Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema z wieczora :naughty:

Ale qrwwa zima! :shock3:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pyrks by 6 ....pod nowy zawiasik Grześka :decayed:
:polew:

7...będzie pod przykręcony zderzak:naughty:

a 8...pod pływak:polew:

uuuuu brachu koniec na dziś :wink:....jutro heblem do pracy :facepalm::kwasny::wink:

curvencja esencja...wiem coś o tym o 4.45 wstaję:facepalm:

ja o 3.50 :nose:

autobusem do roboty jeździsz czy szola na wesołej nie chodzi i lecisz schodami ? :decayed:

Opublikowano
pyrks by 6 ....pod nowy zawiasik Grześka :decayed:
:polew:

7...będzie pod przykręcony zderzak:naughty:

a 8...pod pływak:polew:

uuuuu brachu koniec na dziś :wink:....jutro heblem do pracy :facepalm::kwasny::wink:

curvencja esencja...wiem coś o tym o 4.45 wstaję:facepalm:

ja o 3.50 :nose:

autobusem do roboty jeździsz czy szola na wesołej nie chodzi i lecisz schodami ? :decayed:

drabinkami Stachu drabinkami...:wink:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

no nic...spadam :lazy: dobranoc:hi:

Opublikowano
Siema z wieczora :naughty:

Ale qrwwa zima! :shock3:

ja chce moje 2.8 :kwasny:

:decayed:

Opublikowano
:grin: A ja może zmienię opony na lato czy stopnieje do piątku? :decayed:
Opublikowano
:grin: A ja może zmienię opony na lato czy stopnieje do piątku? :decayed:

jedź na letnich, ale weź łańcuchy w razie czego :grin:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

ja na lecie jezdze i pod gorke dzis ciezko ale nie dalem za wygrana podjechalem;p kazdy trabi i wyprzedza ale mowie sobie pssy czeka w domu i wjechalo;p

Opublikowano

Ja dzisiaj nie wyjeżdżałem moją A4ka bo na szczęście jest drugi wóz na zimówkach więc pomykałem mniejszym przemieszczaczem bo na letnich strach. :kwasny:

Opublikowano
Ja dzisiaj nie wyjeżdżałem moją A4ka bo na szczęście jest drugi wóz na zimówkach więc pomykałem mniejszym przemieszczaczem bo na letnich strach. :kwasny:

teraz na letnich to na równej drodze miałbyś problem ruszyć... nie wspominam o hamowaniu :naughty:

Kato za***ane śniegiem :decayed:

Opublikowano

I cały czas naqrwia! Wracałem właśnie od strony K-c w stronę Czewy to masakra! Górka zablokowana na wysokości Podwarpia na amen! Ciężarówki "połamane" i zastawiają kompletnie drogę (dwa pasy) w stronę K-c i korek na dobrych kilka km. :kwasny:

Opublikowano

w sosnowcu jechalem za solarka i powiem wam ze lepiej sie jechalo po nie odsniezonym:)

Opublikowano

Zdupczam bo rano o 5.45 pobudka... Muszę być na 7.15 w Zabrzu a przy takiej drodze to przecież masakra... :kwasny:

---------- Post dopisany 19-03-2013 at 06:39 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 23:36 ----------

:bry: kebabożercy :naughty:

Kto dziś będzie? :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry w spotowo zimowy dzien :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.