Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jak wyjeżdżam na szkolenie to Kasia wie gdzie jadę zanim ja dostaję namiary do navi :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja jak wyjeżdżam na szkolenie to Kasia wie gdzie jadę zanim ja dostaję namiary do navi :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

:decayed:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

kurna Adaś nie ma hihi ani haha

to jest masakra:doh::thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Adas spoko czytaj czytaj :decayed:

Stasiu a z felami lipa ?

Opublikowano
ja jak wyjeżdżam na szkolenie to Kasia wie gdzie jadę zanim ja dostaję namiary do navi :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

:decayed:

to fajnie masz...

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

ide na tv luknąć :wink:

Opublikowano
Adas spoko czytaj czytaj :decayed:

Stasiu a z felami lipa ?

nie przyjdą na 99% :thumbdown: jak większość rzeczy, które zamówiłem za śmieszne pieniądze :whistling:

Opublikowano
Adas spoko czytaj czytaj :decayed:

Stasiu a z felami lipa ?

tak lipa, ja je wzialem jak byles na wczasach :decayed:

Opublikowano
Adas spoko czytaj czytaj :decayed:

Stasiu a z felami lipa ?

tak lipa, ja je wzialem jak byles na wczasach :decayed:

a co b5 sprzedałeś ? :grin:

Opublikowano

nie, wzialem kredyt od Mirona :polew:

Opublikowano

Siema z wieczora! addassko kontakt jutro bo zobaczę jak będzie z czasem. :good:

Opublikowano
Siema z wieczora! addassko kontakt jutro bo zobaczę jak będzie z czasem. :good:

ok :decayed::wink:

Opublikowano

jedziesz swoim lełonem ???

Tak jade bo pogoda ma być OK

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Ze względu na pozytywny odzew imprezy ludzi z forum zapraszam do tematu

http://a4-klub.pl/showthread.php?235317-V-Majówka-S-T-K-19-MAj-godz-11-00

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Ze względu na pozytywny odzew imprezy ludzi z forum zapraszam do tematu

http://a4-klub.pl/showthread.php?235317-V-Majówka-S-T-K-19-MAj-godz-11-00

Opublikowano

jedziesz swoim lełonem ???

Tak jade bo pogoda ma być OK

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Ze względu na pozytywny odzew imprezy ludzi z forum zapraszam do tematu

http://a4-klub.pl/showthread.php?235317-V-Majówka-S-T-K-19-MAj-godz-11-00

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Ze względu na pozytywny odzew imprezy ludzi z forum zapraszam do tematu

http://a4-klub.pl/showthread.php?235317-V-Majówka-S-T-K-19-MAj-godz-11-00

Może i my byśmy się zawineli :confused:

Wysłane z GT-I9100

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jedziesz swoim lełonem ???

Tak jade bo pogoda ma być OK

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Ze względu na pozytywny odzew imprezy ludzi z forum zapraszam do tematu

http://a4-klub.pl/showthread.php?235317-V-Majówka-S-T-K-19-MAj-godz-11-00

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Ze względu na pozytywny odzew imprezy ludzi z forum zapraszam do tematu

http://a4-klub.pl/showthread.php?235317-V-Majówka-S-T-K-19-MAj-godz-11-00

Może i my byśmy się zawineli :confused:

Wysłane z GT-I9100

OK dopisuje do listy...:wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.