Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: Marek jak tam, kiedy wracasz?:decayed:

Teraz jestem chwilowo w PL ale w niedzielę najprawdopodobniej wyjeżdżam znowu.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:

i jak tam :decayed:

Opublikowano
:bry:

i jak tam :decayed:

pewnie echo co :decayed:

Opublikowano
:bry:

i jak tam :decayed:

pewnie echo co :decayed:

czytam Twojego e-mail`a :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

addassko, mam te dywaniki na przód

są koloru szarego, chcesz ?

Opublikowano
addassko, mam te dywaniki na przód

są koloru szarego, chcesz ?

ciemny szary ??

Opublikowano
addassko, mam te dywaniki na przód

są koloru szarego, chcesz ?

ciemny szary ??

szary :doh:

Opublikowano
addassko, mam te dywaniki na przód

są koloru szarego, chcesz ?

ciemny szary ??

szary :doh:

biore :decayed:

jutro po nie jestem :naughty: pasuje ??

cena tak jak mowiles :whistling:

Opublikowano

te dywaniki co sa do avanta? :grin::decayed:

Opublikowano
te dywaniki co sa do avanta? :grin::decayed:

do avanta i w dodatku quattro :decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

addassko, mam te dywaniki na przód

są koloru szarego, chcesz ?

ciemny szary ??

szary :doh:

biore :decayed:

jutro po nie jestem :naughty: pasuje ??

cena tak jak mowiles :whistling:

nowe kosztują jakieś 140zł :whistling: ze mną zawsze można się dogadać :wink: .... 150 ? :polew:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

addassko, mam te dywaniki na przód

są koloru szarego, chcesz ?

ciemny szary ??

szary :doh:

biore :decayed:

jutro po nie jestem :naughty: pasuje ??

cena tak jak mowiles :whistling:

nowe kosztują jakieś 140zł :whistling: ze mną zawsze można się dogadać :wink: .... 150 ? :polew:

Opublikowano
te dywaniki co sa do avanta? :grin::decayed:

do avanta i w dodatku quattro :decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

addassko, mam te dywaniki na przód

są koloru szarego, chcesz ?

ciemny szary ??

szary :doh:

biore :decayed:

jutro po nie jestem :naughty: pasuje ??

cena tak jak mowiles :whistling:

nowe kosztują jakieś 140zł :whistling: ze mną zawsze można się dogadać :wink: .... 150 ? :polew:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

addassko, mam te dywaniki na przód

są koloru szarego, chcesz ?

ciemny szary ??

szary :doh:

biore :decayed:

jutro po nie jestem :naughty: pasuje ??

cena tak jak mowiles :whistling:

nowe kosztują jakieś 140zł :whistling: ze mną zawsze można się dogadać :wink: .... 150 ? :polew:

jutro wpadne do Ciebie do robo :wink:

Opublikowano
te dywaniki co sa do avanta? :grin::decayed:

do avanta i w dodatku quattro :decayed:

rarytasik :slina::shock3:

:decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

ok Adam, ale bądź do południa - później jadę do wawy :thumbdown:

Opublikowano
ok Adam, ale bądź do południa - później jadę do wawy :thumbdown:

bede do 11 :wink:

Opublikowano
ok Adam, ale bądź do południa - później jadę do wawy :thumbdown:

stala przy tobie Baska jak to pisales co nie? :decayed:

spoko film na polsacie heheheh

Adas no jak do avanta i w dodatku quattro to kapa niebeda ci pasowac tak jak juz to mowilismy na spocie :grin:

Opublikowano

Baśka chce adres miejsca gdzie jadę na szkolenie... oczywiście nie znam.... :decayed:

Opublikowano
ok Adam, ale bądź do południa - później jadę do wawy :thumbdown:

stala przy tobie Baska jak to pisales co nie? :decayed:

spoko film na polsacie heheheh

Adas no jak do avanta i w dodatku quattro to kapa niebeda ci pasowac tak jak juz to mowilismy na spocie :grin:

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Baśka chce adres miejsca gdzie jadę na szkolenie... oczywiście nie znam.... :decayed:

:grin:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Baśka chce adres miejsca gdzie jadę na szkolenie... oczywiście nie znam.... :decayed:

:grin:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.