Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

3 Stawy :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Może dzisiaj wpadne....

Akurat się zbieram do kato.... także jak zobaczycie b7 w kato na SPS to zjezdzajci z drogi :tongue4:

Co do waszego problemu wożenia grilla, to potrzebujecie osoby która jest na większości (90%) spotów.

Zróbcie ankiete :decayed:

Na chwile obecną kto jeździ regularnie ? Stanley, Akjam, addassko, Bulczas, kogo jeszcze pominąłem ? :wink:

A jak nie to można kupować grill'e jednorazowe..... są po 5zł mniejsze bodajże i 8zł większe. Nie trzeba żadnych rozpałek węgla itd...

Opublikowano
:hi: Może dzisiaj wpadne....

Akurat się zbieram do kato.... także jak zobaczycie b7 w kato na SPS to zjezdzajci z drogi :tongue4:

Co do waszego problemu wożenia grilla, to potrzebujecie osoby która jest na większości (90%) spotów.

Zróbcie ankiete :decayed:

Na chwile obecną kto jeździ regularnie ? Stanley, Akjam, addassko, Bulczas, kogo jeszcze pominąłem ? :wink:

A jak nie to można kupować grill'e jednorazowe..... są po 5zł mniejsze bodajże i 8zł większe. Nie trzeba żadnych rozpałek węgla itd...

no Grisza Ty jednak jestes gosc :decayed::decayed:

dziekujemy za podpowiedz odnosnie grill`a :kox:

Opublikowano

2 pytania.

1. Robicie tego grilla?

2. Macie tam jakiś market gdzie bedzie szlo kupic coś na niego ew ?

Opublikowano

1. Znając tą organizację jeśli ja się za to nie chycę to nie będzie grylla

2. market blisko

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

każdy chce na gotowe się wpakować :whistling:

Opublikowano

a jaki? To moze bedzie szlo kupić jednorazowke grilla. To wtedy mozna wziac.

Opublikowano

uwaga, spotykamy się dzisiaj o 19 pod go-sport

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

na miejscu szybka decyzja czy grillujemy i jazda... :kox:

Opublikowano
1. Znając tą organizację jeśli ja się za to nie chycę to nie będzie grylla

2. market blisko

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

każdy chce na gotowe się wpakować :whistling:

Dzisiaj dla odmiany do sklepu na zakupy pójdzie ktoś kto jeszcze nie był. :good:

uwaga, spotykamy się dzisiaj o 19 pod go-sport

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

na miejscu szybka decyzja czy grillujemy i jazda... :kox:

:good:

Opublikowano
:hi: grille jednorazowe są w pytkę. a ostanio wyczaiłem zajebistą rozpałkę wodną która nie jebie :kox:
Opublikowano

Jak znajdę jakąś podpałkę w garażu to wezmę. :wink4:

Opublikowano

przydałby się jakiś kierowca- co by nas poodwoził z tego grilla :decayed:

Opublikowano
przydałby się jakiś kierowca- co by nas poodwoził z tego grilla :decayed:
No... Nawet jeszcze lepiej by było jakby ktoś po nas przyjeżdzał i zawoził na tego spota... :naughty: np po Mnie:whistling:
Opublikowano

A ja mam nocki :wallbash:

Opublikowano

siema, troche sie pogoda zrypala

Opublikowano

No właśnie! :kwasny: Zobaczymy jak będzie wieczorem. Najwyżej jakby było chłodno albo padało to kolacje zjemy w SCC? :naughty:

Opublikowano

mrozów już nie ma cipki pora wrócić na 3 stawy :naughty:

Opublikowano
mrozów już nie ma cipki pora wrócić na 3 stawy :naughty:
Dobrze pisze :thumbup1: polać mu :decayed:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

nie ma co kombinować , na SCC przenieśliśmy się na czas ziomowych mrozów

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

zimowych :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.