Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:chyba wpadne do Was do BT w piatek i zostane do sb do rana... :naughty:

:kox: super

tez bym sie cieszyl jakby sie udalo :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:chyba wpadne do Was do BT w piatek i zostane do sb do rana... :naughty:
:banan::banan::banan:
Opublikowano
:hi:chyba wpadne do Was do BT w piatek i zostane do sb do rana... :naughty:

dajesz, dajesz

nowy rozrząd jest to można śmigać, gwarancja w ASO na milon kilometer :naughty:

Opublikowano

co za popierdolony dzień :facepalm:

Opublikowano
co za popierdolony dzień :facepalm:

Stan jeszcze raz THX : Good:: A4fan: :naughty: i nie martw sie bedzie dobrze :wink:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

:hi:chyba wpadne do Was do BT w piatek i zostane do sb do rana... :naughty:
:banan::banan::banan:

z checia Cie zobacze :decayed::naughty:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

:hi:chyba wpadne do Was do BT w piatek i zostane do sb do rana... :naughty:

dajesz, dajesz

nowy rozrząd jest to można śmigać, gwarancja w ASO na milon kilometer :naughty:

no baa :naughty: a hamulce kozak :kox: auto jak nowe :decayed:

Opublikowano
co za popierdolony dzień :facepalm:

Co jest?

Opublikowano

:slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

otwierasz Youtuba i jest jako pierwszy filmik od pewnego czasu :naughty: dobra suka :decayed:

Opublikowano

Orientujecie się jak wygląda przejazd przez Tychy ? bo nie wiem czy wyjeżdzać wcześniej.... są korki ? Generalnie lepiej przez miasto jechać czy normalnie. Nie chce stać w korku 30min.

Miszka by się musiał wypowiedzieć.

Opublikowano
otwierasz Youtuba i jest jako pierwszy filmik od pewnego czasu :naughty: dobra suka :decayed:

niemow tak o niej :decayed: troche szacunku :decayed:

Opublikowano
Orientujecie się jak wygląda przejazd przez Tychy ? bo nie wiem czy wyjeżdzać wcześniej.... są korki ? Generalnie lepiej przez miasto jechać czy normalnie. Nie chce stać w korku 30min.

Miszka by się musiał wypowiedzieć.

leć przez miasto szybciej przejedziesz

Opublikowano
otwierasz Youtuba i jest jako pierwszy filmik od pewnego czasu :naughty: dobra suka :decayed:

niemow tak o niej :decayed: troche szacunku :decayed:

panna :whistling::wink:

Opublikowano
otwierasz Youtuba i jest jako pierwszy filmik od pewnego czasu :naughty: dobra suka :decayed:

niemow tak o niej :decayed: troche szacunku :decayed:

panna :whistling::wink:

od razu lepiej:grin:

Opublikowano
Orientujecie się jak wygląda przejazd przez Tychy ? bo nie wiem czy wyjeżdzać wcześniej.... są korki ? Generalnie lepiej przez miasto jechać czy normalnie. Nie chce stać w korku 30min.

Miszka by się musiał wypowiedzieć.

leć przez miasto szybciej przejedziesz

leciałem dzisiaj ok godziny 10 i wracałem o 12 .... jak i w jedną tak i w drugą strone zero stania... non stop jechaliśmy 50 km/h także się poprawiło i to sporo

Opublikowano
co za popierdolony dzień :facepalm:

Co jest?

Audi- Vorsprung durch technik :grin:

Opublikowano
Orientujecie się jak wygląda przejazd przez Tychy ? bo nie wiem czy wyjeżdzać wcześniej.... są korki ? Generalnie lepiej przez miasto jechać czy normalnie. Nie chce stać w korku 30min.

Miszka by się musiał wypowiedzieć.

leć przez miasto szybciej przejedziesz

leciałem dzisiaj ok godziny 10 i wracałem o 12 .... jak i w jedną tak i w drugą strone zero stania... non stop jechaliśmy 50 km/h także się poprawiło i to sporo

:thumbup1:

Ja jutro o 8:00 z Czechowic chce wyjechać, mam nadzieję że wyrobie się do 9:00.

Opublikowano

Ja dzisiaj jechałem do BB około 11ej i wracałem około 16ej i też bez stania. Płynnie wolnym tempem. :wink4:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

:slina::slina::slina::slina::slina:

Zwina... :whistling:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Zerknijcie na głosowanko i rzućcie głosem jak się podoba... :naughty: Jak nie to też kliknijcie. :decayed::wink4:

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/

:hi:

Opublikowano

Zerknijcie na głosowanko i rzućcie głosem jak się podoba... :naughty: Jak nie to też kliknijcie. :decayed::wink4:

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/luty-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-266584/

:hi:

za poprzednie głosowania się jeszcze nie obstawiłeś :grin:

Opublikowano
:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.