Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to piernicze nie jadę dobrze, że mnie ostrzegłeś :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No to piernicze nie jadę dobrze, że mnie ostrzegłeś :wink:

:wink:

Opublikowano
a miszka tak się przejął tacierzyństwem że go nie zobaczymy do przyszłego roku

:decayed: oj Panie właśnie dziś moja się pyta kiedy na spota pojadę (czujesz ona mnie ? ) a ja na to - nie prędko, ogólnie to jest przejebane bo ja od rana do wieczora w robocie, już wiem, że luźniejszy będę miał dopiero piątek :whistling: zresztą sam widziałeś w sobotę, nie ma to tamto :decayed:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

myślę, że na pierwszego oficjalnego kebaba zimowego się zjawię :grin:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

no i na Summer Cars Party się wyrwę na parę godzin ale też bez szału :whistling:

Opublikowano

Mnie też nie będzie:wink:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

Diman lepiej w niedziele na pogorie przyjedz tam osratnio jest wieksza frekwencja niż na Kato:grin::grin:

Opublikowano

Diman, możesz wpaść do mnie na mieszkanie, jutro maluję, więc na spota raczej też nie zawitam :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

:polew::polew:

he he to się możesz zdziwić bo spoty są przeniesione na niedziele bo na pogori jest dużo większa rekwencja niż we wtorek

nie ma elity :decayed:

mnie, soprano, ucho, akjam, miszka

a ja to curva gdzie ? :whistling:

:ban:

Opublikowano
Diman, możesz wpaść do mnie na mieszkanie, jutro maluję, więc na spota raczej też nie zawitam :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

:polew::polew:

he he to się możesz zdziwić bo spoty są przeniesione na niedziele bo na pogori jest dużo większa rekwencja niż we wtorek

nie ma elity :decayed:

mnie, soprano, ucho, akjam, miszka

a ja to curva gdzie ? :whistling:

:ban:

fioletowy to inna inkszość :lol1::cygaro:

Opublikowano

przeciez napisał ze elity nie ma

chyba stasiu nie doczytałeś

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

miszka cos dla ciebie a raczej dla was

Groupon - promocje do 70% na Restauracje, Zakupy, Bilety, Podróże i wiele innych.

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

ide w kime nara obiboki

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: to bedzie ktos dzisiaj?:kwasny:
Opublikowano

Wygląda ,że lichutko z frekwencją będzie.....

Opublikowano

:hi:

Dojechaliśmy :D

Wyjazd 2:30 przyjazd na miejsce 9:30

W tym 30 minut przerwy

Droga przez Polskę

Stan licznika 640 pozostało na 330

Pozdrowienia z dziwnowa :D

Opublikowano

:hi:pozdro sle addassko :hi:

Opublikowano

uhy2yma7.jpg

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

soprano ja kilka tygodni temu smigalem na bory tucholskie 490km w 4:40 z 20 min przerwy. trza przyznac ze droga na północ suuuuper poza odcinkiem do czastochowy gdzie radar na radarze

Opublikowano

Siema chlory! Widze, ze nic sie tu nie dzieje!:naughty: Ja pod koniec tygodnia wracam wiec kolejny spot już będzie zaliczony. :whistling:

Pozdro z Chorwacji qrewsko upalnej! Do zoba!:wink: Przywieźć jaką rakije?:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.