Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kto jeszcze dziś będzie..... ?

akjam do BT jedziesz na letnich ?

Nie wiem czy uda mi się kupić gumy do tego czasu... :whistling:
:good:

Letnie koło już założone? :cool:

Mnie się pytasz? :decayed:

No... :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A no tak, nie mogłem się powstrzymać i założyłem :facepalm:

btw. Ciekawe co powiecie :whistling:

Opublikowano
Pytałem się jakiś czas temu i znowu zapytam... Co się dzieje z Krolem ?

nie pytaj... posadzili go za :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Też bym już założył, ale jednak powstrzymam się, cholera wie jaka tam będzie pogoda w BT. Nie ma co ryzykować, a tydzień mnie nie zbawi... zmienie po BT.

Opublikowano

Grisza, też w zeszłym roku na to patrzyłem, ale Ci co przyjechali na letnich, nawet jak sypło śniegiem to sobie radzili, więc stwierdziłem że zaryzykuje :decayed:

Opublikowano

Zróbcie fotki puckowozu bo jestem ciekaw tych jego felg a mnie nie będzie ... :wink:

Opublikowano
Zróbcie fotki puckowozu bo jestem ciekaw tych jego felg a mnie nie będzie ... :wink:

Eee w piątek zobaczysz :wink:

Opublikowano

Spoko. Każdy pojedzie jak mu lepiej będzie. H4mm3r w tamtym roku nie wymienił i miał pecha :kwasny:

Opublikowano

Pucek nowa fela na lato? ;) Tak jak miałeś już idealnie pasowało... ;)

Ja piszę pracę dalej... czyli będe :D

Opublikowano
Spoko. Każdy pojedzie jak mu lepiej będzie. H4mm3r w tamtym roku nie wymienił i miał pecha :kwasny:

On to jechał chyba przez Słowację, na dodatek nie jeździ wolno więc no cóż, tylko jedno auto ucierpiało, jakoś to będzie, najwyżej zostanę tydzień dłużej :grin:

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

Pucek nowa fela na lato? ;) Tak jak miałeś już idealnie pasowało... ;)

Ja piszę pracę dalej... czyli będe :D

Wiem że pasowało, ale niestety nadają się do spawania i prostowania :facepalm:

Opublikowano

dalej się pod Sylesią spotykacie ? Nie lepiej już wrócic na stare smieci ?

Ide się ubierać, podrzuce Mame na trening i cisne do was pod sylesie.......

Opublikowano

Właśnie wróciłem z garażu wrzucać letnie. Tylko na spocie muszę gwint podnieś do góry bo trze jak cholera :kwasny:

Opublikowano

ja dzis odpadam

Opublikowano

:hi: niema jak kimnac sie 0 16:00 na godzinke i wstac o 20:00 kur......:blowup:

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:07 ----------

:hi: niema jak kimnac sie o 16:00 na godzinke a wstac o 20:00 kurw....:blowup:

Opublikowano
yebany, nie zaprzeczył :decayed:

Natury nie oszukasz ziommmm ... :polew::polew::polew::polew::polew:

ło żesz

:polew:

pier.olę już do SG na kebaba nie pojadę :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

Pytałem się jakiś czas temu i znowu zapytam... Co się dzieje z Krolem ?

z tego co wiem mieszkanko remontuje ...

albo się tego uczy i dlatego takie czasy wykręca :kox::naughty:

albo nanosi poprawki co chwila i zmienia sobie pierwotne koncepcje :decayed:

Opublikowano

Dziękuje za spota......

A tak apropo Puckowych felg.... Bardzo ładne... I za***iście się prezentują podczas jazdy jak i postoju...

Opublikowano
Dziękuje za spota......

A tak apropo Puckowych felg.... Bardzo ładne... I za***iście się prezentują podczas jazdy jak i postoju...

Co to za felunek ???? Dajcie jakiegoś linka do fotki z netu ...

Opublikowano
Dziękuje za spota......

A tak apropo Puckowych felg.... Bardzo ładne... I za***iście się prezentują podczas jazdy jak i postoju...

Co to za felunek ???? Dajcie jakiegoś linka do fotki z netu ...

Wiedziałem że miałem zrobić zdjęcie.....

http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-audi-q7-19-i2171420087.html

http://moto.allegro.pl/vw-touareg-audi-q7-5x130-9j19-et-60-oryginal-i2164411509.html

Jeśli się nie myle to te.... Ale to trzeba zobaczyć na aucie.... Naprawde z tą gleba i tymi felami PIERWSZA KLASA

Opublikowano

Pucek, fela naprawdę rewelka, super się prezentuje, nawet chyba lepiej niż prosiaczki ;)

Opublikowano

I po spocie jeszcze chwilę z Dimkiem pogadaliśmy :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.