Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pajda i oprych... Czytaj posty a nie haha

Powered by LG G3s

w robocie jestem, nie mam czasu

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pajda i oprych... Czytaj posty a nie haha

Powered by LG G3s

w robocie jestem, nie mam czasu

To zmień robote...

Powered by LG G3s

Opublikowano

Pajda i oprych... Czytaj posty a nie haha

Powered by LG G3s

w robocie jestem, nie mam czasu
To zmień robote...

Powered by LG G3s

Żeś doradził... jak Stasiu by robote zmienił to połowa z Nas z torbami by poszła [emoji6]

A propos Chorwacji... też planuje ją w tym roku odwiedzić, co do daty urlopu to jeszcze nie zaplanowałem jej w pracy [emoji2]

Opublikowano

Ooo widze, ze sami Chorwacjowcy, moze kogos uda sie gdzies tam spotkac. ;)

Opublikowano

jade bynajmniej tak jak ostatnio bede po wizycie u ziomka w gliwicach

Ten zaś rezanie
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

psyt po ciężkim dniu :beer:

Opublikowano

soprano bmk-a jechała za mną aż do zjazdu na Mysłowice , na koniec jeszcze mrugnął awaryjnymi

Opublikowano

dzięki jeszcze raz za eskorte :hi: i wypalenie DPF- a

jakoś mi się nie wydaje ze masz padnięta głowice - bynajmniej nic nie zauważyłem

ten gość z tego vana lekko zgłupiał jak mu chciałem lusterko uwalić wyprzedzając ze strachu aż maksymalnie na prawy zjechał

a ten gość z BM-ki musiał chyba sobie nogami pomagać bo silnik na bank chciał mu z ramy wyskoczyć

soprano bmk-a jechała za mną aż do zjazdu na Mysłowice , na koniec jeszcze mrugnął awaryjnymi

i to się ceni

Opublikowano

jakoś mi się nie wydaje ze masz padnięta głowice - bynajmniej nic nie zauważyłem

tak jest zawsze przed kapą silnika :decayed:

Opublikowano

no troche my przegonili furmanki , moje się nie rozpadło to może nie jest aż tak źle

gość z tego vana to litwin i się tak do tego lewego przykleił jak mucha do lepu

Opublikowano

no troche my przegonili furmanki , moje się nie rozpadło to może nie jest aż tak źle

następne pół bańki na tym silniku zrobisz :wink:

nie wiem czy byś sobie tego życzył czy nie... :decayed:

Opublikowano

no troche my przegonili furmanki , moje się nie rozpadło to może nie jest aż tak źle

następne pół bańki na tym silniku zrobisz :wink:

nie wiem czy byś sobie tego życzył czy nie... :decayed:

no raczej bym sobie życzył, po co marnować grosz jak można do skarbonki na B8 lift już zbierać :D

http://allegro.pl/audi-a4-3-0-tdi-nowy-model-s-line-navi-full-led-i5075711582.html

Opublikowano

Powiem tak :decayed:

Opublikowano

Już jeden białas jest na śląsku....

Opublikowano

wszyscy fury zmieniają

trza chyba zacząć również myśleć o zmianie - tylko jak ona to przyjmie

hmmm

Edytowane przez oprych

Opublikowano

Morgen :hi:

Opublikowano

Morgen :hi:

Siema. Jak tam kebaby dowiezione czy zjadłeś po drodze ? A tak serio jak smakuja odgrzewane ? Dobre czy już lipne ?

Powered by LG G3s

Opublikowano

no troche my przegonili furmanki , moje się nie rozpadło to może nie jest aż tak źle

następne pół bańki na tym silniku zrobisz :wink:

nie wiem czy byś sobie tego życzył czy nie... :decayed:

no raczej bym sobie życzył, po co marnować grosz jak można do skarbonki na B8 lift już zbierać :D

http://allegro.pl/audi-a4-3-0-tdi-nowy-model-s-line-navi-full-led-i5075711582.html

masz jakiś kalkulator utraty wartości ? ile to będzie stało w 2020 ? :D

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.