Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

A może są w studni? :decayed: Pożyczyłem furkę i spiżdżam do robo a później wolne do 8go maja... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrrwa nie mogę otworzyć samochodu! Bateria padła w pilocie a wkładkę w zamku mam zaebaną i chooojj!!!! :kwasny::angry::disgust:

Zna ktoś jakiś pomysł żeby dostać się do środka samochodu bez wybijania szyby? :decayed:

Odginasz prawą górną krawędź drzwi kierowcy rękami,podkładasz jakiś kawałek drewna w szczelinę żeby lakieru nie porysować.Bierzesz długi sztywny drut na końcu robisz oczko w kształcie cypla z drzwi,przekładasz drut przez szczelinę w drzwiach (uważaj na uszczelkę) Później celujesz żeby zahaczyć o cypelek ciągniesz i drzwi otwarte.

Dwa razy tak wchodziłem do B4 jak zatrzasnąłem klucze w środku.

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

:hi: tak przy okazji

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:51 ----------

:hi: tak przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakoś dziś rozkminię. :wink4: Spiżdżam na chatę! Narta! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś na weselicho idę więc może być ciekawie. :kox:

To bedziesz dzisiaj fajny ...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś na weselicho idę więc może być ciekawie. :kox:

nie potrzebujesz partnerki?...żone mam na oddanie hihi...

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

ups.....chyba za późno napisałem

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

ups.....chyba za późno napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrrwa nie mogę otworzyć samochodu! Bateria padła w pilocie a wkładkę w zamku mam zaebaną i chooojj!!!! :kwasny::angry::disgust:

Zna ktoś jakiś pomysł żeby dostać się do środka samochodu bez wybijania szyby? :decayed:

Odginasz prawą górną krawędź drzwi kierowcy rękami,podkładasz jakiś kawałek drewna w szczelinę żeby lakieru nie porysować.Bierzesz długi sztywny drut na końcu robisz oczko w kształcie cypla z drzwi,przekładasz drut przez szczelinę w drzwiach (uważaj na uszczelkę) Później celujesz żeby zahaczyć o cypelek ciągniesz i drzwi otwarte.

Dwa razy tak wchodziłem do B4 jak zatrzasnąłem klucze w środku.

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

w B4 może się to sprawdziło ale w B7 się nie da bo nie ma cypelków od otwierania w B7 trzeba natrafić na klawisz otwierania drzwi który jest obok klamki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...