Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

Miszka, mówisz i masz :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

i co tym grilllllemmmm

ja dziś będę :naughty:

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

i co tym grilllllemmmm

ja dziś będę :naughty:

Opublikowano

no niby ma być ale nastawienie :thumbdown:

Opublikowano

to może pójdźmy za propozycją kędziora. Grilll na pogori nie był by zły:kox:

Opublikowano

my cisniemy na pogorie, a pozniej na muchowiec nom chyba ze siedzimy do oporu na pogorii?

ma ktos grilla? ja mam wegiel jak co hehe

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

Miszka zadryniaj do mnie bo niewiem czy mam aktualny nr

na chwile obecna na pogorie smigamy, (ja, bulczasy,keżor,oko) wiec jak co to dzwoncie noi jezeli dojedzie reszta ekipy to zostajemy na pogori a jak nie to lecim na muchowiec

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

Miszka zadryniaj do mnie bo niewiem czy mam aktualny nr

na chwile obecna na pogorie smigamy, (ja, bulczasy,keżor,oko) wiec jak co to dzwoncie noi jezeli dojedzie reszta ekipy to zostajemy na pogori a jak nie to lecim na muchowiec

Opublikowano

ja na Pogorie nie podjadę bo zaraz idę na rower, a później na motor , więc jak co dajcie znać co ze spotem i gryllem czy zostaje normalnie na 19 czy coś wcześniej,

ps Kędzior poszło pw

Opublikowano

ok jestesmy w kontakcie :wink:

Opublikowano

No to co z tym waszym grillem na spocie bo nie wiem na co się nastawiać :question:

Opublikowano

:hi:

Siemka, no i co z tym grillem? :naughty:

Opublikowano

spotykamy się normalnie pod go sportem o 19

Opublikowano
spotykamy się normalnie pod go sportem o 19

Teraz to już możecie się spotykać... nas nie będzie

Opublikowano

a będzie grill?

Opublikowano

ludzie :whistling: My z Miszka jestesmy ustawieni pod Go Sport`em :wink:

wpadac na 19 i na miejscu sie oblooka co i jak :decayed:

Opublikowano

grilla wezmiemy ale czy pogoda na niego pozwoli to sie juz okaze

Opublikowano

dokladnie :wink:

Opublikowano
spotykamy się normalnie pod go sportem o 19

Teraz to już możecie się spotykać... nas nie będzie

nikt za toba plakal niebedzie :tongue4:
Opublikowano

pogoda sie lekko zj***la a 2 i tak nie kupimy dzis nigdzie kiełbasek.. taka moja dygresja

Opublikowano
pogoda sie lekko zj***la a 2 i tak nie kupimy dzis nigdzie kiełbasek.. taka moja dygresja

z pogoda masz racje - u nas burza masakra :facepalm:

Opublikowano

kielbaski musicie kupic we wlasnym zakresie, markety pozamykane

Opublikowano

na kazdej BP :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.