Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no to herbatka z prądem :wink:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Poszło :wink:

dzięki, a Ty już masz gumy od niego ?

Opublikowano

:hi:

i psyyt tyskacz

Opublikowano

zaczyna się :whistling:, chlory się schodzą :grin:

Opublikowano
zaczyna się :whistling:, chlory się schodzą :grin:

przepraszam, ja się leczę - zwalczam wirusy :naughty:

Opublikowano
zaczyna się :whistling:, chlory się schodzą :grin:

od pon-pt po 12h orki wiec trzeba regenerowac sily na przyszly tydzien :wink:

Opublikowano
zaczyna się :whistling:, chlory się schodzą :grin:

od pon-pt po 12h orki wiec trzeba regenerowac sily na przyszly tydzien :wink:

no no tak sobie to tłumacz :whistling:

PS. Jak wóz chodzi ? idzie pod młotek ?

Opublikowano
zaczyna się :whistling:, chlory się schodzą :grin:

od pon-pt po 12h orki wiec trzeba regenerowac sily na przyszly tydzien :wink:

no no tak sobie to tłumacz :whistling:

PS. Jak wóz chodzi ? idzie pod młotek ?

sie okaże . Kusi mnie duża bena V6 V8, ale ciekawych opcji przy A4 nie ma, oprócz S4

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano
no to herbatka z prądem :wink:

no dobra przekonałeś mnie

herbatka z prądem :decayed:

Opublikowano

nie lepiej prądu z herbatką :kox:

Opublikowano
Poszło :wink:

dzięki, a Ty już masz gumy od niego ?

Ja jeszcze nie mam felg na lato :decayed: ale pewnie kupię od niego skoro 100zł taniej na sztuce to grzech nie brać :wink:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

psyt

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

zaczyna się :whistling:, chlory się schodzą :grin:

od pon-pt po 12h orki wiec trzeba regenerowac sily na przyszly tydzien :wink:

no no tak sobie to tłumacz :whistling:

PS. Jak wóz chodzi ? idzie pod młotek ?

sie okaże . Kusi mnie duża bena V6 V8, ale ciekawych opcji przy A4 nie ma, oprócz S4

Jak już to tylko 3.0TFSI z S4 B8 :whistling:

Opublikowano

ja w dalszym ciągu czekam na info, a jakie gumy Ci zaproponował ? i ile $ ?

Opublikowano
ja w dalszym ciągu czekam na info, a jakie gumy Ci zaproponował ? i ile $ ?

Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt.

Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo

ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne

Opublikowano
ja w dalszym ciągu czekam na info, a jakie gumy Ci zaproponował ? i ile $ ?

Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt.

Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo

ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne

Też miałem dwójki ale zrobiłem na nich raptem 10KKM te zapowiadają się lepiej.

Opublikowano
ja w dalszym ciągu czekam na info, a jakie gumy Ci zaproponował ? i ile $ ?

Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt.

Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo

ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne

czekałem aż sie wypowiesz ,

że to lipa ...:whistling: bo dwójki nie cieszą się u ciebie powodzeniem

cd. herbatka z prądem :decayed: a przy okazji porządki w lodówce się robią

Opublikowano
ja w dalszym ciągu czekam na info, a jakie gumy Ci zaproponował ? i ile $ ?

Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt.

Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo

ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne

czekałem aż sie wypowiesz ,

że to lipa ...:whistling: bo dwójki nie cieszą się u ciebie powodzeniem

cd. herbatka z prądem :decayed: a przy okazji porządki w lodówce się robią

w porównaniu do Bridgestone Potenza to przepaść. Jeden plus, że te Uniroyale prawie się nie ścierają. Po swóch sezonach jeszcze ok 7mm mięsa

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

no i kolejna herbatka

PS. Pajda, jakbyć chciał, to w godz 10-13 możemy jechać do mnie do robo :naughty:

Opublikowano
ja w dalszym ciągu czekam na info, a jakie gumy Ci zaproponował ? i ile $ ?

Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt.

Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo

ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne

czekałem aż sie wypowiesz ,

że to lipa ...:whistling: bo dwójki nie cieszą się u ciebie powodzeniem

cd. herbatka z prądem :decayed: a przy okazji porządki w lodówce się robią

w porównaniu do Bridgestone Potenza to przepaść. Jeden plus, że te Uniroyale prawie się nie ścierają. Po swóch sezonach jeszcze ok 7mm mięsa

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

no i kolejna herbatka

PS. Pajda, jakbyć chciał, to w godz 10-13 możemy jechać do mnie do robo :naughty:

:decayed: no z chęcią

bede ci dzwonił jeszcze bo rano z tesciowa na targ jedziemy, to bedziemy in touch

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.