Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie, szybki temat.

Takie felgi ( 4szt) do zakupienia w cenie 300zł od szt

Felgi nowe, ori

parametry felgi: 8Jx18 ET47 otwór centr 66,5mm

http://s017.radikal.ru/i419/1111/fe/540a0c049fee.jpg

jak aktualne to biorę , wrócę później to pogadamy , rachunek albo najlepiej FV dostanę ?

Gość z jajami :decayed:

A tak szczerze, to wymyślanie że one mogą być takie i owakie możecie sobie darować :facepalm:

Nowe ori felgi, w kartonach, takie kupiłem za 1700 zł z przesyłką właśnie jako jeden z ostatnich kompletów magazynowych, polecam :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie, szybki temat.

Takie felgi ( 4szt) do zakupienia w cenie 300zł od szt

Felgi nowe, ori

parametry felgi: 8Jx18 ET47 otwór centr 66,5mm

http://s017.radikal.ru/i419/1111/fe/540a0c049fee.jpg

jak aktualne to biorę , wrócę później to pogadamy , rachunek albo najlepiej FV dostanę ?

masz gest :decayed:

Opublikowano
panowie, szybki temat.

Takie felgi ( 4szt) do zakupienia w cenie 300zł od szt

Felgi nowe, ori

parametry felgi: 8Jx18 ET47 otwór centr 66,5mm

http://s017.radikal.ru/i419/1111/fe/540a0c049fee.jpg

jak aktualne to biorę , wrócę później to pogadamy , rachunek albo najlepiej FV dostanę ?

miszka, jak na poważnie, to napisz mi PW i jutro z rana zamawiam. Może być tak, że zostały sprzedane w ciągu kilku minut od momentu przesłania maila do nas z ofertą :whistling:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

uj z tym, ja zamówiłem kilka rzeczy nie widząc tego na oczy :naughty:

Opublikowano
panowie, szybki temat.

Takie felgi ( 4szt) do zakupienia w cenie 300zł od szt

Felgi nowe, ori

parametry felgi: 8Jx18 ET47 otwór centr 66,5mm

http://s017.radikal.ru/i419/1111/fe/540a0c049fee.jpg

jak aktualne to biorę , wrócę później to pogadamy , rachunek albo najlepiej FV dostanę ?

miszka, jak na poważnie, to napisz mi PW i jutro z rana zamawiam. Może być tak, że zostały sprzedane w ciągu kilku minut od momentu przesłania maila do nas z ofertą :whistling:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

uj z tym, ja zamówiłem kilka rzeczy nie widząc tego na oczy :naughty:

Stasiu jak aktualne to biore no chyba ze Miszka bierze bankowo :wink:

Opublikowano

Chciałbyś. :naughty:

Opublikowano
Chciałbyś. :naughty:

:lol1: tak, chciałbym :lol1:

Opublikowano
:tongue:
Opublikowano

obadamy, jutro jeszcze raz zrobię mały rekonesans :whistling:

Opublikowano

zdzwonimy sie bo Miszka nie wezmie :decayed:

Opublikowano

ja je biorę i c**j :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja je biorę i c**j :decayed:

pierd ujowy wzor ja je wezme :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

jest fciul rzeczy do kupienia, ale raczej takich nierotujących np. dywanieki welurowe do B6, B7, Passata w kolorze beżu czy jakimś innym ujowym w cenie 20 zł :naughty:

Opublikowano

Akjam, pamiętaj o mojej koleżance :naughty:

Opublikowano
jest fciul rzeczy do kupienia, ale raczej takich nierotujących np. dywanieki welurowe do B6, B7, Passata w kolorze beżu czy jakimś innym ujowym w cenie 20 zł :naughty:

po co piszesz... jutro zadzownie i potem napiszesz :decayed:

Opublikowano

Szukam właśnie koloru czarnego i nie mogę znaleźć! :kwasny:

Opublikowano
Szukam właśnie koloru czarnego i nie mogę znaleźć! :kwasny:

zamówiłem do B6/B7 gumowe na przód za fc**j kasy - komuś z Was sprzedam :wink:

Opublikowano

Ja mam. :tonguemad:

Opublikowano

przelalem Staskowi zadatek 20zl i ja biore fele moge ci je Miszka sprzedac za 2tys :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.