego? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

BTW Ogląda ktoś Wojewódzkiego? :polew: :polew: :polew:

nie mam TV w pokoju , a robie projekt na jutro :confused4:
Opublikowano

BTW Ogląda ktoś Wojewódzkiego? :polew: :polew: :polew:

nie mam TV w pokoju , a robie projekt na jutro :confused4:

No widzę jak robisz. :naughty: Qrrwa ekipa w ciul jest!!! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Stary odcinek :P

Opublikowano

Stary odcinek :P

Stary ale jary. :cool1:
Opublikowano

To kto był u wojewódzkiego???? Dobry program był jak był Peja... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.