Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: Mówili właśnie na RMF FM o tym wypadku wczoraj w Jaworznie... :kwasny:

jakim?

nielegalne wyścigi zginęła 19 latka , druga osoba w stanie ciężkim w szpitalu dwie fury się zderzyły i jedna wleciała na te dwie osoby :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto grubo idzie za***ać musi :kwasny:

Opublikowano

Caly dzien dzisiaj o tym trabia:kwasny:

Opublikowano

Zabawa doprowadziła do nieszczęścia niestety... :thumbdown:

Opublikowano

:hi: z wieczora

ale jestem wyebany po szkoleniu w wawie :decayed:

podróż 7h z postojem na żarełko w górskim hotelu :facepalm::facepalm:

psyt :kox:

Opublikowano

Co tam w stolycy? :cool: Byłeś w Złotych Tarasach na galeriankach? :decayed: P.S. Wiem jakie męczące są szkolenia w Wawie. :naughty:

Opublikowano
:hi: z wieczora

ale jestem wyebany po szkoleniu w wawie :decayed:

podróż 7h z postojem na żarełko w górskim hotelu :facepalm::facepalm:

psyt :kox:

jadłem w tym górskim parę razy ale żarcie bez rewelacji...myślę, że w przydrożnych barach dużo lepsze

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

no i drogo za 3 obiady z piwkiem coś koło 120zeta wyszło :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

no i drogo za 3 obiady z piwkiem coś koło 120zeta wyszło :facepalm:

Opublikowano
:hi: z wieczora

ale jestem wyebany po szkoleniu w wawie :decayed:

podróż 7h z postojem na żarełko w górskim hotelu :facepalm::facepalm:

psyt :kox:

jadłem w tym górskim parę razy ale żarcie bez rewelacji...myślę, że w przydrożnych barach dużo lepsze

schab po kowalsku jest przegigant - porcja na 3 dni :whistling: jadło akceptowalne

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

za 33 zł z piwkiem

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

za 33 zł z piwkiem

Opublikowano
:hi: z wieczora

ale jestem wyebany po szkoleniu w wawie :decayed:

podróż 7h z postojem na żarełko w górskim hotelu :facepalm::facepalm:

psyt :kox:

jadłem w tym górskim parę razy ale żarcie bez rewelacji...myślę, że w przydrożnych barach dużo lepsze

schab po kowalsku jest przegigant - porcja na 3 dni :whistling: jadło akceptowalne

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

za 33 zł z piwkiem

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

za 33 zł z piwkiem

to mnie oszukali bo pamiętam jak jechałem po motor to właśnie tam jedliśmy z ziomkami , wzięliśmy po szaszłyku + jakieś fryty i sałatki i chyba każdy po piwku i tak jak pisałem coś koło 120zł no i jak dla mnie suche to żarcie było ale kij z tym

PS nie piję od 4 dni :kox::polew:

Opublikowano

chyba wody mineralnej :decayed:

Opublikowano
chyba wody mineralnej :decayed:

chyba Ty :decayed:

Opublikowano
chyba wody mineralnej :decayed:

chyba Ty :decayed:

wspieram cie sciulu :decayed:

Opublikowano

pany jedzie ktoś jutro na ten Rybnik ? czy wszyscy w doma :jerk:

Opublikowano

jutro bawie sie na SILESIA GOLF CUP :decayed:

logo_-_silesia.png

a pozniej after w Saint Tropez Club :banan:

Wesole Miasteczko przelozone na niedziele...

Opublikowano
jutro bawie sie na SILESIA GOLF CUP :decayed:

http://www.slaskiklubgolfowy.pl/uploads/editor/images/logo_-_silesia.png

a pozniej after w Saint Tropez Club :banan:

Wesole Miasteczko przelozone na niedziele...

Przeciez Cie tam nie wpuszczą... DO 120kg tylko wpuszczają. :naughty: P.S. Grizzly poszedł dziś... :confused4: Łezka się zakręciła...
Opublikowano
jutro bawie sie na SILESIA GOLF CUP :decayed:

http://www.slaskiklubgolfowy.pl/uploads/editor/images/logo_-_silesia.png

a pozniej after w Saint Tropez Club :banan:

Wesole Miasteczko przelozone na niedziele...

Przeciez Cie tam nie wpuszczą... DO 120kg tylko wpuszczają. :naughty: P.S. Grizzly poszedł dziś... :confused4: Łezka się zakręciła...

nie placz - chlopaki nie placza :decayed:

Opublikowano

Też tak było... :decayed: Teraz szukam czegoś na dwóch kółkach. :naughty:

Opublikowano
Też tak było... :decayed:

no ciesze sie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.