Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siema

Opublikowano

kędziora nagrali

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Trzeba zacząć topić smutki...

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

Wojtek co z furą? Odebrana,jeździ?

Opublikowano

Trzeba zacząć topić smutki...

why???

Opublikowano

Trzeba zacząć topić smutki...

why???
No bo auto dalej nie zrobione tylko są z dnia na dzień obiecanki że jutro będzie gotowe i tak też było dziś że na jutro będzie gotowe. A mnie już szlak trafia bez auta od półtorej miesiąca. Niby mam zastępcze od kumpla mechanika drugie Seicento ale już mnie trafia jazda tym wypierdkiem,bo wiecie jak jest ciasno w czwórkę w takim aucie,a kiedyś tylko takie mieli i dawali radę.
Opublikowano

Trzeba zacząć topić smutki...

why???
No bo auto dalej nie zrobione tylko są z dnia na dzień obiecanki że jutro będzie gotowe i tak też było dziś że na jutro będzie gotowe. A mnie już szlak trafia bez auta od półtorej miesiąca. Niby mam zastępcze od kumpla mechanika drugie Seicento ale już mnie trafia jazda tym wypierdkiem,bo wiecie jak jest ciasno w czwórkę w takim aucie,a kiedyś tylko takie mieli i dawali radę.

Zawsze bierz poprawkę na terminy u majstrów ;)

Ja miałem w zeszły piątek odebrać auto od lakiernika, a tymczasem miecha kupiłem na pkp :grin: Wole nie dzwonić do niego bo pomyśli że mam ciśnienie i szprejem dokonczy lakierowanko :kox:

Opublikowano

Trzeba zacząć topić smutki...

why???
No bo auto dalej nie zrobione tylko są z dnia na dzień obiecanki że jutro będzie gotowe i tak też było dziś że na jutro będzie gotowe. A mnie już szlak trafia bez auta od półtorej miesiąca. Niby mam zastępcze od kumpla mechanika drugie Seicento ale już mnie trafia jazda tym wypierdkiem,bo wiecie jak jest ciasno w czwórkę w takim aucie,a kiedyś tylko takie mieli i dawali radę.

Zawsze bierz poprawkę na terminy u majstrów ;)

Ja miałem w zeszły piątek odebrać auto od lakiernika, a tymczasem miecha kupiłem na pkp :grin: Wole nie dzwonić do niego bo pomyśli że mam ciśnienie i szprejem dokonczy lakierowanko :kox:

Wiesz tylko takie głupie gadanie i to najbardziej wkurza
Opublikowano

jutro bedzie 5 tygodni jak jestem bez auta :cry:

Opublikowano

jutro bedzie 5 tygodni jak jestem bez auta :cry:

Ja Michał o jeden tydzień dłużej [emoji25]
Opublikowano

Ja wczoraj z Tesciem po tą bylem, fajnie fajnie, ale programik z miejsca cza zrobic. :D

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-143km-salonpl-serwisaso-gwarancja-ID6ydONx.html

fajny przebieg

ale coś słaby wypas jak za tę cenę - brak navi, czujniki przód już nie mówie o s-line

Opublikowano

jutro bedzie 5 tygodni jak jestem bez auta :cry:

Ja Michał o jeden tydzień dłużej [emoji25]

u mnie to trwało 64 dni więc don't worry be happy :grin:

u mnie co chwila było to wężyk, króciec, uszczelka itp itd olać nie dzwonić a jak coś ałożą extra to pytanie czemu nie dzwonili zapytać - masz wiedzieć wszystko co robią i za ile takie moje zdanie

dziś delikatnie :lol1: ale jutro łogień na Kato

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.