Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
:hi:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

pytam, bo mieszkałem tam jakieś 25 lat :decayed:

jest jeszcze na Brzeczkach jakis forumowicz ?:decayed:

:hi:

ja mieszkam na Brzęczkach na placu rady europy :wink:

czarny avant B6 s-line :decayed: , stoi na strzeżonym :naughty:

Kurna nie widziałem Cię tam :kwasny: A ostatnimi czasy jestem tam dość często

na spocie we wtorek zobaczysz :decayed:

Jak mnie nie zlinczujecie jak pojawię się Betą na spocie to podjadę na chwilę :kox:

nie zlinczujemy - tylko betke zostaw na innym parkingu :polew:

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
:hi:
:hi:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

A coś taki ciekawski Stasiu :grin:

Na placu Rady Europy mieszkamy :decayed:

pytam, bo mieszkałem tam jakieś 25 lat :decayed:

jest jeszcze na Brzeczkach jakis forumowicz ?:decayed:

:hi:

ja mieszkam na Brzęczkach na placu rady europy :wink:

czarny avant B6 s-line :decayed: , stoi na strzeżonym :naughty:

Kurna nie widziałem Cię tam :kwasny: A ostatnimi czasy jestem tam dość często

na spocie we wtorek zobaczysz :decayed:

Jak mnie nie zlinczujecie jak pojawię się Betą na spocie to podjadę na chwilę :kox:

nie zlinczujemy - tylko betke zostaw na innym parkingu :polew:

szukam transportu z Brzęczkowic na spota w kato :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

:polew::polew:

1 zł = 1 km

Opublikowano
:polew::polew:

1 zł = 1 km

To wolę taryfą przyjechać :decayed:

Opublikowano
:polew::polew:

1 zł = 1 km

To wolę taryfą przyjechać :decayed:

przyjedz beta nie wstydz się

Opublikowano
:polew::polew:

1 zł = 1 km

To wolę taryfą przyjechać :decayed:

przyjedz beta nie wstydz się

Nie wstydzę się :decayed:

Nie jedną forumową audiczkę bym objechał :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Przyjedź, będziemy latać d*pą po zakrętach...:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

IMAG0282.jpg

<br /><br />

zimowa aura już nie groźna :decayed:

Opublikowano

Już nie będziesz musiał stać w kolejkach do zmiany kółek. :wink: Też bym zmienił jak bym miał furkę na chodzie :decayed: ale już na dniach. :banan:

Opublikowano

ja tez juz na zimowkach od dzis :decayed:

Opublikowano

I co się chwalisz? :decayed: P.S. W robo?

Opublikowano

nie, w domq ale zaraz zmykam do Kato na drina :decayed::wink:

Opublikowano
Już nie będziesz musiał stać w kolejkach do zmiany kółek. :wink: Też bym zmienił jak bym miał furkę na chodzie :decayed: ale już na dniach. :banan:

ja nigdy nie stoje :decayed: mam drugi komplet kół i sam zmieniam :wink:

jak się prezentują zimowe 17" avus 215/50/17 :naughty:?

Opublikowano
nie, w domq ale zaraz zmykam do Kato na drina :decayed::wink:
Taaa... :grin:
Już nie będziesz musiał stać w kolejkach do zmiany kółek. :wink: Też bym zmienił jak bym miał furkę na chodzie :decayed: ale już na dniach. :banan:

ja nigdy nie stoje :decayed: mam drugi komplet kół i sam zmieniam :wink:

jak się prezentują zimowe 17" avus 215/50/17 :naughty:?

Właśnie miałem mówić, że fajne to koło. Zawsze było fajne. :decayed:
Opublikowano
nie, w domq ale zaraz zmykam do Kato na drina :decayed::wink:
Taaa... :grin:
Już nie będziesz musiał stać w kolejkach do zmiany kółek. :wink: Też bym zmienił jak bym miał furkę na chodzie :decayed: ale już na dniach. :banan:

ja nigdy nie stoje :decayed: mam drugi komplet kół i sam zmieniam :wink:

jak się prezentują zimowe 17" avus 215/50/17 :naughty:?

Właśnie miałem mówić, że fajne to koło. Zawsze było fajne. :decayed:

naaarrrraaaaa :hi:

Opublikowano
do Kato na drina :decayed::wink:

właśnie wróciłem z maryny, biała kiełba i parę szotów w Lornecie padło ale niestety zdrowie już nie to co kiedyś więc już wróciłech :decayed:

bacik na sen i do jutra :kox:

Opublikowano

a ja wlasnie wrocilem od staska hehe mowielem zeby wziasc jeszcze jedna flaszke :decayed:

Opublikowano

A się wszyscy rozpili na weekend :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.