Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzwon do niego

Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

I zlaz

Tapatalk 4

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ile spamu :decayed:

:hi:

wczoraj był dopiero czwartek a już miałem ciągoty do wódy - dziś trzeba będzie odpalić rakietę :kox:

szkoda że takich ciagątów nie masz żeby na spotach sie pokazywać :whistling:

:hi:

no szkoda

mała coraz lepiej to może przed pierwszymi śniegami się zjawię :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pany jest tu ktoś kto zajmuje się serwisowanie telefonów kom ???

potrzeba mi wymienić złącze USB/ładowarka w SGS 2

Opublikowano
pany jest tu ktoś kto zajmuje się serwisowanie telefonów kom ???

potrzeba mi wymienić złącze USB/ładowarka w SGS 2

Podrzuc:)

Psyt:)

Tapatalk 4

Opublikowano
pany jest tu ktoś kto zajmuje się serwisowanie telefonów kom ???

potrzeba mi wymienić złącze USB/ładowarka w SGS 2

Podrzuc:)

Psyt:)

Tapatalk 4

poszlo pw

Opublikowano
no wlasnie nie przejdzie jaka szyba jest taka montuja a po moim zabiegu czyli jak ty to nazwałeś druciarstwie gość powiedział ze zamontują pod czujnik o ile się wyjaśni z ta ubezpieczalnia. a jezeli sie okaze ze jednak jest tak ja oni mowia to jade do goscia i caluje kase i wymieniam

A nie da się jak się da! :naughty: Dopóki nie będziesz miał szyby to będzie drut... koniec!:decayed: Spadam na małe co nieco. :whistling:

Opublikowano
no wlasnie nie przejdzie jaka szyba jest taka montuja a po moim zabiegu czyli jak ty to nazwałeś druciarstwie gość powiedział ze zamontują pod czujnik o ile się wyjaśni z ta ubezpieczalnia. a jezeli sie okaze ze jednak jest tak ja oni mowia to jade do goscia i caluje kase i wymieniam

A nie da się jak się da! :naughty: Dopóki nie będziesz miał szyby to będzie drut... koniec!:decayed: Spadam na małe co nieco. :whistling:

bara bara? :whistling:

Opublikowano

psyt z wieczora :wink:

Opublikowano
pany jest tu ktoś kto zajmuje się serwisowanie telefonów kom ???

potrzeba mi wymienić złącze USB/ładowarka w SGS 2

Podrzuc:)

Psyt:)

Tapatalk 4

Włącznik górny One V chyba umiera....ogarniesz coś takiego ? ...ponoć sie tego fona nie rozbiera...ponoć :wink:

Opublikowano

Mozna zobaczyć

Tapatalk 4

Opublikowano

psyt jeszcze raz :naughty:

Opublikowano

Melduje sie w Łaziskach :decayed:

Opublikowano

pyrsk :wink:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Melduje sie w Łaziskach :decayed:

:decayed:

Opublikowano

jaki pyrsk? bo kierwa nie rozumia ja :facepalm:

Opublikowano

zdrówko..drinol :decayed:

Opublikowano
zdrówko..drinol :decayed:

Aaa.... ja 4 paka kończę :decayed: jutro od rana będzie Sądny dzień :grin:

Opublikowano

w dosłownym tego słowa znaczeniu :wink:

Opublikowano
w dosłownym tego słowa znaczeniu :wink:

:shock3: a co idziesz gibać? :grin: jak co to dzwoń,mam układy z wymiarem sprawiedliwości:naughty: :polew:

Opublikowano

bardziej myślałem o Twojej fuszce :decayed:...dobra ...ja spadam...zdzwonimy sie jutro :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.