Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak odśnieżyć samochód zimą? To proste! Schodzicie do auta, włączacie silnik i łapiecie się za zmiotkę. Recepta jest znana od wielu lat, jednak niestety może was wpędzić w kłopoty. Nadgorliwy policjant z pewnością zauważy, że motor waszego pojazdu pracuje na postoju dłużej, niż minutę. A to jest wykroczeniem. W efekcie może zaproponować mandat w wysokości 100 złotych. Grzywna wzrośnie nawet do 300 złotych, gdy funkcjonariusz zarzuci wam powodowanie uciążliwości związanych z nadmierną emisją spalin lub nadmiernym hałasem.

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

:hi:

no nie gadaj że Cie coś takiego spotkało ? chyba nie przyjąłeś tego mandatu

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jak odśnieżyć samochód zimą? To proste! Schodzicie do auta, włączacie silnik i łapiecie się za zmiotkę. Recepta jest znana od wielu lat, jednak niestety może was wpędzić w kłopoty. Nadgorliwy policjant z pewnością zauważy, że motor waszego pojazdu pracuje na postoju dłużej, niż minutę. A to jest wykroczeniem. W efekcie może zaproponować mandat w wysokości 100 złotych. Grzywna wzrośnie nawet do 300 złotych, gdy funkcjonariusz zarzuci wam powodowanie uciążliwości związanych z nadmierną emisją spalin lub nadmiernym hałasem.

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

:hi:

no nie gadaj że Cie coś takiego spotkało ? chyba nie przyjąłeś tego mandatu

takie sa przepisy... nawet jak nie przyjąłby to w sądzie przegra :whistling:

Opublikowano

Nie nie ale czytałem artykuł jakie mandaty mogą nas spotkać w zimę.

Adaś powiedz mi tak Szczeze to prawa co się dzieje na wełnowcu ???

Opublikowano

a co sie dzieje :decayed:

Opublikowano
a co sie dzieje :decayed:

Nie będę poruszal tematu na forum bo nie jestem pewien prawdy :P

Opublikowano

pewnie dilerów wyłapali :grin:

Opublikowano

siemanko

Panowie jak to jest ze sprzęgłem, kołem dwumasowym z A4ki 170KM? Bez żadnych przeróbek można włożyć ten zestaw do silnika 140KM? Może bym wrzucił mocniejsze sprzęgło jak okaże się, że to jest do wymiany (sprzęgło, koło dwumasowe)? :mysli:

P.S. Sorki za OT. :polew::grin::decayed:

zadzwon do swojego tunera moze bedzie cos wiedzial na ten temat :wink:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Jak odśnieżyć samochód zimą? To proste! Schodzicie do auta, włączacie silnik i łapiecie się za zmiotkę. Recepta jest znana od wielu lat, jednak niestety może was wpędzić w kłopoty. Nadgorliwy policjant z pewnością zauważy, że motor waszego pojazdu pracuje na postoju dłużej, niż minutę. A to jest wykroczeniem. W efekcie może zaproponować mandat w wysokości 100 złotych. Grzywna wzrośnie nawet do 300 złotych, gdy funkcjonariusz zarzuci wam powodowanie uciążliwości związanych z nadmierną emisją spalin lub nadmiernym hałasem.

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

:hi:

ja bym chyba z nerwow niewytrzymal gdyby chcieli mi dac taki mandad

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema!

Sprzęgło a raczej koło dwumasowe się rozpadło w piz*uuu... :angry:

Opublikowano

Co do odśnieżania przy włączonym samochodzie - gdzieś wyczytałem niedawno, że jeżeli odśnieżamy samochód, to można mieć włączony pojazd, ponieważ działa to na zasadzie 'sprawdzenia i przygotowania samochodu do jazdy.' Co innego gdy siedzimy w samochodzie odśnieżonym, gdzieś na parkingu i się grzejemy, czekamy na kogoś.

Opublikowano
Siema!

Sprzęgło a raczej koło dwumasowe się rozpadło w piz*uuu... :angry:

:shock3::shock3: No to wydatek będzie :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tam z wieczora

Opublikowano

poniedziałek :decayed:

Opublikowano

kupiłem dzisiaj czteropak carlsberga chociaż to nie smakuje jak piwo... ale 8zł to jak za darmo :decayed:

Opublikowano

Pany jutro SCC?

Opublikowano

byle do piatku :decayed::kox::kox::kox::kox:

Pany jutro SCC?

tak

Opublikowano

Kto mnie przygarnie jutro na spota :question::question::question:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.