Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja sie cos nie za dobrze czuje i niewiem czy bede

Najlepiej się prześpij :decayed:

no wlasnie juz to zrobilem hehe i kicha

To się qrrwa ogarnij i przyjeżdżaj! :cool:

Czyli SCC!!!! :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

pada deszcz, u mnie świeci słońce :naughty:

Opublikowano

na motor uj nie pogoda a auta niebede upierdalal:decayed: ide w kime :naughty:

Opublikowano
na motor uj nie pogoda a auta niebede upierdalal:decayed: ide w kime :naughty:

:thumbdown:

Opublikowano
na motor uj nie pogoda a auta niebede upierdalal:decayed: ide w kime :naughty:

:thumbdown:

:dontknow:

Opublikowano
na motor uj nie pogoda a auta niebede upierdalal:decayed: ide w kime :naughty:

Nie wierzę! :decayed:

:hi:

pada deszcz, u mnie świeci słońce :naughty:

U mnie też ładnie! :cool:

Dobra to spadam! Si ja za pół godziny... Gdyby się zmieniły plany to dajcie znać na koma. :wink4:

Opublikowano
a ja sie cos nie za dobrze czuje i niewiem czy bede

zaś na szmacie jesteś ? :grin:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

czyli co Silka ?

Opublikowano

Siema pany....jak sprawdzałem o 17 to była mowa o GOSPORT....więc cisnę ....do 19.40 zrobiłem 15 kółeczek po górnym parkingu i 8 po dolnym....niestety nie zastałem nikogo :no:...a teraz czytam że SCC :shock3:....cóż miałem pecha :grin:

Opublikowano
Siema pany....jak sprawdzałem o 17 to była mowa o GOSPORT....więc cisnę ....do 19.40 zrobiłem 15 kółeczek po górnym parkingu i 8 po dolnym....niestety nie zastałem nikogo :no:...a teraz czytam że SCC :shock3:....cóż miałem pecha :grin:

miales niefart, niestety pogoda sie zrypala wiec zmiana na scc. nastepnym razem ci sie uda :wink:

Opublikowano
Siema pany....jak sprawdzałem o 17 to była mowa o GOSPORT....więc cisnę ....do 19.40 zrobiłem 15 kółeczek po górnym parkingu i 8 po dolnym....niestety nie zastałem nikogo :no:...a teraz czytam że SCC :shock3:....cóż miałem pecha :grin:

dlatego ja poszlem spac:decayed:

Opublikowano

Z nimi już tak jest... :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no i po spocie :hi:

Opublikowano
no i po spocie :hi:

Siemanko :hi:

A ja muszę w pracy siedzieć :kwasny:

Opublikowano
no i po spocie :hi:

Siemanko :hi:

A ja muszę w pracy siedzieć :kwasny:

założyłeś to ustrojstwo do sterowania ciepło/zimno ?

Opublikowano

Tak, teraz działa jak ta lala :banan: stary przycinał strasznie i blokował się, ten nowy działa bezbłędnie ale muszę pewnie jeszcze błędy pokasować po starym

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzięki za spota :wink:

Siema pany....jak sprawdzałem o 17 to była mowa o GOSPORT....więc cisnę ....do 19.40 zrobiłem 15 kółeczek po górnym parkingu i 8 po dolnym....niestety nie zastałem nikogo :no:...a teraz czytam że SCC :shock3:....cóż miałem pecha :grin:

1)tel.z dostępem do forum(neta:wink:) załatwi sprawę

2)tel.do kogokolwiek kto wpada na spoty się przyda również :wink:

Opublikowano
:hi: dzięki za szybkiego spota. Zaczeliśmy grać i zaczeło padać. Wróciłem właśnie cały mokry :decayed:
Opublikowano

Ja też dopiero teraz wróciłem... :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.