Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Aaa dobrze wiedzieć będę miał czas jechać na spot to dam znać na PW :decayed:

:good:

Opublikowano

MK 3 Cabrio. Car audio . Cz 1 - YouTube

Yhm, myslalem, ze gdzies foty auta ogarne to bym moze pokojarzyl :wink:

Ostatnio widzialem fajna czarnulke avanta na Mysłowice- Brzezinka na forumowych ramkach :D

to i zapewne on hehe
Opublikowano

No raczej tak. :wink:

Opublikowano
MK 3 Cabrio. Car audio . Cz 1 - YouTube
Yhm, myslalem, ze gdzies foty auta ogarne to bym moze pokojarzyl :wink:

Ostatnio widzialem fajna czarnulke avanta na Mysłowice- Brzezinka na forumowych ramkach :D

to i zapewne on hehe

B5 czy b6 bo może to był Marecki :naughty:

Opublikowano

No widzialem czarna B5

Opublikowano

No to bankowo nie Pajda! :decayed:

Opublikowano
No widzialem czarna B5

Czarną B5 to ja się woziłem jakiś miech temu po Mysłowicach,tyle że moja,już była to żadna rewelacja z zewnątrz :wink:

Opublikowano

chlopaki bo juz pisalem wczesniej ze moze uda mi sie do was wpasc we wtorek na spota tylko mam pytanie czy na parking gdzie macie spoty da rade zajechac zestawem :whistling:

Opublikowano
chlopaki bo juz pisalem wczesniej ze moze uda mi sie do was wpasc we wtorek na spota tylko mam pytanie czy na parking gdzie macie spoty da rade zajechac zestawem :whistling:
Zapraszamy ale zestawem to będzie cięzko! :shock3: Najwyżej zatrzymasz się gdzieś w pobliżu a ktoś Cię odbierze na podziemny parking. :good:
Opublikowano

aaaa bo wy juz sie zeszliscie do podziemia :decayed: jakos dam rade mam tel. do Stasia bede sie kontaktowal

Opublikowano
:hi:
:hi:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

pytam, bo mieszkałem tam jakieś 25 lat :decayed:

jest jeszcze na Brzeczkach jakis forumowicz ?:decayed:

:hi:

ja mieszkam na Brzęczkach na placu rady europy :wink:

czarny avant B6 s-line :decayed: , stoi na strzeżonym :naughty:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

Pajda do mnie jedzie chyba zejdę z dwoma kielonami pod blok

kaj te kielonki ?? chyba sam po drodze je łykłeś :decayed:

Opublikowano
aaaa bo wy juz sie zeszliscie do podziemia :decayed: jakos dam rade mam tel. do Stasia bede sie kontaktowal
:thumbup1: Bo zima już. :naughty: A nawet gdybyśmy byli na górze to tam zestawem też byś miał ciężko. :decayed::whistling:
Opublikowano
:hi:
:hi:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

pytam, bo mieszkałem tam jakieś 25 lat :decayed:

jest jeszcze na Brzeczkach jakis forumowicz ?:decayed:

:hi:

ja mieszkam na Brzęczkach na placu rady europy :wink:

czarny avant B6 s-line :decayed: , stoi na strzeżonym :naughty:

Kurna nie widziałem Cię tam :kwasny: A ostatnimi czasy jestem tam dość często

Opublikowano

Pajda się ukrywa bo jest poszukiwany. :naughty::decayed:

Opublikowano
:hi:
:hi:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

pytam, bo mieszkałem tam jakieś 25 lat :decayed:

jest jeszcze na Brzeczkach jakis forumowicz ?:decayed:

:hi:

ja mieszkam na Brzęczkach na placu rady europy :wink:

czarny avant B6 s-line :decayed: , stoi na strzeżonym :naughty:

Kurna nie widziałem Cię tam :kwasny: A ostatnimi czasy jestem tam dość często

na spocie we wtorek zobaczysz :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
aaaa bo wy juz sie zeszliscie do podziemia :decayed: jakos dam rade mam tel. do Stasia bede sie kontaktowal
:thumbup1: Bo zima już. :naughty: A nawet gdybyśmy byli na górze to tam zestawem też byś miał ciężko. :decayed::whistling:

ok dam rade zosatwie to biale nieszczeszczescie gdzies i sie przejde :decayed: chyba ze tak jak pisalem wczesniej ze rzuca mnie tylko na Czestochowe :thumbdown: wtedy d*pa

Opublikowano
:hi:
:hi:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

pytam, bo mieszkałem tam jakieś 25 lat :decayed:

jest jeszcze na Brzeczkach jakis forumowicz ?:decayed:

:hi:

ja mieszkam na Brzęczkach na placu rady europy :wink:

czarny avant B6 s-line :decayed: , stoi na strzeżonym :naughty:

Kurna nie widziałem Cię tam :kwasny: A ostatnimi czasy jestem tam dość często

na spocie we wtorek zobaczysz :decayed:

Jak mnie nie zlinczujecie jak pojawię się Betą na spocie to podjadę na chwilę :kox:

Opublikowano
:hi:
:hi:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

pytam, bo mieszkałem tam jakieś 25 lat :decayed:

jest jeszcze na Brzeczkach jakis forumowicz ?:decayed:

:hi:

ja mieszkam na Brzęczkach na placu rady europy :wink:

czarny avant B6 s-line :decayed: , stoi na strzeżonym :naughty:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

jaaaaaaaa dobra kojarze ! Ładna, ładna ;) tez pamietam, ze forumowe ramki byly ;d

Szkoda, ze tam juz placu nie ma na tym strzezonym bo moze bym sie skusił bo u mnie u zyda nie warto stawac.. Zreszta juz mi przeszlo, jako studenciak wole tą ponad stowe spozytkowac inaczej :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.