Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema Ogry :decayed:

Stan looknąłeś mi ten numer ?

:embarrassed:

i wszystko w temacie :thumbdown:

miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/

Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke :wink:

W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam :naughty: info na PW

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema Ogry :decayed:

Stan looknąłeś mi ten numer ?

:embarrassed:

i wszystko w temacie :thumbdown:

miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/

Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke :wink:

W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam :naughty: info na PW

przypomnij się :wink:

PS. to na piątek mam brać wolne ? :decayed:

Opublikowano
Siema Ogry :decayed:

Stan looknąłeś mi ten numer ?

:embarrassed:

i wszystko w temacie :thumbdown:

miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/

Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke :wink:

W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam :naughty: info na PW

przypomnij się :wink:

PS. to na piątek mam brać wolne ? :decayed:

ja będę od czwartku do piątku potem lecę na Kielce ale do kiedy zostanę to się okaże

Opublikowano
Siema Ogry :decayed:

Stan looknąłeś mi ten numer ?

:embarrassed:

i wszystko w temacie :thumbdown:

miałem taki zajob w robo, że szkoda gadać..... :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

http://a4-klub.pl/slaskie-91/zapraszam-strzalika-city-rock-18-01-2014-a-311066/

Zerknij we wtorek jak znajdziesz seke :wink:

W czwartek będę w KTC jakby ktoś był chętny na % to zapraszam :naughty: info na PW

przypomnij się :wink:

PS. to na piątek mam brać wolne ? :decayed:

ja będę od czwartku do piątku potem lecę na Kielce ale do kiedy zostanę to się okaże

damy radę :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Miszka .....http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-2014-a-288821/index8.html#post3995601 temat ostatnimi czasy coraz częściej poruszany :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Siema po piłeczce! za***iście się grało, pogoda lux! :kox:

Soprano co do DRL to wszystko masz w moim temacie. :cool:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Miszka .....http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-2014-a-288821/index8.html#post3995601 temat ostatnimi czasy coraz częściej poruszany :polew::polew::polew::polew:

jaka Bukowina...:doh:

Opublikowano

od 189 postu

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-2014-a-288821/index8.html#post3995601

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

temat przewodni książki ,którą Ci Hammer polecił :grin:

Opublikowano

Panowie, jutro i ja Was odwiedze - zapowiada się małe rezanko kiery u mnie :wink:

I w związku z tym mam prośbe, może ktoś z Was zabrać kompa i kabel? Odwdzięcze się chłodnym browarkiem :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

Opublikowano
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

jakoś delikatnie możemy coś wypić :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.