Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a coś takiego tylko

PEUGEOT 407SW! 2,HDI! PANORAMA XENON SKÓRA PLATYNA (2844717005) - motoAllegro

mam dosyć szukania B5 politów czy b6 ze słabym wypasem i jakby na to nie patrzeć auta 10-cio letnie i więcej wychaśtane a taki francuz - na bank nie jeździł tym małolat, który upala itp, wypas konkretny, tą która oglądałem 2008r, może kiedyś będzie mnie stać na Audi - no zawsze mogę sprzedać motor i dołożyć do Audi ale nie zrezygnuję z tego fun'u który daje motor :doh:

NIE POLECAM Ci takiego peżota, sąsiad ma takiego, niby wypas jest ale jakość materiałów porażka, ma też ciągle problemy z DPFem :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a coś takiego tylko

PEUGEOT 407SW! 2,HDI! PANORAMA XENON SKÓRA PLATYNA (2844717005) - motoAllegro

mam dosyć szukania B5 politów czy b6 ze słabym wypasem i jakby na to nie patrzeć auta 10-cio letnie i więcej wychaśtane a taki francuz - na bank nie jeździł tym małolat, który upala itp, wypas konkretny, tą która oglądałem 2008r, może kiedyś będzie mnie stać na Audi - no zawsze mogę sprzedać motor i dołożyć do Audi ale nie zrezygnuję z tego fun'u który daje motor :doh:

NIE POLECAM Ci takiego peżota, sąsiad ma takiego, niby wypas jest ale jakość materiałów porażka, ma też ciągle problemy z DPFem :wink:

a co polecasz ?

Opublikowano
a coś takiego tylko

PEUGEOT 407SW! 2,HDI! PANORAMA XENON SKÓRA PLATYNA (2844717005) - motoAllegro

mam dosyć szukania B5 politów czy b6 ze słabym wypasem i jakby na to nie patrzeć auta 10-cio letnie i więcej wychaśtane a taki francuz - na bank nie jeździł tym małolat, który upala itp, wypas konkretny, tą która oglądałem 2008r, może kiedyś będzie mnie stać na Audi - no zawsze mogę sprzedać motor i dołożyć do Audi ale nie zrezygnuję z tego fun'u który daje motor :doh:

NIE POLECAM Ci takiego peżota, sąsiad ma takiego, niby wypas jest ale jakość materiałów porażka, ma też ciągle problemy z DPFem :wink:

a co polecasz ?

Żadnego francuza :wink:

Kup coś z forum, wybierz konkretny model (b5 czy b6) a potem szukaj, albo pier**l i kup TATA INDICA :naughty:

Opublikowano

ja na forum to ceny lepsze niż na mobile.de :grin:

chciało by się jakieś fajne Audi ale w tym przedziale cenowym nic fajnego się nie trafi jakby na to nie patrzeć stare Audi ok fajnie jakość wykonania dobra ale jednak wiekowość aut też daje się we znaki...

Opublikowano

no niestety ....stare to ino skrzypce , a wino....

a może jaki japończyk........subaryna :kox::naughty:

Opublikowano
ja na forum to ceny lepsze niż na mobile.de :grin:

chciało by się jakieś fajne Audi ale w tym przedziale cenowym nic fajnego się nie trafi jakby na to nie patrzeć stare Audi ok fajnie jakość wykonania dobra ale jednak wiekowość aut też daje się we znaki...

albo rybki albo akwarium jak to mowia hehe
Opublikowano
OK na Ciebie zawsze mozna liczyc ... znow Żory i Knurów pija na katowicach :polew::polew::polew: a katowickich nie ma :polew::polew:

kato dziś w terenie imprezuje :decayed:

wróciłem i smaki :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

ja na forum to ceny lepsze niż na mobile.de :grin:

chciało by się jakieś fajne Audi ale w tym przedziale cenowym nic fajnego się nie trafi jakby na to nie patrzeć stare Audi ok fajnie jakość wykonania dobra ale jednak wiekowość aut też daje się we znaki...

skoro Cię nie stać na audi to polecam grupę zpokrewnioną czyli skoda, seat :wink:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

SKODA OCTAVIA II 1.9 TDI(105 KM)-DSG-SERWIS SKODA (2852455086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

Asie nadupałem :facepalm:

Opublikowano
dobrze było wódeczka, jedzonko i przy okazji obejrzałem jedną furkę :whistling:

To jednak Ty byłeś u mojego kumpla, a mówił że jakiś kolo z Tych ma wpaść auto obejrzeć i pierwsza myśl to była .."pewnie Miszka.." :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

:hi:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

d1159977b5d75435.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tam kapelusze ?

Opublikowano

Poszukuję transportu na wtorkowego spota z Mysłowic,kto się zlituje :question::question::question:

Opublikowano

:siema:

Spiżdżam pograć trochę w balę. :kox: Dobre na rozruch po wódeczce... :wink:

Opublikowano

:hi:

:grin: tu choćby nie wiem co...w byle na jakąś stronę przejdziesz to zawsze się pojawi słowo związane z piciem albo kacem:polew::polew:

:decayed::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.