Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wink: ja mam zywca:wink:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wink: ja mam zywca:wink:

a ja jestem uziemiony pod telefonem :kwasny:

Opublikowano

Tatra pssyt :decayed:

Opublikowano
Tatra pssyt :decayed:

chociaż Ty mógłbyś mi odpuścić :facepalm::decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: w ten cudowny dzionek
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Qrrwa nie mogę otworzyć samochodu! Bateria padła w pilocie a wkładkę w zamku mam zaebaną i chooojj!!!! :kwasny::angry::disgust:

Zna ktoś jakiś pomysł żeby dostać się do środka samochodu bez wybijania szyby? :decayed:

Odginasz prawą górną krawędź drzwi kierowcy rękami,podkładasz jakiś kawałek drewna w szczelinę żeby lakieru nie porysować.Bierzesz długi sztywny drut na końcu robisz oczko w kształcie cypla z drzwi,przekładasz drut przez szczelinę w drzwiach (uważaj na uszczelkę) Później celujesz żeby zahaczyć o cypelek ciągniesz i drzwi otwarte.

Dwa razy tak wchodziłem do B4 jak zatrzasnąłem klucze w środku.

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

w B4 może się to sprawdziło ale w B7 się nie da bo nie ma cypelków od otwierania w B7 trzeba natrafić na klawisz otwierania drzwi który jest obok klamki :whistling:

:doh: noa ale :eusathink: teoretycznie łatwiej bo wystarczy zrobić drut w kształt L i tylko nacisnąć klawisz :decayed: oczywiście drut musi być wystarczająco twardy żeby to się udało.Ja używałem starej anteny z CB :grin:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Qrrwa nie mogę otworzyć samochodu! Bateria padła w pilocie a wkładkę w zamku mam zaebaną i chooojj!!!! :kwasny::angry::disgust:

Zna ktoś jakiś pomysł żeby dostać się do środka samochodu bez wybijania szyby? :decayed:

Odginasz prawą górną krawędź drzwi kierowcy rękami,podkładasz jakiś kawałek drewna w szczelinę żeby lakieru nie porysować.Bierzesz długi sztywny drut na końcu robisz oczko w kształcie cypla z drzwi,przekładasz drut przez szczelinę w drzwiach (uważaj na uszczelkę) Później celujesz żeby zahaczyć o cypelek ciągniesz i drzwi otwarte.

Dwa razy tak wchodziłem do B4 jak zatrzasnąłem klucze w środku.

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

w B4 może się to sprawdziło ale w B7 się nie da bo nie ma cypelków od otwierania w B7 trzeba natrafić na klawisz otwierania drzwi który jest obok klamki :whistling:

:doh: noa ale :eusathink: teoretycznie łatwiej bo wystarczy zrobić drut w kształt L i tylko nacisnąć klawisz :decayed: oczywiście drut musi być wystarczająco twardy żeby to się udało.Ja używałem starej anteny z CB :grin:

no to jak podjedziesz na spota muszę uważać na furę :grin::decayed:

Opublikowano

Spoko spoko znajomych fur nie robię :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

A tak przy okazji to czas na małe piwko

zdjcie060ks.jpg

:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

A tak przy okazji to czas na małe piwko

zdjcie060ks.jpg

:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

no to dobrze uspokoiłeś mnie :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=10Cx9p9RyRA

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

pogoda dopisuje wiec proponuje we wtorek jako ze jest to dzien wolny spotkac sie o 17-stej przy GoSport i pojechac zrobic grill`a :decayed::decayed:

co Wy na to ?? z tego co wiem wpadnie ekipa z Gliwic i Żor :wink:

Opublikowano
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=10Cx9p9RyRA

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

pogoda dopisuje wiec proponuje we wtorek jako ze jest to dzien wolny spotkac sie o 17-stej przy GoSport i pojechac zrobic grill`a :decayed::decayed:

co Wy na to ?? z tego co wiem wpadnie ekipa z Gliwic i Żor :wink:

ja tak jak mówiłem na spocie niestety nie dam rady, gdyż Wiktor ma we wtorek roczek więc siłą rzeczy będę już grillował bo ma być piękna pogoda :kox::kox:

Opublikowano

luzik ale napisac co o tym myslicie - ja zmykam na 18-ta do robo :whistling:

rano poczytam co zostalo wymyslone :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.