Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obraz2.jpg

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 20:38_________________________________________________

Obraz1.jpg

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 22:52_________________________________________________ :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

biust_0.gif

:slina: ale ma zabki hehe

:seksiasty: :seksiasty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kto dzisiaj będzie ? :mysli:

Opublikowano

:hi:

Przyjmiecie kilka osób z Gliwic jak się zdecydują? :naughty:

Opublikowano

kto dzisiaj będzie ? :mysli:

no właśnie się zastanawiam czy nie podjechać ale czy tam ktoś wtedy będzie oprócz mnie :decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi:

Przyjmiecie kilka osób z Gliwic jak się zdecydują? :naughty:

pod warunkiem, że nie będzie z wami tego niskiego gieja z urodą persa :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 11:08_________________________________________________

kto dzisiaj będzie ? :mysli:

no właśnie się zastanawiam czy nie podjechać ale czy tam ktoś wtedy będzie oprócz mnie :decayed:

:hi:

nie bój żaby tatko... a później idziemy na galerianki :naughty:

Opublikowano

:hi:

Przyjmiecie kilka osób z Gliwic jak się zdecydują? :naughty:

pod warunkiem, że nie będzie z wami tego niskiego gieja z urodą persa :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 11:08_________________________________________________

kto dzisiaj będzie ? :mysli:

no właśnie się zastanawiam czy nie podjechać ale czy tam ktoś wtedy będzie oprócz mnie :decayed:

:hi:

nie bój żaby tatko... a później idziemy na galerianki :naughty:

u mniam :kox: to się chyba ojcze przejadę do was ale kurde byłbym bez mojego małego wabika na laski pod imieniem Wiktor więc słabe będzie pewnie branie na starego ojca :decayed:

Opublikowano

:hi:

Przyjmiecie kilka osób z Gliwic jak się zdecydują? :naughty:

pod warunkiem, że nie będzie z wami tego niskiego gieja z urodą persa :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 11:08_________________________________________________

kto dzisiaj będzie ? :mysli:

no właśnie się zastanawiam czy nie podjechać ale czy tam ktoś wtedy będzie oprócz mnie :decayed:

:hi:

nie bój żaby tatko... a później idziemy na galerianki :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: no właśnie coś wspominał że szuka frajera aby mu coś zabrał :decayed:

Opublikowano

ja będę

Opublikowano

ja też sie postaram podjechać na galerianki :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 11:25_________________________________________________Jak będziecie pierwsi to zaparkujcie dalej pod ścianą, tak żeby było jeszcze trochę cieplej :naughty:

Opublikowano
:hi: jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:

zadzwonie jak będę jechał :wink4:, nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony :beksa:

Opublikowano

:hi: jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:

zadzwonie jak będę jechał :wink4:, nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony :beksa:

No ja trochę też ale muszę jednej gnidzie coś przywieść :decayed:
Opublikowano

:hi: jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:

zadzwonie jak będę jechał :wink4:, nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony :beksa:

No ja trochę też ale muszę jednej gnidzie coś przywieść :decayed:

Nooooo ja myśle... ba ja specjalnie przyjade :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie a gdzie Wy się spotykacie? 3stawy, silesia gdzie dokładnie bo już zgłupiałem :mysli:

Opublikowano

:hi: jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:

zadzwonie jak będę jechał :wink4:, nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony :beksa:

No ja trochę też ale muszę jednej gnidzie coś przywieść :decayed:

Nooooo ja myśle... ba ja specjalnie przyjade :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

To ja nie jadę

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A tak poważnie to niestety będę w robocie :confused4: ;(

Panowie a gdzie Wy się spotykacie? 3stawy, silesia gdzie dokładnie bo już zgłupiałem :mysli:

SCC zielony parking z króliczkiem Playboya :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor znowu się zagapił i nie zaktualizował pierwszego posta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: jak mnie ktoś zgarnie to też może zawitam :gwizdanie:

zadzwonie jak będę jechał :wink4:, nie wiem jeszcze czy na 100% pojade bo jestem przeziębiony :beksa:

No ja trochę też ale muszę jednej gnidzie coś przywieść :decayed:

Nooooo ja myśle... ba ja specjalnie przyjade :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

To ja nie jadę

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A tak poważnie to niestety będę w robocie :confused4: ;(

Panowie a gdzie Wy się spotykacie? 3stawy, silesia gdzie dokładnie bo już zgłupiałem :mysli:

SCC zielony parking z króliczkiem Playboya :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor znowu się zagapił i nie zaktualizował pierwszego posta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a gdzie te napinające się mendy zwane moderatorami :mysli::evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.