Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
może i nie musi być A4 ale z mojego będziecie sie nabijać na pewno, choć też należy do klubu w swojej marce :)
no co ty, nigdy zesmy sie niesmiali z drgiej osoby :decayed:

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

niemusisz przjechac a4 zeby byc na spocie zobacz na Miszke czy Maria... :grin:

dokładnie liczą się Ci wszyscy ludzie , te ciekawe rozmowy , doświadczenia :grin:

ja yhym :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już ja słyszałam jak sie nabijaliście z Mario ze przyjechał Leonem :kox: motor Miszki to co innego..

Opublikowano
już ja słyszałam jak sie nabijaliście z Mario ze przyjechał Leonem :kox: motor Miszki to co innego..
Miszka jezdzi golfem :polew:
Opublikowano
już ja słyszałam jak sie nabijaliście z Mario ze przyjechał Leonem :kox: motor Miszki to co innego..
Miszka jezdzi golfem :polew:

Ssij :ssij::decayed:

Opublikowano
ja bym może wpadła bo mam urlop, ale sama jak już no i nie wiem czy sie Soprano ze mną na autka zamieni z tego względu :wink:

ktoś musi robić, żeby ktoś inny miał wolne :decayed:

narazie to ty musisz być grzeczna

a potem pomyślimy

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

uwidziane na parkingu

WV golf RS13 tuning oto moto zgrabne auto wiocha onet.pl

20120605_153350.jpg

20120605_153406.jpg

Opublikowano

sprzedana, mam mieszane odczucia :kwasny:

Opublikowano
sprzedana, mam mieszane odczucia :kwasny:

to pijemy :decayed:

Opublikowano

Miszka jezdzi golfem :polew:

golf to też ta sama grupa,a ja mam..

ja mam..

no tego,ja mam.. :sly:

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

narazie to ty musisz być grzeczna

a potem pomyślimy

dajesz strusia i tyle ;) w zamian dam Ci karnąć moim cudem :D

a jak nie to nie,ale z Zatoru wracasz ty., :P

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Miszka jezdzi golfem :polew:

golf to też ta sama grupa,a ja mam..

ja mam..

no tego,ja mam.. :sly:

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

a jaki kolor ? :decayed:

Opublikowano
Z kobietą nie wygrasz bry lejdis and dzentelmens :decayed:
Opublikowano

a jaki kolor ? :decayed:

srebrna kulka ;]

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

Z kobietą nie wygrasz bry lejdis and dzentelmens :decayed:

nie ma tak źle ;] ja tam jestem kompromisowa :naughty:

Opublikowano
a jaki kolor ? :decayed:
Z kobietą nie wygrasz bry lejdis and dzentelmens :decayed:

nie ma tak źle ;] ja tam jestem kompromisowa :naughty: ja yhymmn :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

ja yhymmn :facepalm:

no to przegrałeś :D

Opublikowano
ale lipa bez piwka :doh:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

:siema:

:hi:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Pany, kto mi pomoże ogarnąć lusterko fotochrom ? :embarrassed::embarrassed:

a chcesz ogarniać wszystko czy tylko ściemnianie :eusathink: bo jak tylko ściemnianie to mogę pomóc nawet w zatorze możemy to ogarnąć

Opublikowano

JUż Was widzę jak w Zatorze coś rezacie przy furkach... :naughty:

Opublikowano

na 3 stawach w centrum, tam jest house czy croop?

Opublikowano
JUż Was widzę jak w Zatorze coś rezacie przy furkach... :naughty:

a co letko ja nie piję :decayed:

Opublikowano
na 3 stawach w centrum, tam jest house czy croop?
3 Stawy :cool::wink4:
JUż Was widzę jak w Zatorze coś rezacie przy furkach... :naughty:

a co letko ja nie piję :decayed:

:decayed:
Opublikowano

A gdzie dzisiaj będziecie? Pod go sportem czy pod SCC?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.