Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja już też w domu :hi:dzięki za spocika, muszę przyznać że wymiana świec wyszła na dobre :naughty: autko trochę odżyło :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

thx :hi:

Miszka czekam na PW :whistling:

Opublikowano
thx :hi:

Miszka czekam na PW :whistling:

ladnie to tak po zebrze????:decayed:

Opublikowano
thx :hi:

Miszka czekam na PW :whistling:

ladnie to tak po zebrze????:decayed:

nieladnie :whistling:

Opublikowano
:hi: z wieczora, mój pierwszy opuszczony spot od chyba zeszłego roku..... :kwasny:
Opublikowano
:hi: z wieczora, mój pierwszy opuszczony spot od chyba zeszłego roku..... :kwasny:

zycie :whistling: 2 opuszczony :wink:

Opublikowano

a w robocie...... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

do tego w czwartek jadę na szkolenie do wawy na 2 dni :thumbdown::facepalm:

W przyszłym tyg, to będę chyba siedział w robo po 16h :facepalm:

Opublikowano
a w robocie...... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

do tego w czwartek jadę na szkolenie do wawy na 2 dni :thumbdown::facepalm:

W przyszłym tyg, to będę chyba siedział w robo po 16h :facepalm:

pamietaj ze jak sie zwolni jakies miejsce to jade z toba :decayed:
Opublikowano

:hi:

ale się ciąłem z ML na powrocie na Tychy - j**any wywierał na mnie presję siedząc mi na d*pie, a ja widząc taki czołg tylko przed nim spierdalałem :kox:

muszę przyznać, że jeszcze długa praca przede mną na tych zakrętach

Opublikowano
a w robocie...... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

do tego w czwartek jadę na szkolenie do wawy na 2 dni :thumbdown::facepalm:

W przyszłym tyg, to będę chyba siedział w robo po 16h :facepalm:

pamietaj ze jak sie zwolni jakies miejsce to jade z toba :decayed:

:decayed: już Was widzę :drunk:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
a w robocie...... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

do tego w czwartek jadę na szkolenie do wawy na 2 dni :thumbdown::facepalm:

W przyszłym tyg, to będę chyba siedział w robo po 16h :facepalm:

pamietaj ze jak sie zwolni jakies miejsce to jade z toba :decayed:

miały jechać z nami dwie laski - jedzie jedna, bo ta druga chora :kwasny::whistling: będzie gb :naughty:

Opublikowano

niejest chora tylko zamiast do wawy to ma przyjechac do mnie na pare dni :decayed:

Opublikowano
:hi:

ale się ciąłem z ML na powrocie na Tychy - j**any wywierał na mnie presję siedząc mi na d*pie, a ja widząc taki czołg tylko przed nim spierdalałem :kox:

muszę przyznać, że jeszcze długa praca przede mną na tych zakrętach

Jestesmy z toba:decayed:

Opublikowano
:hi:

ale się ciąłem z ML na powrocie na Tychy - j**any wywierał na mnie presję siedząc mi na d*pie, a ja widząc taki czołg tylko przed nim spierdalałem :kox:

muszę przyznać, że jeszcze długa praca przede mną na tych zakrętach

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
niejest chora tylko zamiast do wawy to ma przyjechac do mnie na pare dni :decayed:

cienko byś piszczał gdyby Twoja to przeczytała :sarcastic:

Opublikowano
niejest chora tylko zamiast do wawy to ma przyjechac do mnie na pare dni :decayed:

cienko byś piszczał gdyby Twoja to przeczytała :sarcastic:

kręcenie wora jak nic

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Miszka, gdzie to byłeś ?? Bo jak byłem u twojej w sobote to nie chciała powiedzieć ;)

Opublikowano
niejest chora tylko zamiast do wawy to ma przyjechac do mnie na pare dni :decayed:

cienko byś piszczał gdyby Twoja to przeczytała :sarcastic:

kręcenie wora jak nic

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Miszka, gdzie to byłeś ??

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Miszka, gdzie to byłeś ??

i na miejsce pod stół :grin:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Stasiu w Turcji :wink:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Stasiu w Turcji :wink:

Opublikowano

spotkałeś moich rodziców? :naughty::polew::polew:

Opublikowano

mam swoje zdanie i nie wyjde spod stolu :grin::grin::grin:

Opublikowano
niejest chora tylko zamiast do wawy to ma przyjechac do mnie na pare dni :decayed:

cienko byś piszczał gdyby Twoja to przeczytała :sarcastic:

kręcenie wora jak nic

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Miszka, gdzie to byłeś ?? Bo jak byłem u twojej w sobote to nie chciała powiedzieć ;)

możliwe mam jej dosyć więc pojechałem z kochanką :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.