Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przegląd ogarnięty :wink:

Opublikowano
przegląd ogarnięty :wink:

Od razu czujesz sie bezpieczniej:)

Tapatalk 4

Opublikowano
przegląd ogarnięty :wink:

Od razu czujesz sie bezpieczniej:)

Tapatalk 4

no w sumie to moja bo ja tym autem nie jeżdżę a od 2 miesięcy nie był zrobiony, jak moja już pod koniec ciąży nie jeździła a po dopiero niedawno zaczęła, jedynie zastanawia mnie fakt iż słyszę, że któryś wahacz stuka, a na przeglądzie twierdzą, że jest ok :decayed:

Opublikowano

Ja kupilem kpl max geara za 400 i po temacie. Spokoj. Hid wyjalem. We wtorek zmieniam multi na manu a w miedzyczasie lampy do regen.

Tapatalk 4

Opublikowano
przegląd ogarnięty :wink:

Ja tez przed wyjazdem do cro zrobilem i wyszlo kilka kwiatkow za skromne 2 tysi :)

Opublikowano
Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Wywala Ci błąd jak je włączasz ??

Kiedyś miałem tanie HIDy z giełdy było lux teraz kupiłem nowe z CAN-BUS z filtrami itp itd i jak włączam to wywala błąd hamulców ABS ESP itp :facepalm:

Już nawet wstawiałem diody prostujące ale dalej nic :doh:

Jedyny sposób to włączyć światła później zapłon to nie wywali błędów :thumbdown:

Opublikowano
Ja kupilem kpl max geara za 400

nigdy bym tego wcześniej nie założył, dotychczas śmigałem na lemforderze ale to ze względu na duże przeloty ok 60-70k rocznie, teraz przy firmówce chyba kupię coś taniego skoro auto zrobiło 3k od początku roku z czego ja 2x Wawa i nazot + powrót z Rzeszowa

jak ten max gear ? ile zrobiłeś na tym zestawie km ? nic nie puka nic nie stuka ? :decayed:

Opublikowano

W a4 tez mialem mg i 6tys. Tu juz tez cos kopo tego. Kumpel w reklamacjach siedzi. I stad wiem ze ta chinszczyzna najlepsza. Mniej zwrotow niz lemforder

Tapatalk 4

Mysle zeby ori oddac do regen. Na teflonach

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Wywala Ci błąd jak je włączasz ??

Kiedyś miałem tanie HIDy z giełdy było lux teraz kupiłem nowe z CAN-BUS z filtrami itp itd i jak włączam to wywala błąd hamulców ABS ESP itp :facepalm:

Już nawet wstawiałem diody prostujące ale dalej nic :doh:

Jedyny sposób to włączyć światła później zapłon to nie wywali błędów :thumbdown:

Oscyloskop w łape i zobaczyc co sieje. Potem tylko filtr policzyc. Z tym can busem to tez bajer heh.

Tapatalk 4

Opublikowano
Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Wywala Ci błąd jak je włączasz ??

Kiedyś miałem tanie HIDy z giełdy było lux teraz kupiłem nowe z CAN-BUS z filtrami itp itd i jak włączam to wywala błąd hamulców ABS ESP itp :facepalm:

Już nawet wstawiałem diody prostujące ale dalej nic :doh:

Jedyny sposób to włączyć światła później zapłon to nie wywali błędów :thumbdown:

nie wiem czy wywala bo wcześniej nie miałem fisa i jak dorezałem to wywala spryski - fontanna bo nie mam czujnika ale żarówka żadna się na blacie nie świeci a z tym esp i abs to może czujnik pod pedałem stopu miałem to samo - wywalało esp i abs ale na vagu wywalało bład właśnie czujnika stopu

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

W a4 tez mialem mg i 6tys. Tu juz tez cos kopo tego. Kumpel w reklamacjach siedzi. I stad wiem ze ta chinszczyzna najlepsza. Mniej zwrotow niz lemforder

Tapatalk 4

o to ze dwa lata by moja pośmigała :decayed:

Opublikowano

Moze zalatwie jeszcze dobra cene. Musze wiedziec jaki sworzeń. Czekam jeszcze na oferte na to co ma ucho. MS

Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Wywala Ci błąd jak je włączasz ??

Kiedyś miałem tanie HIDy z giełdy było lux teraz kupiłem nowe z CAN-BUS z filtrami itp itd i jak włączam to wywala błąd hamulców ABS ESP itp :facepalm:

Już nawet wstawiałem diody prostujące ale dalej nic :doh:

Jedyny sposób to włączyć światła później zapłon to nie wywali błędów :thumbdown:

nie wiem czy wywala bo wcześniej nie miałem fisa i jak dorezałem to wywala spryski - fontanna bo nie mam czujnika ale żarówka żadna się na blacie nie świeci a z tym esp i abs to może czujnik pod pedałem stopu miałem to samo - wywalało esp i abs ale na vagu wywalało bład właśnie czujnika stopu

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

W a4 tez mialem mg i 6tys. Tu juz tez cos kopo tego. Kumpel w reklamacjach siedzi. I stad wiem ze ta chinszczyzna najlepsza. Mniej zwrotow niz lemforder

Tapatalk 4

o to ze dwa lata by moja pośmigała :decayed:

Nie miales fisa? Gdzie ci biegi wyswietlalo?

Tapatalk 4

Opublikowano
Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Wywala Ci błąd jak je włączasz ??

Kiedyś miałem tanie HIDy z giełdy było lux teraz kupiłem nowe z CAN-BUS z filtrami itp itd i jak włączam to wywala błąd hamulców ABS ESP itp :facepalm:

Już nawet wstawiałem diody prostujące ale dalej nic :doh:

Jedyny sposób to włączyć światła później zapłon to nie wywali błędów :thumbdown:

Oscyloskop w łape i zobaczyc co sieje. Potem tylko filtr policzyc. Z tym can busem to tez bajer heh.

Tapatalk 4

Oscyloskop trzeba mieć i się na tym znać hehe :decayed:

Zobaczymy , jak nie to im to wyśle i niech robią co z tym chcą . Błędów ma nie być :wink:

A błąd czujnika stopu też miałem nie wiem dlaczego chodź stop wszystko działa jeszcze podepnę jakoś na dniach i zobaczę jakie są błędy

Opublikowano
Ucho kaj zrobię przegląd żeby hida nie zrzucać z lamp ?

Wywala Ci błąd jak je włączasz ??

Kiedyś miałem tanie HIDy z giełdy było lux teraz kupiłem nowe z CAN-BUS z filtrami itp itd i jak włączam to wywala błąd hamulców ABS ESP itp :facepalm:

Już nawet wstawiałem diody prostujące ale dalej nic :doh:

Jedyny sposób to włączyć światła później zapłon to nie wywali błędów :thumbdown:

Oscyloskop w łape i zobaczyc co sieje. Potem tylko filtr policzyc. Z tym can busem to tez bajer heh.

Tapatalk 4

Oscyloskop trzeba mieć i się na tym znać hehe :decayed:

Zobaczymy , jak nie to im to wyśle i niech robią co z tym chcą . Błędów ma nie być :wink:

A błąd czujnika stopu też miałem nie wiem dlaczego chodź stop wszystko działa jeszcze podepnę jakoś na dniach i zobaczę jakie są błędy

Te czujniki to bolaczka. Ja swoj przerobilem troche:). Mi walilo po skrzyni.

Tapatalk 4

Opublikowano

Dziś zobaczę jakie błędy są i będzie wiadomo czy czujnik .

To jest to możliwe , że będzie normalnie działał stop wszystko a czujnik będzie zepsuty ??

Tylko nie ma HIDów nie ma problemu tylko spaliła mi się żarówka H7 a HIDy leżały to się mówię pogodzę kupiłem tą diodę 6A a tu dalej nic :doh:

Multis poleciało PW :wink:

Opublikowano

Czujnik ma dwie sekcje. Wystarczy ze jedna zacznie iskrzyc. I mamy bledy.

Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.