Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
znów przyrezane do serii :decayed:

to co cena wzrosła o dobre 10k do góry co??:whistling::naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
znów przyrezane do serii :decayed:

to co cena wzrosła o dobre 10k do góry co??:whistling::naughty:

minimum - muszę to policzyć :decayed:

Opublikowano
znów przyrezane do serii :decayed:

to co cena wzrosła o dobre 10k do góry co??:whistling::naughty:

minimum - muszę to policzyć :decayed:

:naughty:

Opublikowano
znów przyrezane do serii :decayed:

to coś to porezał...:whistling::naughty: ??

:decayed:

Opublikowano

Psyytt browarek i Fast five na tvp1 a potem pila V...:naughty:

Opublikowano

po psyt i przed psyt :wink:

gryl pod garażem udany , mini spocik był :decayed:

Opublikowano

trzeba by co psytnąć :whistling:

Opublikowano

Żeby tradycji stało się zadość :decayed: psssyt czwarty browar :facepalm:

Opublikowano
Żeby tradycji stało się zadość :decayed: psssyt czwarty browar :facepalm:

Ja ty wal te browary a b3dziesz mial bebech jak ja.... taki keg hainekena...:grin:

Opublikowano

ja już nie pije...dziś rano wstałem gorzelnia z ryja...:grin: o 15 wziąłem alkomat i 0.4 miałem potem koło 18 dwa piffka i zaś 0.8:facepalm::polew:

...więc dziś podziękuje:bag:

Opublikowano
Żeby tradycji stało się zadość :decayed: psssyt czwarty browar :facepalm:

Ja ty wal te browary a b3dziesz mial bebech jak ja.... taki keg hainekena...:grin:

Eee tam gadanie, taki keg heńka stoi mi od pół roku w piwnicy :decayed:

Opublikowano
trzeba by co psytnąć :whistling:

trzeba było 3 godz temu, a nie teraz :grin:

Opublikowano
trzeba by co psytnąć :whistling:

trzeba było 3 godz temu, a nie teraz :grin:

no przeca psytnąłem, skromnie, ale było :wink:

Opublikowano
trzeba by co psytnąć :whistling:

trzeba było 3 godz temu, a nie teraz :grin:

no przeca psytnąłem, skromnie, ale było :wink:

no trza było z rooozmachem :decayed:

Opublikowano
Żeby tradycji stało się zadość :decayed: psssyt czwarty browar :facepalm:

Ja ty wal te browary a b3dziesz mial bebech jak ja.... taki keg hainekena...:grin:

Eee tam gadanie, taki keg heńka stoi mi od pół roku w piwnicy :decayed:

No widzisz ty go masz w piwnicy a ja zawsze przy sobie... ale co zrobic jak pifko smakuje...:polew:

Opublikowano
Żeby tradycji stało się zadość :decayed: psssyt czwarty browar :facepalm:

Ja ty wal te browary a b3dziesz mial bebech jak ja.... taki keg hainekena...:grin:

czyli jak Ty :grin:

Opublikowano
Żeby tradycji stało się zadość :decayed: psssyt czwarty browar :facepalm:

Ja ty wal te browary a b3dziesz mial bebech jak ja.... taki keg hainekena...:grin:

czyli jak Ty :grin:

Czytaj z zrozumieniem.... wlasnie to napisalem...:wink:

Opublikowano
Żeby tradycji stało się zadość :decayed: psssyt czwarty browar :facepalm:

Ja ty wal te browary a b3dziesz mial bebech jak ja.... taki keg hainekena...:grin:

czyli jak Ty :grin:

o tu Miszka...wyjustowałem:decayed:
Opublikowano
Żeby tradycji stało się zadość :decayed: psssyt czwarty browar :facepalm:

Ja ty wal te browary a b3dziesz mial bebech jak ja.... taki keg hainekena...:grin:

czyli jak Ty :grin:

Czytaj z zrozumieniem.... wlasnie to napisalem...:wink:

fakt :facepalm: chciałem Ci na szybko doj**ać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.