Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wódeczka już zmrożona, gryll się rozpala za 2h zaczynam majówkę all inclusive do odcinki :kox:

Opublikowano

:hi:

Wczorajsza organizacja skojarzyła mi się ze zlotem w Samociążku :facepalm:

Dobrze, że wieczór zakończył się pozytywnie :kox:

Opublikowano

:hi:

Brakło Ciebie od początku, pewnie by to inaczej wyglądało :decayed:

Opublikowano
:hi:

Brakło Ciebie od początku, pewnie by to inaczej wyglądało :decayed:

dłużej bym jeździł z Alą w wózku :grin:

Opublikowano
:siema::heat:
Opublikowano
:hi: aloha grillowicze :grin:

Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ?

Opublikowano
:hi: aloha grillowicze :grin:

Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ?

Taa, tu to chociaz grill jest :decayed:

Opublikowano
:hi:

Brakło Ciebie od początku, pewnie by to inaczej wyglądało :decayed:

dłużej bym jeździł z Alą w wózku :grin:

Być może :polew:

To jutro w Żorach zapowiada się mega duży spocik :naughty:

Opublikowano
:hi: aloha grillowicze :grin:

Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ?

Taa, tu to chociaz grill jest :decayed:

u nas też jest :klamie:

Opublikowano

To jak jeszcze kto chętny to niech wpada jutro :wink:

Opublikowano
:hi: aloha grillowicze :grin:

Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ?

Kurde nie dam rady mam rozgrzebane auto od ojca miałem go poskładać wczoraj ale głąby się pomylili z uszczelkami i składać będę dopiero jutro do bólu więc raczej nie dam rady podjechać trochę szkoda bo majówka umyka no ale trudno są sprawy ważne i ważniejsze siła wyższa :kwasny:

może byście wpadli w piątek na Arenę do Gliwic tam jest dużo miejsca do brykania na parkingu a auta nie będą jeździć bo sklep zamknięty mogę zabrać samochodzik dla maluchów to by sobie tam pojeździli oczywiście jak padać nie będzie co wy na to??

no i grilla można zorganizować bo miejsca i ekipę również :whistling:

Opublikowano
:hi: aloha grillowicze :grin:

Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ?

Kurde nie dam rady mam rozgrzebane auto od ojca miałem go poskładać wczoraj ale głąby się pomylili z uszczelkami i składać będę dopiero jutro do bólu więc raczej nie dam rady podjechać trochę szkoda bo majówka umyka no ale trudno są sprawy ważne i ważniejsze siła wyższa :kwasny:

może byście wpadli w piątek na Arenę do Gliwic tam jest dużo miejsca do brykania na parkingu a auta nie będą jeździć bo sklep zamknięty mogę zabrać samochodzik dla maluchów to by sobie tam pojeździli oczywiście jak padać nie będzie co wy na to??

no i grilla można zorganizować bo miejsca i ekipę również :whistling:

co do piątku, jest spora szansa :wink:

Opublikowano
:hi: aloha grillowicze :grin:

Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ?

Kurde nie dam rady mam rozgrzebane auto od ojca miałem go poskładać wczoraj ale głąby się pomylili z uszczelkami i składać będę dopiero jutro do bólu więc raczej nie dam rady podjechać trochę szkoda bo majówka umyka no ale trudno są sprawy ważne i ważniejsze siła wyższa :kwasny:

może byście wpadli w piątek na Arenę do Gliwic tam jest dużo miejsca do brykania na parkingu a auta nie będą jeździć bo sklep zamknięty mogę zabrać samochodzik dla maluchów to by sobie tam pojeździli oczywiście jak padać nie będzie co wy na to??

no i grilla można zorganizować bo miejsca i ekipę również :whistling:

co do piątku, jest spora szansa :wink:

no to może coś grubszego zorganizujemy ludzie myślę, że będą mieli trochę czasu na spotkanie się i grillowanie

no i co najważniejsze jest dużo miejsca bo sklep będzie zamknięty więc wymarzona sytuacja dla posiadających dzieci oczywiście te młodsze :kox::kox:

Opublikowano
:hi: aloha grillowicze :grin:

Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ?

Taa, tu to chociaz grill jest :decayed:

bynajmniej pewny gryl i żeberka :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemanko

Opublikowano
:hi: aloha grillowicze :grin:

Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ?

Taa, tu to chociaz grill jest :decayed:

bynajmniej pewny gryl i żeberka :wink:

jedziem ??

Opublikowano
:hi: aloha grillowicze :grin:

Diman, jedziesz jutro rodzinnie na Żory ?

Taa, tu to chociaz grill jest :decayed:

bynajmniej pewny gryl i żeberka :wink:

jedziem ??

raczej :wink:

Opublikowano
:siema::heat:

tyn zaś chloł...:facepalm::polew:

:decayed:

jutro na Żory dupska w kroki brać:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.