Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

jak ktoś niema pomysłów na dzisiejsze popołudnie to...

[TABLE=class: uiGrid mvm, width: 0]

[TD=class: vTop]VWśląsk, wraz z Maćkiem (www.maciejsulek.pl) ma zaszczyt zaprosić Państwa na pierwszy spot z cyklu grupowego rigowania samochodów.

Po pierwszej edycji, która odbyła się w ubiegłoroczne wakacje, coraz więcej osób pisało z pytaniami kiedy odbędzie się kolejny tego typu spot. Wraz z zarządem vwśląsk, postanowiliśmy zorganizować, drugi tego typu spot który odbędzie się 29 Lipca o godzinie 16. Tym razem, wyruszymy na podbój parkingu podziemnego w centrum handlowym Silesia City Center, zbieramy się zaraz przy wjeździe na parking podziemny wjazdem pod parkingiem górnym ;) Myślę, że nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca spotu.

Tym razem, zdjęcia będą miały bardziej miejski nowoczesny klimat jak zdjęcie

ex Golfa Chudego -

http://img687.imageshack.us/img687/3892/60997707.jpg

czy Golfa Talenta -

http://img29.imageshack.us/img29/7075/85129064.jpg

Koszt wykonania jednego zdjęcia to 20zł, w przypadku gdy właściciel samochodu zdecyduje się na 3 lub 4 zdjęcia to koszt wynosi 50zł.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do przyjazdu, mile widziani będą również właściciele innych marek samochodów nie koniecznie niemieckich.

Dla osób, które nie wiedzą, co to są rig shoty, krótkie wyjaśnienie:

Są to zdjęcia w ruchu, robione za pomocą specjalistycznego statywu przysysanego do karoserii samochodu (ewentualnie szyb), na którego końcu jest przymocowany aparat, dzięki czemu można uchwycić samochód wprawiony w ruch, a dzięki długiemu czasowi naświetlania, wydaję się jak by samochód jechał z zawrotną prędkością, a tak naprawdę zazwyczaj samochód jest pchany lub porusza się na pół sprzęgle. Następnym krokiem w robieniu rig shota jest obróbka komputerowa, która pochłania mnóstwo czasu, jednak dzięki niej ze zdjęcia kasuje się statyw i dodaje zdjęciu wiele indywidualnych cech.

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: po piłeczce. teraz obiad i coś trzeba zorganizować. :naughty: Jedzie ktoś do SCC? :cool:
Opublikowano

ja wróciłem z roweru teraz obiad i jakiś filmik

Opublikowano

My wrocilismy z ogrodka wlasnie :naughty:

Opublikowano

a my ze spaceru :decayed:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

za chwilę siatkarze, oby nie popisali się jak Isia :whistling:

Opublikowano

no zobaczymy jak się popiszą :kox: choć szczerze wali mnie to

Opublikowano
ja wróciłem z roweru teraz obiad i jakiś filmik
Ja też z rowerku wróciłem a teraz na meczyk. :wink4:
a my ze spaceru :decayed:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

za chwilę siatkarze, oby nie popisali się jak Isia :whistling:

Oby! :cool::good:

Opublikowano

no niestety pierwszy przegrany ale damy radę :kox:

Opublikowano

no to psyt, oby wygrali z makaronami :naughty:

Opublikowano
no to psyt, oby wygrali z makaronami :naughty:

pyrsk lech shandy :naughty:

Opublikowano
no to psyt, oby wygrali z makaronami :naughty:

pyrsk lech shandy :naughty:

tak z braku laku, czy Ci ta oranżada smakuje ? :decayed:

Opublikowano
no to psyt, oby wygrali z makaronami :naughty:

pyrsk lech shandy :naughty:

tak z braku laku, czy Ci ta oranżada smakuje ? :decayed:

czasami można dziabnąć :naughty:

Opublikowano

no to po jednym :naughty:

dobrze ,że jutro na 16 do pracy to można cosik dziabnąć :decayed:

Opublikowano

rozjechali włochów jak ruski tank

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.