Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przy poniedziałku kielon jep :kox:

wylał się, czy do ryja ? :decayed:

wylał się....:grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
przy poniedziałku kielon jep :kox:

wylał się, czy do ryja ? :decayed:

wylał się....:grin:

wlałosie :decayed:

Opublikowano
przy poniedziałku kielon jep :kox:

wylał się, czy do ryja ? :decayed:

wylał się....:grin:

dla mnie już praktycznie weekend, jutro pitu pitu w biurze i gryllllllll

Opublikowano
przy poniedziałku kielon jep :kox:

wylał się, czy do ryja ? :decayed:

wylał się....:grin:

dla mnie już praktycznie weekend, jutro pitu pitu w biurze i gryllllllll

szczęściarz, ja jutro zapierdol jak nie wiem :facepalm:

PS. Miszka, ogarnij jutro tą młodzież na spocie póki nie dojadę :decayed: jak coś to zorganizuj ściepe na sprzęt do grilowania

PS2 Niech się każdy wypowie o której dojedzie... 18, 19 ??

Opublikowano

ja przywiozę tonę węgla:decayed: i mam myśl być o 18

...tzn. że będę...no chyba że łożysko mi się wysypie:facepalm::grin:

Opublikowano

PS. Miszka, ogarnij jutro tą młodzież na spocie póki nie dojadę :decayed: jak coś to zorganizuj ściepe na sprzęt do grilowania

wiesz jaka jest dzisiejsza młodzież :facepalm: postaram się

btw a gdzie zbiórka pod Go Sport ?

Opublikowano

...i rozpałkę...żeby nie było jak i w płynie tak i kostce:wink:

Opublikowano

PS. Miszka, ogarnij jutro tą młodzież na spocie póki nie dojadę :decayed: jak coś to zorganizuj ściepe na sprzęt do grilowania

wiesz jaka jest dzisiejsza młodzież :facepalm: postaram się

btw a gdzie zbiórka pod Go Sport ?

myślę, że po staremu - go sport, zakupy i grill :wink:

Opublikowano
...i rozpałkę...żeby nie było jak i w płynie tak i kostce:wink:

proszę Cię rozpalanie gryla rozpałką to jak walenie laski w gumie :grin:

Opublikowano
...i rozpałkę...żeby nie było jak i w płynie tak i kostce:wink:

proszę Cię rozpalanie gryla rozpałką to jak walenie laski w gumie :grin:

:grin::grin::grin:

aż mi się przypomniało jak kiedys grilla próbował Kędzior rozpalić :polew:

Opublikowano
...i rozpałkę...żeby nie było jak i w płynie tak i kostce:wink:

proszę Cię rozpalanie gryla rozpałką to jak walenie laski w gumie :grin:

:grin::grin::grin:

aż mi się przypomniało jak kiedys grilla próbował Kędzior rozpalić :polew:

no proszę Was:facepalm:...on jest z sosnowca...i specjalnie napisałem z małej litery:decayed:
Opublikowano
...i rozpałkę...żeby nie było jak i w płynie tak i kostce:wink:

proszę Cię rozpalanie gryla rozpałką to jak walenie laski w gumie :grin:

:grin::grin::grin:

aż mi się przypomniało jak kiedys grilla próbował Kędzior rozpalić :polew:

no proszę Was:facepalm:...on jest z sosnowca...i specjalnie napisałem z małej litery:decayed:

no k**wa

clipboard01pii.jpg

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

z dnia na dzień coraz bardziej kocham to forum :grin:

Opublikowano

:polew::polew: a że katowice wywala na czerwono tzn, że musi być pisane z dużej litery:kox::kox:

...a sosnowiec...pff...taka se wioska:decayed:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

:hi:dobranoc:smiley:

Opublikowano

ja odpadam ze spota ....w robo kwitnę :facepalm::wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.