Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wszystko fajnie tylko teraz już nie jest tak lekko bo gliniarze sprawdzają czy navi nie jest kradzione, oczywiście jeżeli ktoś posiadał papierki i zgłosił ten fakt po kradzieży.

Takie akcje to dalej gwiezdne wojny w polsce... jak ostatnio byłem zgłosic próbe kradzieży leona to siw od policjanta dowiedziałem cytuje ... po co pan przychodzi skoro nie ukradli tylko próbowali.... a co dopiero w przypadku navi ... za duzo pisania protokołów itd.

Wysłane z telewizora Note2

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wszystko fajnie tylko teraz już nie jest tak lekko bo gliniarze sprawdzają czy navi nie jest kradzione, oczywiście jeżeli ktoś posiadał papierki i zgłosił ten fakt po kradzieży.

Takie akcje to dalej gwiezdne wojny w polsce... jak ostatnio byłem zgłosic próbe kradzieży leona to siw od policjanta dowiedziałem cytuje ... po co pan przychodzi skoro nie ukradli tylko próbowali.... a co dopiero w przypadku navi ... za duzo pisania protokołów itd.

Wysłane z telewizora Note2

No widzisz, gliniarz c*paa, mnie ostatnio ściągali z A1 i trzepali całe auto bo widzieli gnojka w "lepszym" aucie :grin:

Opublikowano

Gul skoczył :decayed:

Opublikowano

niee...po prostu czysta zazdrość:facepalm::grin:

Opublikowano
Wszystko fajnie tylko teraz już nie jest tak lekko bo gliniarze sprawdzają czy navi nie jest kradzione, oczywiście jeżeli ktoś posiadał papierki i zgłosił ten fakt po kradzieży.

Takie akcje to dalej gwiezdne wojny w polsce... jak ostatnio byłem zgłosic próbe kradzieży leona to siw od policjanta dowiedziałem cytuje ... po co pan przychodzi skoro nie ukradli tylko próbowali.... a co dopiero w przypadku navi ... za duzo pisania protokołów itd.

Wysłane z telewizora Note2

No widzisz, gliniarz c*paa, mnie ostatnio ściągali z A1 i trzepali całe auto bo widzieli gnojka w "lepszym" aucie :grin:

Szukali dragów i tyle ...

Opublikowano
Wszystko fajnie tylko teraz już nie jest tak lekko bo gliniarze sprawdzają czy navi nie jest kradzione, oczywiście jeżeli ktoś posiadał papierki i zgłosił ten fakt po kradzieży.

Takie akcje to dalej gwiezdne wojny w polsce... jak ostatnio byłem zgłosic próbe kradzieży leona to siw od policjanta dowiedziałem cytuje ... po co pan przychodzi skoro nie ukradli tylko próbowali.... a co dopiero w przypadku navi ... za duzo pisania protokołów itd.

Wysłane z telewizora Note2

No widzisz, gliniarz c*paa, mnie ostatnio ściągali z A1 i trzepali całe auto bo widzieli gnojka w "lepszym" aucie :grin:

Szukali dragów i tyle ...

Bardziej patrzyli na stan techniczny, czy bixy są ori, numery nadwozia i takie tam, ale mogli mnie pocałować w jajca, gdybym jechał B5 to może i miał bym problem :grin:

Opublikowano

Bardziej patrzyli na stan techniczny, czy bixy są ori

:shock3:

Opublikowano
Wszystko fajnie tylko teraz już nie jest tak lekko bo gliniarze sprawdzają czy navi nie jest kradzione, oczywiście jeżeli ktoś posiadał papierki i zgłosił ten fakt po kradzieży.

Takie akcje to dalej gwiezdne wojny w polsce... jak ostatnio byłem zgłosic próbe kradzieży leona to siw od policjanta dowiedziałem cytuje ... po co pan przychodzi skoro nie ukradli tylko próbowali.... a co dopiero w przypadku navi ... za duzo pisania protokołów itd.

Wysłane z telewizora Note2

No widzisz, gliniarz c*paa, mnie ostatnio ściągali z A1 i trzepali całe auto bo widzieli gnojka w "lepszym" aucie :grin:

Szukali dragów i tyle ...

Bardziej patrzyli na stan techniczny, czy bixy są ori, numery nadwozia i takie tam, ale mogli mnie pocałować w jajca, gdybym jechał B5 to może i miał bym problem :grin:

Carington :decayed:

Opublikowano
Wszystko fajnie tylko teraz już nie jest tak lekko bo gliniarze sprawdzają czy navi nie jest kradzione, oczywiście jeżeli ktoś posiadał papierki i zgłosił ten fakt po kradzieży.

Takie akcje to dalej gwiezdne wojny w polsce... jak ostatnio byłem zgłosic próbe kradzieży leona to siw od policjanta dowiedziałem cytuje ... po co pan przychodzi skoro nie ukradli tylko próbowali.... a co dopiero w przypadku navi ... za duzo pisania protokołów itd.

Wysłane z telewizora Note2

No widzisz, gliniarz c*paa, mnie ostatnio ściągali z A1 i trzepali całe auto bo widzieli gnojka w "lepszym" aucie :grin:

Szukali dragów i tyle ...

Bardziej patrzyli na stan techniczny, czy bixy są ori, numery nadwozia i takie tam, ale mogli mnie pocałować w jajca, gdybym jechał B5 to może i miał bym problem :grin:

Carington :decayed:

Się robi to się ma :grin::grin::grin:

Opublikowano

Miszka, jak tam chrzciny ?? :naughty:

Opublikowano
Miszka, jak tam chrzciny ?? :naughty:

Stasiu, głupie pytanie, alko się lało :decayed:

Opublikowano

Burżuazja :grin:

Ale z tymi bixami mnie zadziwiłeś ... Muszę zawsze mieć stare h7 w bagażniku bo jak zobaczą , że to HIDy :facepalm:

Opublikowano

no elegancko do 1 my siedzieli, mała całą mszę przespała dopiero jak klecha polał wodą to się obudziła - oczywiście dostał zjebe, że mi córkę obudził :decayed:

no co dziś wstałem o 6 rano najebany i powiedziałem sobie o.... nie dziś się nie napiję i tak od 15-tej ojebałem pół litry ale po wczoraj to chyba z litra musiałbym jebnąć żebym poczuł, mała skosiła hajs może w końcu jakiś felunek sensowny wpadnie :polew:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Burżuazja :grin:

Ale z tymi bixami mnie zadziwiłeś ... Muszę zawsze mieć stare h7 w bagażniku bo jak zobaczą , że to HIDy :facepalm:

i torksy to odkręcenia lamp :grin:

Opublikowano

czyli gruba impreza :decayed: to jaki felunek planujesz? :grin:

Opublikowano
Burżuazja :grin:

Ale z tymi bixami mnie zadziwiłeś ... Muszę zawsze mieć stare h7 w bagażniku bo jak zobaczą , że to HIDy :facepalm:

Jechałem na DRLach, ewidentnie się zainteresowali autem, zjechaliśmy, wzięli dokumenty, kazali otworzyć maskę i włączyć światła mijania, potem drogowe i z latareczką patrzyli po oznaczeniach na lampach :decayed:

Na moje szczęście wszystko jest ori i był spokój :wink:

Opublikowano
czyli gruba impreza :decayed: to jaki felunek planujesz? :grin:

nie no żaden audi w garażu się kisi jak zatankowałem Uli miesiąc temu to zrobiła 240km :grin:

poki mam furę z roboty nie ładuję w coś co stoi i nie jeździ

trzeba się rozglądać za jakimś większym lokum - tu jest priorytet :kwasny:

Opublikowano
czyli gruba impreza :decayed: to jaki felunek planujesz? :grin:

nie no żaden audi w garażu się kisi jak zatankowałem Uli miesiąc temu to zrobiła 240km :grin:

poki mam furę z roboty nie ładuję w coś co stoi i nie jeździ

trzeba się rozglądać za jakimś większym lokum - tu jest priorytet :kwasny:

240 to Arturek lekką nóżką robi na dzień:grin:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

i wcale nie "trzyma" go na podnośniku :decayed:

Opublikowano
Burżuazja :grin:

Ale z tymi bixami mnie zadziwiłeś ... Muszę zawsze mieć stare h7 w bagażniku bo jak zobaczą , że to HIDy :facepalm:

Jechałem na DRLach, ewidentnie się zainteresowali autem, zjechaliśmy, wzięli dokumenty, kazali otworzyć maskę i włączyć światła mijania, potem drogowe i z latareczką patrzyli po oznaczeniach na lampach :decayed:

Na moje szczęście wszystko jest ori i był spokój :wink:

a wiedzieli wogle gdzie szukać oznaczeń :decayed:

Opublikowano
czyli gruba impreza :decayed: to jaki felunek planujesz? :grin:

nie no żaden audi w garażu się kisi jak zatankowałem Uli miesiąc temu to zrobiła 240km :grin:

poki mam furę z roboty nie ładuję w coś co stoi i nie jeździ

trzeba się rozglądać za jakimś większym lokum - tu jest priorytet :kwasny:

240 to Arturek lekką nóżką robi na dzień:grin:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

i wcale nie "trzyma" go na podnośniku :decayed:

no to ja robię 400-500 dziennie :wink:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

i już tym rzygam

Opublikowano

a nie była to policja autostradowa?? Bo mnie zebrali dowód za to, że kierunki mi przestały mrugać...przekaźnik się zawiesił:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

czyli gruba impreza :decayed: to jaki felunek planujesz? :grin:

nie no żaden audi w garażu się kisi jak zatankowałem Uli miesiąc temu to zrobiła 240km :grin:

poki mam furę z roboty nie ładuję w coś co stoi i nie jeździ

trzeba się rozglądać za jakimś większym lokum - tu jest priorytet :kwasny:

240 to Arturek lekką nóżką robi na dzień:grin:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

i wcale nie "trzyma" go na podnośniku :decayed:

no to ja robię 400-500 dziennie :wink:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

i już tym rzygam

no w to nie wątpię, że rzygałeś po chrzcinach:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.