Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemacie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siemacie

cześć jak się czujesz ? lepiej już ? :grin:

Opublikowano
siemacie
Po robocie czy dopiero wstałeś? :naughty:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano
:hi: a ja was wkurwie :decayed: ja mam 9dni wolnego:jerk:
Opublikowano
:hi: a ja was wkurwie :decayed: ja mam 9dni wolnego:jerk:

noi mnie wkurwiles :decayed:

Miszka a dzisiaj tez bez rewelacji :kwasny:

Akjam oczywiscie ze po robocie :decayed:

Opublikowano
Siema pany....jak sprawdzałem o 17 to była mowa o GOSPORT....więc cisnę ....do 19.40 zrobiłem 15 kółeczek po górnym parkingu i 8 po dolnym....niestety nie zastałem nikogo :no:...a teraz czytam że SCC :shock3:....cóż miałem pecha :grin:

Ja i akjam specjalnie podjechalismy o 19.00 pod GoSport zeby "zgarnac" w razie potrzeby pod SCC kogos ale nie było nikogo wiec pojechalismy w nasze zimowe miejsce :wink:

no mignął mi niebieski avant a za nim sedan,tylko że byłem po drugiej stronie parkingu....pojechałem za wami ale zanim dojechałem do rondka już was widać nie było to na ślepo zjechałem do podziemnego i to był ślepy strzał...ale co pozwiedzałem parking to moje :whistling:....
Opublikowano
Siema pany....jak sprawdzałem o 17 to była mowa o GOSPORT....więc cisnę ....do 19.40 zrobiłem 15 kółeczek po górnym parkingu i 8 po dolnym....niestety nie zastałem nikogo :no:...a teraz czytam że SCC :shock3:....cóż miałem pecha :grin:

Ja i akjam specjalnie podjechalismy o 19.00 pod GoSport zeby "zgarnac" w razie potrzeby pod SCC kogos ale nie było nikogo wiec pojechalismy w nasze zimowe miejsce :wink:

no mignął mi niebieski avant a za nim sedan,tylko że byłem po drugiej stronie parkingu....pojechałem za wami ale zanim dojechałem do rondka już was widać nie było to na ślepo zjechałem do podziemnego i to był ślepy strzał...ale co pozwiedzałem parking to moje :whistling:....

nie dogoniłeś tych zamulaczy ? :decayed:

Opublikowano

:decayed:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

akjam się pewnie bał bo miał "ogon" :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

nie dogoniłeś tych zamulaczy ? :decayed:

a gdzie tam....nie dali żadnych szans :shock3:
Opublikowano

nie dogoniłeś tych zamulaczy ? :decayed:

a gdzie tam....nie dali żadnych szans :shock3:

no niestety jak My z akjamem sie spotykamy na drodze to nie ma mocnych na nas :decayed::wink::decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

:decayed:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

akjam się pewnie bał bo miał "ogon" :decayed::decayed::decayed:

w klubie to tylko na + :whistling: a szczegolnie zgrana ekipa "zamulaczy" z katowic :wink:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

ebf5829db2bfd2dc9774487635cad12e.jpeg?1335287421

Opublikowano

Adaś :wink:

meczyk dobry jestem za Chelsea w finale reszta mnie jebie

Opublikowano

wróciłem z kina. American Pie 5 polecam naprawdę już dawno się tak nie uśmiałem :kox:

Opublikowano

Monachium w Finale :whistling:

Ciekawy finał się szykuje

Opublikowano

ladny meczyk

Opublikowano

rzuty karne też niezły patus :decayed:

Opublikowano

wielkie gwiazdy i karnego leszcze nie umieja trafic ehhe

Opublikowano
Siema pany....jak sprawdzałem o 17 to była mowa o GOSPORT....więc cisnę ....do 19.40 zrobiłem 15 kółeczek po górnym parkingu i 8 po dolnym....niestety nie zastałem nikogo :no:...a teraz czytam że SCC :shock3:....cóż miałem pecha :grin:

Ja i akjam specjalnie podjechalismy o 19.00 pod GoSport zeby "zgarnac" w razie potrzeby pod SCC kogos ale nie było nikogo wiec pojechalismy w nasze zimowe miejsce :wink:

no mignął mi niebieski avant a za nim sedan,tylko że byłem po drugiej stronie parkingu....pojechałem za wami ale zanim dojechałem do rondka już was widać nie było to na ślepo zjechałem do podziemnego i to był ślepy strzał...ale co pozwiedzałem parking to moje :whistling:....
No trochę się pogoniliśmy... :wink4:

nie dogoniłeś tych zamulaczy ? :decayed:

a gdzie tam....nie dali żadnych szans :shock3:
:whistling:
Monachium w Finale :whistling:

Ciekawy finał się szykuje

:good::kox:
ladny meczyk
:good:
wielkie gwiazdy i karnego leszcze nie umieja trafic ehhe

Zawsze tak jest, że wielcy nie strzelają... :wink4: Od razu powiedziałem, że CR7 nie strzeli pierwszego karnego! :cool::naughty:

A tak wogóle to siema z wieczora! :kox:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.