Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BERU

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:14_________________________________________________ :rolleyes: śćpuny :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:15_________________________________________________wypowiedzenie złożone czuję się jak młody bezrobotny bóg :kox: :kox:

jak to Oko było ki ekałt :kox:

Tak to JEST! :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 16:06_________________________________________________ :rolleyes:

Beru rulez

Opublikowano

Oko a masz inna prace na oku czy dopiero bedziesz szukal?

Opublikowano

Oko a masz inna prace na oku czy dopiero bedziesz szukal?

Mam już inna, podpisalem list intencyjny, jeszcze dwa miesiace na wypowiedzeniu :wink4:

BTW

Nie stac mnie żeby być bezrobotnym w koncu mam 2.5tdi.

Opublikowano

Oko a masz inna prace na oku czy dopiero bedziesz szukal?

Mam już inna, podpisalem list intencyjny, jeszcze dwa miesiace na wypowiedzeniu :wink4:

BTW

Nie stac mnie żeby być bezrobotnym w koncu mam 2.5tdi.

wiadomo v6 :decayed:
Opublikowano

Oko a masz inna prace na oku czy dopiero bedziesz szukal?

Mam już inna, podpisalem list intencyjny, jeszcze dwa miesiace na wypowiedzeniu :wink4:

BTW

Nie stac mnie żeby być bezrobotnym w koncu mam 2.5tdi.

wiadomo v6 :decayed:

W ojdi nie powinno być normalnych silnikow, 4 cylindry i 12 zaworow to moze być w Golfie deawoo czy innym badziewiu :decayed: :decayed:

Opublikowano

Oko a masz inna prace na oku czy dopiero bedziesz szukal?

Mam już inna, podpisalem list intencyjny, jeszcze dwa miesiace na wypowiedzeniu :wink4:

BTW

Nie stac mnie żeby być bezrobotnym w koncu mam 2.5tdi.

wiadomo v6 :decayed:

W ojdi nie powinno być normalnych silnikow, 4 cylindry i 12 zaworow to moze być w Golfie deawoo czy innym badziewiu :decayed: :decayed:

:kox:

Opublikowano

Oko a masz inna prace na oku czy dopiero bedziesz szukal?

Mam już inna, podpisalem list intencyjny, jeszcze dwa miesiace na wypowiedzeniu :wink4:

BTW

Nie stac mnie żeby być bezrobotnym w koncu mam 2.5tdi.

wiadomo v6 :decayed:

W ojdi nie powinno być normalnych silnikow, 4 cylindry i 12 zaworow to moze być w Golfie deawoo czy innym badziewiu :decayed: :decayed:

lub w leonie :decayed:
Opublikowano

Oko a masz inna prace na oku czy dopiero bedziesz szukal?

Mam już inna, podpisalem list intencyjny, jeszcze dwa miesiace na wypowiedzeniu :wink4:

BTW

Nie stac mnie żeby być bezrobotnym w koncu mam 2.5tdi.

wiadomo v6 :decayed:

W ojdi nie powinno być normalnych silnikow, 4 cylindry i 12 zaworow to moze być w Golfie deawoo czy innym badziewiu :decayed: :decayed:

lub w leonie :decayed:

:ok:

BTW

Leon to za***isty samochod dla leszcza, co zawsze gaz wciska do konca a napina się że jezdzi z podlozona cegla :decayed:

Opublikowano

Oko a masz inna prace na oku czy dopiero bedziesz szukal?

Mam już inna, podpisalem list intencyjny, jeszcze dwa miesiace na wypowiedzeniu :wink4:

BTW

Nie stac mnie żeby być bezrobotnym w koncu mam 2.5tdi.

wiadomo v6 :decayed:

W ojdi nie powinno być normalnych silnikow, 4 cylindry i 12 zaworow to moze być w Golfie deawoo czy innym badziewiu :decayed: :decayed:

lub w leonie :decayed:

:ok:

BTW

Leon to za***isty samochod dla leszcza, co zawsze gaz wciska do konca a napina się że jezdzi z podlozona cegla :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

także tego.... :decayed:

Opublikowano

siema z wieczora :cool1:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

:naughty::decayed::naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.