Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale bym opierdolił kiełbaskę z ogniska :slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale bym opierdolił kiełbaskę z ogniska :slina:

ja jutro będę opierniczał + szaszłyki + karkóweczka + ćwiarteczki z kurczaczka mniam + dużo piwka na popitkę :kox::kox::kox: już nie mogę się doczekać jutra chyba pójdę spać szybciej zleci :decayed:

Opublikowano

a moze sie ustawimy wczesniej na pogorii?

Opublikowano
ale bym opierdolił kiełbaskę z ogniska :slina:

ja jutro będę opierniczał + szaszłyki + karkóweczka + ćwiarteczki z kurczaczka mniam + dużo piwka na popitkę :kox::kox::kox: już nie mogę się doczekać jutra chyba pójdę spać szybciej zleci :decayed:

jutro ja pewnie też :wink: ale przez ostatnie 14 lat zawsze robilismy ognisko w majówkę :naughty:

Opublikowano
ale bym opierdolił kiełbaskę z ogniska :slina:

ja jutro będę opierniczał + szaszłyki + karkóweczka + ćwiarteczki z kurczaczka mniam + dużo piwka na popitkę :kox::kox::kox: już nie mogę się doczekać jutra chyba pójdę spać szybciej zleci :decayed:

to tam zaspiewaj od nas mlodemu STO LAT :decayed::wink::decayed:

Opublikowano
ale bym opierdolił kiełbaskę z ogniska :slina:

ja jutro będę opierniczał + szaszłyki + karkóweczka + ćwiarteczki z kurczaczka mniam + dużo piwka na popitkę :kox::kox::kox: już nie mogę się doczekać jutra chyba pójdę spać szybciej zleci :decayed:

jutro ja pewnie też :wink: ale przez ostatnie 14 lat zawsze robilismy ognisko w majówkę :naughty:

no ja już też będę teraz robił :kox:

ale bym opierdolił kiełbaskę z ogniska :slina:

ja jutro będę opierniczał + szaszłyki + karkóweczka + ćwiarteczki z kurczaczka mniam + dużo piwka na popitkę :kox::kox::kox: już nie mogę się doczekać jutra chyba pójdę spać szybciej zleci :decayed:

to tam zaspiewaj od nas mlodemu STO LAT :decayed::wink::decayed:

dzięki śpiewać na pewno będę :kox:

Opublikowano

Diman, ale śpiew, a nie bełkot :wink:

Opublikowano
Diman, ale śpiew, a nie bełkot :wink:

wszystko zależy jak późno będziemy śpiewać :decayed:

Opublikowano

Ja jestem przygotowany i może jeszcze jednego sępa wezmę ze sobą :naughty: więc tylko piszcie gdzie i jak i wpadamy :decayed:

Opublikowano

no jak Adaśko pisał na 17 może od razu na Muchowcu ? pewnie i tak będzie tam za***ane jutro aha ale jutro sklepy pozamykane więc kto ma grylla, reszte każdy będzie musiał sam sobie zabrać bo zakupy w markecie odpadają :whistling:

i tak w ogóle to kto się w końcu pisze ?

Opublikowano

sie szykuje impra :decayed:

Opublikowano
sie szykuje impra :decayed:

Artur, Ty się nie wyłamiesz co? :naughty:

Ja mam wszystko, odnośnie grilla to musiałbym zobaczyć do piwnicy bo kiedyś miałem takiego za parę groszy to bym wziął, chyba że ktoś ma na 100% to niech się wypowie :wink:

Opublikowano

czekam na rozwój sytuacji :wink:

a może lepiej zadajmy inne pytanie...kto w ogóle się wybiera na spota :grin:

Opublikowano

ja mam zamiar :)

fajny grill widzialem w realu za 40 zl taki w stylu wiaderka :)

Opublikowano

Ja i może jeszcze jeden :naughty: którego imienia się nie wymienia :polew:

Opublikowano
Ja i może jeszcze jeden :naughty: którego imienia się nie wymienia :polew:

Gej ? :grin:

Opublikowano

o nim nie pomyślałem :polew:

Opublikowano

Ja odpadam ... wole zrobić u siebie i się napić ... :grin::grin::grin:

Opublikowano
:siema: z ranca ja spadam na moto grilla:decayed:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.