Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wrzuciłem w wątek mojej padliny ale nie ma się czym chwalić :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

w całości dojechali:grin:

a jak żę by inaczej, bez problemów, Dorcia dała rade :decayed:

:bry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i zamierzasz w każdym wątku to wkleić...:whistling:

no tak +1:polew:

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

idę oglądać film...:decayed:

Opublikowano
:hi:

Kędziorku a Ty masz coś pokopane w autku ?? :wink:

no cos tam dlubniete jest :wink:

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

:hi:

Opublikowano

Kędziorku

:grin:

Opublikowano

Grzesiu przecież tutaj posty się nie zliczają:facepalm:

Opublikowano

Kędziorku

:grin:

co sie brechtasz ?

Opublikowano
Grzesiu przecież tutaj posty się nie zliczają:facepalm:

:facepalm::grin: Ty jakbyś miał czas to w każdym wątku na a4 byś to wkleił:grin:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Kędziorku

:grin:

co sie brechtasz ?

"zanim odejdą wody" wczoraj ten film leciał na tvn-ie chyba...no nie powiem uśmiałem się:polew:

Opublikowano
Grzesiu przecież tutaj posty się nie zliczają:facepalm:

:facepalm::grin: Ty jakbyś miał czas to w każdym wątku na a4 byś to wkleił:grin:

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Kędziorku

:grin:

co sie brechtasz ?

"zanim odejdą wody" wczoraj ten film leciał na tvn-ie chyba...no nie powiem uśmiałem się:polew:

nom bylo kilka dobrych akcji hehehe to mnie rozjebalo na maksa hehehe

Opublikowano
:polew: szczególnie ten pies:polew:
Opublikowano
:polew: szczególnie ten pies:polew:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
No to pewnie jesteś zadowolony. :wink4: Hamowałeś ją już kiedyś?

nie hamowałem ... ale tak czułem, że jedzie na ok 130-140 i 300 nm :)

hamowanie oczywiście było robione z normą nie wiem czemu nie zaznaczył tego na wykresie.

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

talib1990 skad masz kreski pdf? Podesłali Ci chłopaki ?

zeskanowałem wykres :decayed::decayed:

ale przecież kiedyś Olaf gadał, że auto jest po programie na jakieś 140PS :wink:

chciałem zweryfikować ile zostało:decayed: i jak sie okazuje wszystko ok :wink:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

No to pewnie jesteś zadowolony. :wink4: Hamowałeś ją już kiedyś?

nie hamowałem ... ale tak czułem, że jedzie na ok 130-140 i 300 nm :)

hamowanie oczywiście było robione z normą nie wiem czemu nie zaznaczył tego na wykresie.

Masz to. :wink::decayed:
Qrcze...Talib..musiałbym się z Tobą na kreskę ustawić, bo nie mam czasu na hamownie podjechać, a coś czuję że coś więcej mam tam pod maską...:wink:

ustaw się z Krolem, on ma taki soft że objeżdża 1.8 T :whistling::whistling::whistling::whistling: sam mi tak pisał

Opublikowano

witam:) Panowie chce moze ktos kupic cb radio firmy intek:) ???

Opublikowano

kurcze dziś mi się na fisie oświeciła kontrolka z oleju hmm dolałem olej na bagnecie jest ok a kontrolka dalej świeci :facepalm::eusathink:

jak długo jeżdzę tym autem to nigdy nie dolewałem oleju między wymianami

Opublikowano
kurcze dziś mi się na fisie oświeciła kontrolka z oleju hmm dolałem olej na bagnecie jest ok a kontrolka dalej świeci :facepalm::eusathink:

jak długo jeżdzę tym autem to nigdy nie dolewałem oleju między wymianami

kapa silnika :wink:

Opublikowano
kurcze dziś mi się na fisie oświeciła kontrolka z oleju hmm dolałem olej na bagnecie jest ok a kontrolka dalej świeci :facepalm::eusathink:

jak długo jeżdzę tym autem to nigdy nie dolewałem oleju między wymianami

Cisnienie?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
kurcze dziś mi się na fisie oświeciła kontrolka z oleju hmm dolałem olej na bagnecie jest ok a kontrolka dalej świeci :facepalm::eusathink:

jak długo jeżdzę tym autem to nigdy nie dolewałem oleju między wymianami

Cisnienie?

No to by była kapa :kwasny: Raczej z tym nie jeździj. :cool:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.