Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej wynająć sobie lawetę na dobę i taniej Ci wyjdzie :wink4:

Co tam będziesz działał?

:whistling:

manual wpadnie na poklad ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie przeżyjesz

Zmienisz na bank

Ja też tak gadałem ze przeżyje i co nie dałem rady

lufką sobie wypalę ten napis :kox:

takie ?

http://otomoto.pl/audi-a6-c5-250-km-quattro-lpg-1-wl-polift-C35703189.html

heloł A6 C6 nie A6 C5 :bag:

jaką dupe dziś widziałem w Mikołowie - idealna... opiety dżins na pupci, krótka kurteczka ze skóry, włosy spięte w kucyk tak pod kątem 45 stopni ku górze, szpila, okulary, ino z insigni wysiała...ale leciała na mnie bo się obracała :kox: miałem ją :grin:

Opublikowano

kto wie ,jak policzyć koszt viatola przejazdu lawetą ? Jastrzębie-Nowa Sól :naughty:

teoretycznie 100-ówka za DMC> 3,5t :wink:

via.jpg

Opublikowano

no właśnie dmc ciut przekroczy 3,5 :whistling:....doczepi się kto ?? jak nie będzie dowodu audi w portfelu ?? :grin:


Nimiec mogę tyrknąć ??

Opublikowano

no właśnie dmc ciut przekroczy 3,5 :whistling:....doczepi się kto ?? jak nie będzie dowodu audi w portfelu ?? :grin:

Nimiec mogę tyrknąć ??

manual jest dla pedałów :decayed:

Opublikowano

no właśnie dmc ciut przekroczy 3,5 :whistling:....doczepi się kto ?? jak nie będzie dowodu audi w portfelu ?? :grin:

Nimiec mogę tyrknąć ??

manual jest dla pedałów :decayed:

czekaj.......... za 3'cim razem też ostygniesz :naughty:

Opublikowano

Poczekamy aż tobie się wyspie automat

Opublikowano

Nie przeżyjesz

Zmienisz na bank

Ja też tak gadałem ze przeżyje i co nie dałem rady

lufką sobie wypalę ten napis :kox:

takie ?

http://otomoto.pl/audi-a6-c5-250-km-quattro-lpg-1-wl-polift-C35703189.html

heloł A6 C6 nie A6 C5 :bag:

jaką dupe dziś widziałem w Mikołowie - idealna... opiety dżins na pupci, krótka kurteczka ze skóry, włosy spięte w kucyk tak pod kątem 45 stopni ku górze, szpila, okulary, ino z insigni wysiała...ale leciała na mnie bo się obracała :kox: miałem ją :grin:

:grin: :grin: :grin:

a żeś musiał podjarany się obudzić ?? :naughty::decayed:

mam dość...padam na pysk....z 5h przegadałem dziś próbując podopinać wszystko z tą padliną....Miszka wybacz....do jaj ;) pisałem :D

trzymta się Pany :hi:

Opublikowano

zapomnialem, że tylko ja taki biedny :lol:

Miszka - napisz do BRAVO - pewnie Ci odpowiedzą :decayed:

Opublikowano

(...)

jaką dupe dziś widziałem w Mikołowie - idealna... opiety dżins na pupci, krótka kurteczka ze skóry, włosy spięte w kucyk tak pod kątem 45 stopni ku górze, szpila, okulary, ino z insigni wysiała...ale leciała na mnie bo się obracała :kox: miałem ją :grin:

Obracała się bo nie często ma taki widok takiego eleganckiego, zadbanego faceta....

poniżej 140cm....

:decayed:

Opublikowano

(...)

jaką dupe dziś widziałem w Mikołowie - idealna... opiety dżins na pupci, krótka kurteczka ze skóry, włosy spięte w kucyk tak pod kątem 45 stopni ku górze, szpila, okulary, ino z insigni wysiała...ale leciała na mnie bo się obracała :kox: miałem ją :grin:

Obracała się bo nie często ma taki widok takiego eleganckiego, zadbanego faceta....

poniżej 140cm....

:decayed:

W obcasach był...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

(...)

jaką dupe dziś widziałem w Mikołowie - idealna... opiety dżins na pupci, krótka kurteczka ze skóry, włosy spięte w kucyk tak pod kątem 45 stopni ku górze, szpila, okulary, ino z insigni wysiała...ale leciała na mnie bo się obracała :kox: miałem ją :grin:

Obracała się bo nie często ma taki widok takiego eleganckiego, zadbanego faceta....

poniżej 140cm....

:decayed:

:grin:
Opublikowano

:hi:

dogryzacie mi, a w rzeczywistości zazdrość przez Was przemawia i walicie głową w ścianę zadając sobie pytanie: " dlaczego to nie ja ją spotkałem tylko Miszka ? " :kox:

Opublikowano

Tak sobie to tłumacz

Opublikowano

Racje ma...wszyscy o tym wiemy :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Jak tam pogoda w BT

Opublikowano

Słyszeli śniegu po pachy w Bukowinie. Ale drogi czarne i dodatnia temp

naciepane z GT-I9195

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.