Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

3 dychy? moge ci pozyczyc nawet z 50zl :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj w Kato miałem małą kolizje (chociaż stałem na parkingu) na ulicy uniwersyteckiej Autobus przerysował mi tylni zderzak :kwasny: dobrze że zdążyłem numery spisać. Nawet sie chu... nie zatrzymał...:thumbdown:

Opublikowano
Dzisiaj w Kato miałem małą kolizje (chociaż stałem na parkingu) na ulicy uniwersyteckiej Autobus przerysował mi tylni zderzak :kwasny: dobrze że zdążyłem numery spisać. Nawet sie chu... nie zatrzymał...:thumbdown:
Skur... :ranting::rant:
Opublikowano
Dzisiaj w Kato miałem małą kolizje (chociaż stałem na parkingu) na ulicy uniwersyteckiej Autobus przerysował mi tylni zderzak :kwasny: dobrze że zdążyłem numery spisać. Nawet sie chu... nie zatrzymał...:thumbdown:

:facepalm:

współczucia Grisza

Opublikowano

Addassko - dzięki jeszcze raz

Rama już na strusiu. :D

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dzisiaj w Kato miałem małą kolizje (chociaż stałem na parkingu) na ulicy uniwersyteckiej Autobus przerysował mi tylni zderzak :kwasny: dobrze że zdążyłem numery spisać. Nawet sie chu... nie zatrzymał...:thumbdown:

To tępy grzbiet

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
niektórzy widzieli to auto natomiast na spocie niegdy się nie zjawił

fajny wypas Audi A4 S-line,Bi-X,Navi,Solar,Quattro, 2004r., 2500cm3, 180 KM - otomoto.pl

BDH ? :whistling: lepszy byłby BAU

poza tym nie ma zewn s-line.... :thumbdown:

PS. gadałem wczoraj z Pajdą - może sprzedaje swoje wozidło, bo jakies B7 ma na oku...

Opublikowano
niektórzy widzieli to auto natomiast na spocie niegdy się nie zjawił

fajny wypas Audi A4 S-line,Bi-X,Navi,Solar,Quattro, 2004r., 2500cm3, 180 KM - otomoto.pl

BDH ? :whistling: lepszy byłby BAU

poza tym nie ma zewn s-line.... :thumbdown:

PS. gadałem wczoraj z Pajdą - może sprzedaje swoje wozidło, bo jakies B7 ma na oku...

muszę go dokładnie oblookać w Zatorze (nie Pajdę tylko jego B6 :decayed:)

Opublikowano
niektórzy widzieli to auto natomiast na spocie niegdy się nie zjawił

fajny wypas Audi A4 S-line,Bi-X,Navi,Solar,Quattro, 2004r., 2500cm3, 180 KM - otomoto.pl

BDH ? :whistling: lepszy byłby BAU

poza tym nie ma zewn s-line.... :thumbdown:

PS. gadałem wczoraj z Pajdą - może sprzedaje swoje wozidło, bo jakies B7 ma na oku...

muszę go dokładnie oblookać w Zatorze (nie Pajdę tylko jego B6 :decayed:)

ten zawias 1BV ma jeszcze w garażu: zakładasz i jest kox :kox:

Opublikowano
niektórzy widzieli to auto natomiast na spocie niegdy się nie zjawił

fajny wypas Audi A4 S-line,Bi-X,Navi,Solar,Quattro, 2004r., 2500cm3, 180 KM - otomoto.pl

BDH ? :whistling: lepszy byłby BAU

poza tym nie ma zewn s-line.... :thumbdown:

PS. gadałem wczoraj z Pajdą - może sprzedaje swoje wozidło, bo jakies B7 ma na oku...

muszę go dokładnie oblookać w Zatorze (nie Pajdę tylko jego B6 :decayed:)

ten zawias 1BV ma jeszcze w garażu: zakładasz i jest kox :kox:

środek - RNS E , skóra ?

Opublikowano
niektórzy widzieli to auto natomiast na spocie niegdy się nie zjawił

fajny wypas Audi A4 S-line,Bi-X,Navi,Solar,Quattro, 2004r., 2500cm3, 180 KM - otomoto.pl

BDH ? :whistling: lepszy byłby BAU

poza tym nie ma zewn s-line.... :thumbdown:

PS. gadałem wczoraj z Pajdą - może sprzedaje swoje wozidło, bo jakies B7 ma na oku...

muszę go dokładnie oblookać w Zatorze (nie Pajdę tylko jego B6 :decayed:)

ten zawias 1BV ma jeszcze w garażu: zakładasz i jest kox :kox:

środek - RNS E , skóra ?

RNSe, półskóra ( czyli te fotele z pakiety s-line)

Opublikowano
:jerk:
Opublikowano

pajda nie ma szyberdachu, PDC i czujników zmierzchu i deszczu. Poza tym ma chyba wszystko + program i większe heble z przodu

Opublikowano
pajda nie ma szyberdachu, PDC i czujników zmierzchu i deszczu. Poza tym ma chyba wszystko + program i większe heble z przodu

szyber musi być - toż to wtedy prawie cabrio :kox:

Opublikowano
pajda nie ma szyberdachu, PDC i czujników zmierzchu i deszczu. Poza tym ma chyba wszystko + program i większe heble z przodu

szyber musi być - toż to wtedy prawie cabrio :kox:

zawsze można rezać :decayed:

Opublikowano
pajda nie ma szyberdachu, PDC i czujników zmierzchu i deszczu. Poza tym ma chyba wszystko + program i większe heble z przodu

szyber musi być - toż to wtedy prawie cabrio :kox:

zawsze można rezać :decayed:

to może w Zatorze by się za to zabrać...jak wyjdzie to wtedy biorę :grin:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew:

chciałbym to widzieć

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew:

chciałbym to widzieć

Opublikowano

by było: eeee, daj mi tą wyrzynarkę, teraz ja..... :kox::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.