Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: mam pytanko czy wszyscy jutro robia za papucie i ida na walentynki?? :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale turbo hard core w robocie :kox:

nie wąchajcie tyle kleju :gwizdanie:

:naughty: :naughty: :naughty:

:hi: mam pytanko czy wszyscy jutro robia za papucie i ida na walentynki?? :polew:

Ja jutro do robo na noc ale jak się będziemy zbierać to na godzinę wpadnę na spociszona. :cool1:

Opublikowano

:hi: mam pytanko czy wszyscy jutro robia za papucie i ida na walentynki?? :polew:

owszem, nie :decayed:

Opublikowano

moja laska chce zebym ja umyl i pojechal na spota :polew: oczywiscie mowa o aucie :decayed:

Opublikowano

:hi: mam pytanko czy wszyscy jutro robia za papucie i ida na walentynki?? :polew:

owszem, nie :decayed:

ja odbebnilem ten dzien dzisiaj :decayed: ale obawiam sie ze jutro nie dotre poniewaz mnie cos znowu bierze :confused4:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 18:12_________________________________________________a wogole to siemanko
Opublikowano

:hi:

jeszcze tylko wtorek, środa, czwartek, piątek i weekend :decayed:

stan to jest nic :gwizdanie: ........................jeszcze tylko 33 lata i emeryturka :kox::naughty::decayed:

W Twoim przypadku 35lat :gwizdanie: a za kilka lat to może i to nie wystarczyć :decayed:

tak może się zdarzyć :wink4:

[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 19:38_________________________________________________

:hi: mam pytanko czy wszyscy jutro robia za papucie i ida na walentynki?? :polew:

owszem, nie :decayed:

:decayed:

Opublikowano

:hi: mam pytanko czy wszyscy jutro robia za papucie i ida na walentynki?? :polew:

owszem, nie :decayed:

ja odbebnilem ten dzien dzisiaj :decayed: ale obawiam sie ze jutro nie dotre poniewaz mnie cos znowu bierze :confused4:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 18:12_________________________________________________a wogole to siemanko

SYnek Tyś jest jakiś chorowitek! :cool1::naughty:
Opublikowano
:hi: po robocie :sick3:
Opublikowano

kędzior musisz chyba więcej się konserwować :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

kędzior musisz chyba więcej się konserwować :gwizdanie:

:hi:

w tym roku sie tylko raz porzadnie nasmarowalem a tak to licho :confused4: trzeba to zmienic

:hi: mam pytanko czy wszyscy jutro robia za papucie i ida na walentynki?? :polew:

owszem, nie :decayed:

ja odbebnilem ten dzien dzisiaj :decayed: ale obawiam sie ze jutro nie dotre poniewaz mnie cos znowu bierze :confused4:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 18:12_________________________________________________a wogole to siemanko

SYnek Tyś jest jakiś chorowitek! :cool1::naughty:

moja mnie wykancza, siada mi przy niej psychika a co za tym idzie odpornosc :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak z jutrem... wybiera sie kto :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ja niestety do was jutro nie dotrę mam dyżur :gwizdanie:

Opublikowano

Jeśli będę to na godzinkę bo do robo na 20tą....

Opublikowano

ja mam sajgon w tyrce do końca tygodnia, łącznie z sobotą a..... gdzie jest ?

no gdzie :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 22:07_________________________________________________no i mnie nie będzie :disgust:

Opublikowano

nio myśle, że ja będę :kox:

Opublikowano

kawał o Whitney

Houston mamy problem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kawał o Whitney

Houston mamy problem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

yebany :polew:

Opublikowano

Kawał... :naughty:

Opublikowano

Kawał... :naughty:

:polew:

Opublikowano

Kawał... :naughty:

doyebał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.