Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior... widze lecisz z nami na Bukowinke... i to z swoja... super będę miał sie do kogo przytulic ... :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ok mam nadzieje ze dotrzymasz slowa i sie nia zajmiesz chociazby w piatek co bym mogl swobodnie sie napier*olic :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dzięki za spota[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 21:49_________________________________________________

a to pod firma robi a nie pod kopalnia :wink4: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 16:57_________________________________________________co to za zamiane wychaczyles? :gwizdanie:

hyundai coupe 2.0 kolo 150 koni 2003 rok

ostanio, dwa razy z rzędu takiego na światłach objechałem :wink4:

Opublikowano

fajne galerianki w tej silesi laza :kox: wezme sobie kiedys urlop i tam pojade polazic :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior... widze lecisz z nami na Bukowinke... i to z swoja... super będę miał sie do kogo przytulic ... :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ok mam nadzieje ze dotrzymasz slowa i sie nia zajmiesz chociazby w piatek co bym mogl swobodnie sie napier*olic :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

i po spocie, TAK BYLEM :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked:

Cholera prąd mi wy*ebało :wallbash: Godzinę odcięty od świata :angry:

Opublikowano

Ja dziś też nie dotrę :disgust: Mała chora a moja jest w robocie.

odpalila :wink4:

W południe to nic takiego :tongue4:

Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie:

Jutro ma być -22 :( chyba spróbuję podwójnego grzania świec :mysli:

no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ?

A co masz dwie lewe ręce żeby samemu wymienić. W serwisie pewnie Cię skasują koło 100 :gwizdanie:

chwilowo nie mam gdzie, chwilowo nie mam klucza dynamometrycznego, nie chcę ukręcić żadnej ze świec bo łatwo można to zrobić, dlatego wolę dać do mechanika ale już dzwoniłem do tego co zawsze robię i 50zeta krzyknął więc luzik :tongue4:

To żebyś se nie kupił skarbonki :decayed:

:naughty:

:good: Kanar na spocie wymieniał kiedyś :decayed:

no a kiedy go ostatnio widziałeś na spocie :decayed:

dzisiaj :decayed::naughty:

Opublikowano

Też byłem i dopiero teraz wróciłem bo wpadłem na chwilę do kumpla na garaż... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

zdycham

Opublikowano

:hi:

zdycham

herbata z wkładką :naughty: szkoda wątroby na jakieś prochy :)

Opublikowano

:hi:

zdycham

herbata z wkładką :naughty: szkoda wątroby na jakieś prochy :)

już doj**ałem wczoraj leki i dziś będę w to dalej brnął póki co działają ale mega otumaniają :sesese:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

zdycham

herbata z wkładką :naughty: szkoda wątroby na jakieś prochy :)

już doj**ałem wczoraj leki i dziś będę w to dalej brnął póki co działają ale mega otumaniają :sesese:

jakoś na jasieni faszerowałem się przez dwa dni lekami i czułem się coraz gorzej :thumbdown:

poszedłem po rozum do głowy, piłem przez dwa dni herbatki z wkładką i od razu mi przeszło :kox:

Opublikowano

i co tu robić na wolnym chyba jakiś film...szkoda, że nie mam tematu :disgust:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: bezrobotny wita forumowiczow :decayed:
Opublikowano

:hi: bezrobotny wita forumowiczow :decayed:

jak na bezrobotnego to rzadko tu zaglądasz :gwizdanie:

Trza się było zwalniać :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.