Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema późnym popołudniem :decayed:...no to jak nigdy .....................................psyt :facepalm:

stanley jak potrzebujesz kabla to Ci dam...mam ze 3 :wink:

pajda jak mi się nic nie wysra jutro to koło 16-17 bym w końcu wpadł do Ciebie :whistling:....bo zaraz jesteś gotów pomyśleć ,że przepiłem albo sprzedałem :decayed::wink:

btw przed chwilą wróciłem z robo na kompie 31st C :facepalm: miałem

Jak nigdy to zrobiłem w tygodniu - dziś flaszkę z kumplem! :decayed: ALe qr** lampa na zewnątrz!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co za nerwówka :heat:

zwycięski remis :radocha:

Legia nie jest moim "ulubionym" Naszym klubem ale mimo wszystko cieszę się z awansu. :whistling:

moim też , ale tu akurat trzymam kciku za polski zespół w europie i oby w końcu sie udało awansować do champions leauge, bo z chęcią się przejade na meczyk , a czy to bedzie legia, lech czy śląsk to jest już sprawa drugorzędna :wink:

Opublikowano

Patrząc na ewentualnych przeciwników to łatwo nie będzie. Ale mimo wszystko zespól z Naszego podwórka w kolejnej rundzie. :good:

Opublikowano

no jak to budowa, ale jeszcze troche zostało, ale zaczyna być już coś powoli widać :decayed:

Opublikowano
siema późnym popołudniem :decayed:...no to jak nigdy .....................................psyt :facepalm:

stanley jak potrzebujesz kabla to Ci dam...mam ze 3 :wink:

pajda jak mi się nic nie wysra jutro to koło 16-17 bym w końcu wpadł do Ciebie :whistling:....bo zaraz jesteś gotów pomyśleć ,że przepiłem albo sprzedałem :decayed::wink:

btw przed chwilą wróciłem z robo na kompie 31st C :facepalm: miałem

Jak nigdy to zrobiłem w tygodniu - dziś flaszkę z kumplem! :decayed: ALe qr** lampa na zewnątrz!

czasem flacha to z nudów poszła :doh::polew:

Opublikowano
co za nerwówka :heat:

zwycięski remis :radocha:

Legia nie jest moim "ulubionym" Naszym klubem ale mimo wszystko cieszę się z awansu. :whistling:

moim też , ale tu akurat trzymam kciku za polski zespół w europie i oby w końcu sie udało awansować do champions leauge, bo z chęcią się przejade na meczyk , a czy to bedzie legia, lech czy śląsk to jest już sprawa drugorzędna :wink:

albo kiedyś tam Ruch :decayed:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Patrząc na ewentualnych przeciwników to łatwo nie będzie. Ale mimo wszystko zespól z Naszego podwórka w kolejnej rundzie. :good:

chciałbym ich widzieć w LM, ale są za słabi :thumbdown:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

siema późnym popołudniem :decayed:...no to jak nigdy .....................................psyt :facepalm:

stanley jak potrzebujesz kabla to Ci dam...mam ze 3 :wink:

pajda jak mi się nic nie wysra jutro to koło 16-17 bym w końcu wpadł do Ciebie :whistling:....bo zaraz jesteś gotów pomyśleć ,że przepiłem albo sprzedałem :decayed::wink:

btw przed chwilą wróciłem z robo na kompie 31st C :facepalm: miałem

Jak nigdy to zrobiłem w tygodniu - dziś flaszkę z kumplem! :decayed: ALe qr** lampa na zewnątrz!

czasem flacha to z nudów poszła :doh::polew:

nawet niejedna :wink:

Opublikowano
co za nerwówka :heat:

zwycięski remis :radocha:

Legia nie jest moim "ulubionym" Naszym klubem ale mimo wszystko cieszę się z awansu. :whistling:

moim też , ale tu akurat trzymam kciku za polski zespół w europie i oby w końcu sie udało awansować do champions leauge, bo z chęcią się przejade na meczyk , a czy to bedzie legia, lech czy śląsk to jest już sprawa drugorzędna :wink:

albo kiedyś tam Ruch :decayed:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Patrząc na ewentualnych przeciwników to łatwo nie będzie. Ale mimo wszystko zespól z Naszego podwórka w kolejnej rundzie. :good:

chciałbym ich widzieć w LM, ale są za słabi :thumbdown:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

siema późnym popołudniem :decayed:...no to jak nigdy .....................................psyt :facepalm:

stanley jak potrzebujesz kabla to Ci dam...mam ze 3 :wink:

pajda jak mi się nic nie wysra jutro to koło 16-17 bym w końcu wpadł do Ciebie :whistling:....bo zaraz jesteś gotów pomyśleć ,że przepiłem albo sprzedałem :decayed::wink:

btw przed chwilą wróciłem z robo na kompie 31st C :facepalm: miałem

Jak nigdy to zrobiłem w tygodniu - dziś flaszkę z kumplem! :decayed: ALe qr** lampa na zewnątrz!

czasem flacha to z nudów poszła :doh::polew:

nawet niejedna :wink:

no bywało :facepalm:

Opublikowano
siema późnym popołudniem :decayed:...no to jak nigdy .....................................psyt :facepalm:

stanley jak potrzebujesz kabla to Ci dam...mam ze 3 :wink:

pajda jak mi się nic nie wysra jutro to koło 16-17 bym w końcu wpadł do Ciebie :whistling:....bo zaraz jesteś gotów pomyśleć ,że przepiłem albo sprzedałem :decayed::wink:

btw przed chwilą wróciłem z robo na kompie 31st C :facepalm: miałem

Jak nigdy to zrobiłem w tygodniu - dziś flaszkę z kumplem! :decayed: ALe qr** lampa na zewnątrz!

czasem flacha to z nudów poszła :doh::polew:

Dziś mi się w ogóle nie nudziło. :decayed:
co za nerwówka :heat:

zwycięski remis :radocha:

Legia nie jest moim "ulubionym" Naszym klubem ale mimo wszystko cieszę się z awansu. :whistling:

moim też , ale tu akurat trzymam kciku za polski zespół w europie i oby w końcu sie udało awansować do champions leauge, bo z chęcią się przejade na meczyk , a czy to bedzie legia, lech czy śląsk to jest już sprawa drugorzędna :wink:

albo kiedyś tam Ruch :decayed:

:naughty:
Patrząc na ewentualnych przeciwników to łatwo nie będzie. Ale mimo wszystko zespól z Naszego podwórka w kolejnej rundzie. :good:

chciałbym ich widzieć w LM, ale są za słabi :thumbdown:

To fakt. Tak jak mówiłem będzie ciężko!
siema późnym popołudniem :decayed:...no to jak nigdy .....................................psyt :facepalm:

stanley jak potrzebujesz kabla to Ci dam...mam ze 3 :wink:

pajda jak mi się nic nie wysra jutro to koło 16-17 bym w końcu wpadł do Ciebie :whistling:....bo zaraz jesteś gotów pomyśleć ,że przepiłem albo sprzedałem :decayed::wink:

btw przed chwilą wróciłem z robo na kompie 31st C :facepalm: miałem

Jak nigdy to zrobiłem w tygodniu - dziś flaszkę z kumplem! :decayed: ALe qr** lampa na zewnątrz!

czasem flacha to z nudów poszła :doh::polew:

nawet niejedna :wink:

:grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:pozdro z nad morza

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.