Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tytuły filmów po ślonsku :grin:

  • Jo żech to już kajś widzioł – Deja vu
  • Ło Pierona! – Mamma Mia
  • Szwagier, to je ciynżko sprawa – The Mission Impossible
  • Jak wonio baba – Zapach kobiety
  • Chop-luftmysza – Batman

A tukyj inksze:

  • Kaj leziesz – Quo vadis…
  • Pitło z luftem – Gone With the Wind – Przeminęło z wiatrem
  • Lyjo fachman – Leon zawodowiec
  • Gryfno dziołcha – Pretty Women
  • Sosnowiec – Silent Hill
  • Szmaterlok i Arbajciok – Motyl i Skafander
  • Beboki i Kamraty – Potwory i spółka
  • Na dekiel mu pizło – Psychoza
  • Łonacznik – MacGyver
  • Jo żech je Pónboczek – Jestem Bogiem
  • Chopy w Czornych Ancugach – Men in Black
  • Karlik co sie wyasił – Karol, człowiek który został papieżem
  • Gybis – Szczęki
  • Kosmiczno Haja – Star Wars
  • O dwóch synkach co bachli miesionczek – O dwóch takich co ukradli księżyc
  • Jo je na ja – Jestem na tak
  • Zchacharzone frelki- Galerianki
  • Chop co mo 10 lot do Abrahama – Czterdziestolatek
  • Chop , kiery mo ruła jak żodyn – Niespotykanie spokojny człowiek
  • Ćmi sie – Zmierzch
  • Chachor w blaszoku – Robocop
  • Śmiertka jako klapsznita – Śmierć jak kromka chleba
  • Szlauchy we fligerze – Węże w samolocie
  • Poszkryflano frela – Dziewczyna z tatuażem
  • Łonaczenie na kecioku – Wirujący seks
  • Co poleciało na wiyrch musi zlecieć na douł – Grawitacja
  • Po ptokach - To już jest koniec
  • Seblecone Frelki – Showgirls
  • Karlik, Ty pieronie! – Och Karol
  • Zolyty po ćmoku – Randki w ciemno

Były tyż taki trocha szpetne:

  • King Kong – Dupno Afa
  • Dirty dancing – Bych cie broł.
  • OBCY – GOROL
  • Wróg u bram – Gorol w ajnfarcie
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Siema [emoji63]

tytuły filmów po ślonsku :grin:

  • Jo żech to już kajś widzioł – Deja vu
  • Ło Pierona! – Mamma Mia
  • Szwagier, to je ciynżko sprawa – The Mission Impossible
  • Jak wonio baba – Zapach kobiety
  • Chop-luftmysza – Batman

A tukyj inksze:

  • Kaj leziesz – Quo vadis…
  • Pitło z luftem – Gone With the Wind – Przeminęło z wiatrem
  • Lyjo fachman – Leon zawodowiec
  • Gryfno dziołcha – Pretty Women
  • Sosnowiec – Silent Hill
  • Szmaterlok i Arbajciok – Motyl i Skafander
  • Beboki i Kamraty – Potwory i spółka
  • Na dekiel mu pizło – Psychoza
  • Łonacznik – MacGyver
  • Jo żech je Pónboczek – Jestem Bogiem
  • Chopy w Czornych Ancugach – Men in Black
  • Karlik co sie wyasił – Karol, człowiek który został papieżem
  • Gybis – Szczęki
  • Kosmiczno Haja – Star Wars
  • O dwóch synkach co bachli miesionczek – O dwóch takich co ukradli księżyc
  • Jo je na ja – Jestem na tak
  • Zchacharzone frelki- Galerianki
  • Chop co mo 10 lot do Abrahama – Czterdziestolatek
  • Chop , kiery mo ruła jak żodyn – Niespotykanie spokojny człowiek
  • Ćmi sie – Zmierzch
  • Chachor w blaszoku – Robocop
  • Śmiertka jako klapsznita – Śmierć jak kromka chleba
  • Szlauchy we fligerze – Węże w samolocie
  • Poszkryflano frela – Dziewczyna z tatuażem
  • Łonaczenie na kecioku – Wirujący seks
  • Co poleciało na wiyrch musi zlecieć na douł – Grawitacja
  • Po ptokach - To już jest koniec
  • Seblecone Frelki – Showgirls
  • Karlik, Ty pieronie! – Och Karol
  • Zolyty po ćmoku – Randki w ciemno

Były tyż taki trocha szpetne:

  • King Kong – Dupno Afa
  • Dirty dancing – Bych cie broł.
  • OBCY – GOROL
  • Wróg u bram – Gorol w ajnfarcie
"Obcy" najlepszy [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siema po piłeczce. :kox:

P.S. Dobre, dobre te tytuły. :polew::kox:

Opublikowano

Zaś komuś A4 dupli w tychach... Rej SK... Kurwin...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Chłopy nikt nie jeździ w okolice Warszawy? Szukam transportu kół z turzolowego garażu na mazowsze.

Opublikowano

Chłopy nikt nie jeździ w okolice Warszawy? Szukam transportu kół z turzolowego garażu na mazowsze.

Czasem jeżdżę ,gdzieś, po coś ....nie masz jak odebrać ? Kurier za 60 to zgarnie :whistling: ...zrobić cztery paczki osobne ,zabezpieczyć i sio.

Gdyby cena nie zadowalała...mogę to zgarnąć ekstra od tyszaków i Ci podrzucić....zupa dla 2,5 to jakieś 500 :kox: + fatyga hmmm...2litry finki nie będzie za drogo chyba :decayed: + jakieś oczywiście drobne na wydatki ....

e75f2c0793b7e59056f470368cdc8f93.jpgd6bfa00aae4372633fa9a57beeab0cba.jpg855b0d01ce7c7906ba993637bf0fe7de.jpg

6e24c2c8e2217af95990d2a07d887acc.jpg528235aaa1861b1b1ff8d90a499aee4e.jpg

4809cad43c55b04105c082dd09a0cbf2.jpgf454932143c7acee35c7c39b5ab75b6f.jpg24825b9f401663c7df062e29488b6de3.jpg

Nie wspominając o ..

77022cd9578f8059bd274ed0bf959258.jpg

Czy też

3954d59077876c4440785bd356e27794.jpg

:naughty: wal na pw jak będziesz zdecydowany :wink:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Artur zapomniałeś o kosztach lawety...

Powered by LG G3s

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Artur zapomniałeś o kosztach lawety...

Powered by LG G3s

My to mamy w gratisie przy OC...

Wysłane z taboreta G3

Gdzie 2.5 nie może, tam lawete wyślę...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Artur zapomniałeś o kosztach lawety...

Powered by LG G3s

My to mamy w gratisie przy OC...

Wysłane z taboreta G3

Gdzie 2.5 nie może, tam lawete wyślę...

Wysłane z taboreta G3

Chyba Ty :naughty:

Ja se musiałem assisnace wykupić :sick3:

[emoji14]olew:

Opublikowano

Ja sie narazie lawetowalem z powodu chłodnicy...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Ja sie narazie lawetowalem z powodu chłodnicy...

Wysłane z taboreta G3

Nigdy z tak błachego powodu nie ściągałem lawety [emoji14]olew:
Opublikowano

Hahahahaha

Powered by LG G3s

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.