Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Multis miło było :)

Jak zawsze. Polecam sie....
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Tyszaki albo okoliczni - potrzebuje pożyczyć moduł pod kiere , może być nawet golas bez obsługi tempomatu etc. Ktoś?

Chyba bym coś takiego znalazł tylko musze poszukać na garażu
Opublikowano

:hi:

Tyszaki albo okoliczni - potrzebuje pożyczyć moduł pod kiere , może być nawet golas bez obsługi tempomatu etc. Ktoś?

Chyba bym coś takiego znalazł tylko musze poszukać na garażu

Daj znać, podjechałbym jutro albo dziś jak Ci pasi

Opublikowano

12916745665e7021907296_828356367186.jpg

Opublikowano

:hi:

Tyszaki albo okoliczni - potrzebuje pożyczyć moduł pod kiere , może być nawet golas bez obsługi tempomatu etc. Ktoś?

Chyba bym coś takiego znalazł tylko musze poszukać na garażu

Daj znać, podjechałbym jutro albo dziś jak Ci pasi

Jutro mogę ci to sprawdzić
Opublikowano

:hi:


:hi:

Tyszaki albo okoliczni - potrzebuje pożyczyć moduł pod kiere , może być nawet golas bez obsługi tempomatu etc. Ktoś?

Mam jak coś to wpadaj

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Tyszaki albo okoliczni - potrzebuje pożyczyć moduł pod kiere , może być nawet golas bez obsługi tempomatu etc. Ktoś?

Artur ja mam moduł.

Będziesz na chacie o 15 stej?

Swiatło stopu zamowilem wczoraj ,mogę zadzwonić jutro rano żeby dorzucili jeszcze jedno dla Ciebie.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Tyszaki albo okoliczni - potrzebuje pożyczyć moduł pod kiere , może być nawet golas bez obsługi tempomatu etc. Ktoś?

Artur ja mam moduł.

Będziesz na chacie o 15 stej?

Swiatło stopu zamowilem wczoraj ,mogę zadzwonić jutro rano żeby dorzucili jeszcze jedno dla Ciebie.

Zglosze się ;) Gdzie zamawiales stop?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Tyszaki albo okoliczni - potrzebuje pożyczyć moduł pod kiere , może być nawet golas bez obsługi tempomatu etc. Ktoś?

Artur ja mam moduł.

Będziesz na chacie o 15 stej?

Swiatło stopu zamowilem wczoraj ,mogę zadzwonić jutro rano żeby dorzucili jeszcze jedno dla Ciebie.

Zglosze się ;) Gdzie zamawiales stop?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Zamowilem tutaj

http://allegro.pl/show_item.php?item=5218284043

plus rączka ręcznego :naughty:

O 17:00 jade zakladac fajerę.Mogę podjechac przed 17:00 lub po zalozeniu kiery,jak Ci pasuje

Opublikowano

Hi

Do Hornetha ma ktoś fona?

Opublikowano

Hi

Do Hornetha ma ktoś fona?

Pewnie Stasiu
Opublikowano

Już mam...i akurat nie miał ;)

Opublikowano

ten mój ziomek, któremu jebli C6 dostał kasę z ubezpieczalni :decayed:

nie mówiłem, że nie ma rzeczy niemożliwych :wink:

no np wsadź parasol do d*py i go otwórz :grin:

po wczorajszym melanżu - definitywnie, ostateczne nie piję nigdy więcej alkoholu, powtarzam nigdy ! ja jebie :kox:

Opublikowano

Taaa chyba w małych ilościach. Pozdro z korka na krajowej 5.... masakra.

Opublikowano

Miszka prima aprilis już dawno był :grin:

Opublikowano

masakra dawno się tak nie upodliłem :decayed:

ps. leczę kaca a wiadomo co najlepsze na kaca

Opublikowano

Kur... jeszcze mi sie sprzęgiełko alternatora teraz zatarło i napierdziela aż miło. A tu jeszcze 150km do poznania i 400km w środe do katowic...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.