Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Wybierałem się dzisiaj do Was... Ale dowiedziałem się że musze jechać zaraz do KATO z Mamuśka, gdzieś na Moniuszki... I jak znam Życie to wróce koło 18:00, także nie wiem czy będzie Mi się znowu chciało jechać spowrotem do Katowic...:disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry: po świętach :decayed:

Ja dzisiaj bez auta :kwasny: więc nie pojadę do Was a mam wolne i mi się nudzi :doh:

Opublikowano
hejka :hi:

dzis sie widzimy :decayed: pod SCC :wink:

Weź jakąś flaszkę aby opić klubowicza. :cool::naughty:
:bry:

Wybierałem się dzisiaj do Was... Ale dowiedziałem się że musze jechać zaraz do KATO z Mamuśka, gdzieś na Moniuszki... I jak znam Życie to wróce koło 18:00, także nie wiem czy będzie Mi się znowu chciało jechać spowrotem do Katowic...:disgust:

Nie bądź leszcz i przyjedź. :decayed:

Opublikowano

dobry ja sie melduje i Keżor tez bedzie

Opublikowano

:good:

addassko weź więcej niż jedną flaszkę. :naughty:

Opublikowano
:good:

addassko weź więcej niż jedną flaszkę. :naughty:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

rozowy jak ... swinka

Opublikowano

jemu ten kolor pasuje :decayed:

ps. gdzie się dzisiaj spotykacie ?

Opublikowano

Wróciłem właśnie z KATO, nie jade 2 raz.. A te korki do jasnej cholery :facepalm:

addassko :kox:

Opublikowano
jemu ten kolor pasuje :decayed:

ps. gdzie się dzisiaj spotykacie ?

pod silesią

Opublikowano
jemu ten kolor pasuje :decayed:

ps. gdzie się dzisiaj spotykacie ?

pod silesią

A Ty już po pracy? :kwasny:

Opublikowano

addassko gratki kolorku :drunk::drunk::drunk::drunk::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Kurcze jakiś wysyp tych różowych jest teraz :decayed: W tym sezonie modny czy jak? :grin:

Opublikowano
Kurcze jakiś wysyp tych różowych jest teraz :decayed: W tym sezonie modny czy jak? :grin:
w BT połapali kontakty, wiedzieli komu polać itp... :whistling:
Opublikowano
Kurcze jakiś wysyp tych różowych jest teraz :decayed: W tym sezonie modny czy jak? :grin:

no tak jakoś się tu zrobiło ostatnio :decayed:

Opublikowano
Wróciłem właśnie z KATO, nie jade 2 raz.. A te korki do jasnej cholery :facepalm:

addassko :kox:

szkoda ze Cie nie było :wink:

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

addassko gratki kolorku :drunk::drunk::drunk::drunk::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

no kiedys trzeba bylo :decayed::banan:

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

Kurcze jakiś wysyp tych różowych jest teraz :decayed: W tym sezonie modny czy jak? :grin:
w BT połapali kontakty, wiedzieli komu polać itp... :whistling:

no tak dwa dni piłem z Tobą m.in. :kox::kox:

Opublikowano

addassko - Wpadłbym bo miałem zamiar... ale nie chciało Mi się znowu jechać... Jeszcze gdyby nie te korki to prędzej...

Opublikowano
addassko - Wpadłbym bo miałem zamiar... ale nie chciało Mi się znowu jechać... Jeszcze gdyby nie te korki to prędzej...

kumam looz :wink:

Opublikowano

i po spociku, Akjam dzieki za ganianie, Bulczas nie sluchaj Moniki mogles cisnac dalej :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.