Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pogoda z d*** typowo na mecz :D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

coś się u Was w końcu dzieje czy nie dzisiaj ? bo mam trochę roboty ale jak by miało być dużo osób z grilem i siedzenie do późna to postaram się wpaść

Opublikowano
Pogoda z d*** typowo na mecz :D

nie siej propagandy

jest ustalone na 18 pod Go Sportem zbiórka, ściepa na grylla i później wio na dolinę

Opublikowano
coś się u Was w końcu dzieje czy nie dzisiaj ? bo mam trochę roboty ale jak by miało być dużo osób z grilem i siedzenie do późna to postaram się wpaść

grill będzie póki deszcz nas nie rozgoni :wink:

Opublikowano
coś się u Was w końcu dzieje czy nie dzisiaj ? bo mam trochę roboty ale jak by miało być dużo osób z grilem i siedzenie do późna to postaram się wpaść

grill będzie póki deszcz nas nie rozgoni :wink:

ciekawe kiedy zacznie lać....:whistling:

Opublikowano
coś się u Was w końcu dzieje czy nie dzisiaj ? bo mam trochę roboty ale jak by miało być dużo osób z grilem i siedzenie do późna to postaram się wpaść

grill będzie póki deszcz nas nie rozgoni :wink:

w razie braku deszczu siedzicie dłużej czy o 20.00 spadacie na mecz ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

swoją drogą macie te ERENESY DVD BT HWDP itp to nie można puścić przez to meczu na grillu :decayed:

ja siedzę do bólu - Miron przyjedz dla mnie :sarcastic:

Opublikowano
Ja przyjadę tylko czy trafie na tą dolinę...

trafisz to jest 1km od go sportu

Opublikowano
Ja przyjadę tylko czy trafie na tą dolinę...

trafisz to jest 1km od go sportu

A jest tam zasięg? Bo będę dzwonić :naughty:

Opublikowano
coś się u Was w końcu dzieje czy nie dzisiaj ? bo mam trochę roboty ale jak by miało być dużo osób z grilem i siedzenie do późna to postaram się wpaść

grill będzie póki deszcz nas nie rozgoni :wink:

w razie braku deszczu siedzicie dłużej czy o 20.00 spadacie na mecz ?

zorganizujemy lokal zastępczy :decayed:

Opublikowano
coś się u Was w końcu dzieje czy nie dzisiaj ? bo mam trochę roboty ale jak by miało być dużo osób z grilem i siedzenie do późna to postaram się wpaść

grill będzie póki deszcz nas nie rozgoni :wink:

w razie braku deszczu siedzicie dłużej czy o 20.00 spadacie na mecz ?

zorganizujemy lokal zastępczy :decayed:

napisz od razu że zapraszasz nas na chate, a tak to sie czaisz i czasisz :kox:

flakon by pęk i meczyk by sie obejrzało w doborowym towarzystwie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

a tego flakona to już wezme ze sobą :naughty:

Opublikowano
coś się u Was w końcu dzieje czy nie dzisiaj ? bo mam trochę roboty ale jak by miało być dużo osób z grilem i siedzenie do późna to postaram się wpaść

grill będzie póki deszcz nas nie rozgoni :wink:

w razie braku deszczu siedzicie dłużej czy o 20.00 spadacie na mecz ?

zorganizujemy lokal zastępczy :decayed:

napisz od razu że zapraszasz nas na chate, a tak to sie czaisz i czasisz :kox:

flakon by pęk i meczyk by sie obejrzało w doborowym towarzystwie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

a tego flakona to już wezme ze sobą :naughty:

moja rezydencja jest ciut za mała :whistling:

Opublikowano
coś się u Was w końcu dzieje czy nie dzisiaj ? bo mam trochę roboty ale jak by miało być dużo osób z grilem i siedzenie do późna to postaram się wpaść

grill będzie póki deszcz nas nie rozgoni :wink:

w razie braku deszczu siedzicie dłużej czy o 20.00 spadacie na mecz ?

zorganizujemy lokal zastępczy :decayed:

napisz od razu że zapraszasz nas na chate, a tak to sie czaisz i czasisz :kox:

flakon by pęk i meczyk by sie obejrzało w doborowym towarzystwie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

a tego flakona to już wezme ze sobą :naughty:

moja rezydencja jest ciut za mała :whistling:

damy rady, poczujemy się jak na westfalenstadion :kox: na młynie tam wszyscy stoją :wink:

Opublikowano
:naughty: No to do zoba na spociszonie. :wink4:
Opublikowano

to co trzeba kupić w realu?

grila + resztę

kiełbaskę + resztę

????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.